Изпитани сайтове за парфюми - 16

  • 60 680
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Минавам само да подшушна за всички заинтересовани от ето това злато. Макар че не знам защо така изглежда, в на Densi блога си има украски.Thinking Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 май 2019, 14:56 от sunattraction

# 31
  • Мнения: 31 168
Определено има украски моят.

# 32
  • Мнения: 857
Минавам само да подшушна за всички заинтересовани от ето това злато. Макар че не знам защо така изглежда, в на Densi блога си има украски.Thinking Simple Smile

Благодаря!
Светкавично го поръчах, дано не е изчерпан.Очаквам потвърждение на поръчката.Стискайте ми палци!
Дано качеството на снимката е лошо, понеже този, който видях аз, също имаше украса на бутилката.

# 33
  • Мнения: 13 270
Никога не съм поръчвала от този сайт, какви са отзивите.

# 34
  • Мнения: 857
Минавам само да подшушна за всички заинтересовани от ето това злато. Макар че не знам защо така изглежда, в на Densi блога си има украски.Thinking Simple Smile

Благодаря!
Светкавично го поръчах, дано не е изчерпан.Очаквам потвърждение на поръчката.Стискайте ми палци!
Дано качеството на снимката е лошо, понеже този, който видях аз, също имаше украса на бутилката.

Току-що  ми звъннаха от сайта, момчето каза, че то е правило снимката и не е качествена, не е могъл да свали от интернет, понеже е нов парфюм. Каза, че  има 5-6 бройки от парфюма.Ще пиша отзив, като го получа.

# 35
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Никога не съм поръчвала от този сайт, какви са отзивите.

не познавам сайта, но предлагат 50мл Guerlain Mon Guerlain Sensuelle  за 103лв  newsm78

Последна редакция: ср, 08 май 2019, 16:53 от Рапунцел.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мхм, и мен това ме накара да се замисля,дори щях да пиша няма такава версия на Мон.

# 37
  • Мнения: 857
Никога не съм поръчвала от този сайт, какви са отзивите.

не познавам сайта, но предлагат 50мл Guerlain Mon Guerlain Sensuelle  за 103лв  newsm78

Преди години съм поръчвала два пъти от сайта, нямах съмнения, дано и сега не ме разочароват.

# 38
  • София
  • Мнения: 5 656
Съвсем си е ок сайта. Преди да навлязат гигантите нотино, парфимо и подобни, пазарувах основно от него.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 853
Никога не съм поръчвала от този сайт, какви са отзивите.

не познавам сайта, но предлагат 50мл Guerlain Mon Guerlain Sensuelle  за 103лв  newsm78

Това е Мон Герлен Флорал (май така се казваше втория фланкър, че не ги следя особено) за Латинска Америка.

# 40
  • Мнения: 5 001
Йеее, от Латинска Америка ли е дошъл? Да не е с някоя друга пратка? Grinning
Аз си чакам Boucheron Quatre En Rouge, но никъде не го пускат...

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Моите колеги/колежки се кълнат в тоя сайт, аз не съм поръчвала от него и не мога да дам отзив.😃
Този мон герлен сеншуъл го видях и на друго място със същото име, не знам що така са го изписали... или е 1-ят или 2-ят. Simple Smile
Сайтът иначе го има на 1-ва страница. Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 6 235
Имам няколко парфюма от сайта, преди години все него ползвах.
Има 2 снимки на Дюпонта, на втората се вижда декорацията.

# 43
  • Мнения: 31 168
О, втората снима е моя и е открадната. Ще имат проблеми.

# 44
  • Мнения: 602
Поръчвала съм поне 5 пъти от този сайт parfum-bg.com и всичко е било наред.

Общи условия

Активация на акаунт