Изпитани сайтове за парфюми - 16

  • 60 693
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 974
gordanz - Не е тайна разбира се - крайната му цена беше 50,20лв.

# 511
  • Мнения: 494
Някой дали си е купувал слънцезащитни лосиони от Парфимо да каже как са като годност? Гледам, че са намалени на Eucerin нещата и им се чудя.

# 512
  • Мнения: X
...
В elfragrance действително е най-изгодна цената на Monsieur Li.

Получих си Мосю Ли за 2 дни, всичко ми се струва ОК, трайност- каквато и предния, купен от Дъглас. Приемам, че си е оригинал и му се наслаждавам Simple Smile От фирмата съм доволна също- любезни, експедитивни, обаждат се и така...
Благодаря ви за насоките и за офертата!

Следващото, което ще търся е диамантения муск на Ланком- белия. Вече знам къде да ровя Wink

Уханен ден ви желая!

# 513
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Скрит текст:
...
В elfragrance действително е най-изгодна цената на Monsieur Li.

Получих си Мосю Ли за 2 дни, всичко ми се струва ОК, трайност- каквато и предния, купен от Дъглас. Приемам, че си е оригинал и му се наслаждавам Simple Smile От фирмата съм доволна също- любезни, експедитивни, обаждат се и така...
Благодаря ви за насоките и за офертата!
Следващото, което ще търся е диамантения муск на Ланком- белия. Вече знам къде да ровя Wink

Уханен ден ви желая!
Най-добрата цена, която съм намерила за него е във фрийшопа на Морска Гара във Варна. 100мл беше около 145лв., а 50мл около 110лв. Ако има по-добра цена ще се радвам да споделите. Влюбена съм в аромата!

# 514
# 515
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Благодаря!

# 516
  • Мнения: 1 575
Скрит текст:
...
В elfragrance действително е най-изгодна цената на Monsieur Li.

Получих си Мосю Ли за 2 дни, всичко ми се струва ОК, трайност- каквато и предния, купен от Дъглас. Приемам, че си е оригинал и му се наслаждавам Simple Smile От фирмата съм доволна също- любезни, експедитивни, обаждат се и така...
Благодаря ви за насоките и за офертата!
Следващото, което ще търся е диамантения муск на Ланком- белия. Вече знам къде да ровя Wink

Уханен ден ви желая!
Най-добрата цена, която съм намерила за него е във фрийшопа на Морска Гара във Варна. 100мл беше около 145лв., а 50мл около 110лв. Ако има по-добра цена ще се радвам да споделите. Влюбена съм в аромата!
Моят е от Notino. Пускат понякога 15-20% отстъпка. Купих го с голямо желание, но нещо така и не ми допадна, както очаквах. Но не се отказвам, ще го пробвам и в по-хладно време.

# 517
  • Мнения: 156
Отдавна не съм поръчвала от онлайн магазини. Разбрах, че от някои сайтове поръчките идват за 1 седмица и повече. Аз искам да купя Mont Blanc и Versace. Към кой сайт препоръчвате да се насоча? Трябва да ги получа до края на другата седмица най-късно.
Много отдавна съм поръчвала от parfum-bg.com. Идея си нямам дали е читав сега. Цените са ниски, но малко се притеснявам.

# 518
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Аз искам да купя Mont Blanc и Versace. Към кой сайт препоръчвате да се насоча? Трябва да ги получа до края на другата седмица най-късно.

Не си посочила кои от тези марки търсиш, така че препоръките са общи.

Аз си харесвам елфраганс. Идват бързо и са много гъвкави при някакви специфични изисквания.
Имах и друг такъв бърз сайт, но съм поръчвала само веднъж и трябва да проверя кой точно беше.

Проверих - parfum-bg.com

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 22:01 от Радика

# 519
  • София
  • Мнения: 45
Отдавна не съм поръчвала от онлайн магазини. Разбрах, че от някои сайтове поръчките идват за 1 седмица и повече. Аз искам да купя Mont Blanc и Versace. Към кой сайт препоръчвате да се насоча? Трябва да ги получа до края на другата седмица най-късно.
Много отдавна съм поръчвала от parfum-bg.com. Идея си нямам дали е читав сега. Цените са ниски, но малко се притеснявам.
Съвсем наскоро направих поръчка от makeup. bg. Няма и минута след финализиране на поръчката и ми звъннаха за потвърждение. На третия ден си получих пратката като имах и опция преглед при получаването.

# 520
  • Мнения: X
И аз съм много доволна от makeup.bg. Продуктите, които получавам също са без забележка, вече две поръчки имам.
Днес поръчах и от brasty. bg. Вече съм шипната. Те предлагат много от ароматите като мостри от 10 мл. (то си е отливка направо). Та аз поръчах от тях и ще видим какво ще получа.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 22:52 от Анонимен

# 521
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Врабчо,жива и здрава,че сподели за този сайт.Сега ще си поръчам и аз няколко от 10мл.Heart

# 522
  • Мнения: X
А, той е обсъждан вече, имаше доволни съфорумки. Ще пиша като дойдат нещата.

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И аз ще чакам отзив, че има интересни неща. А и с тези мостри по 10 мл. си е направо супер, точно за разносване и преценка. Simple Smile))

# 524
  • Мнения: 156
С кой куриер доставят elfragrance и parfimo?

Общи условия

Активация на акаунт