Ванеса или Василена? Помогнете!

  • 8 553
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ванеса -  Sick
много по-добре ми звучи Василена или Велина

# 61
  • Мнения: 1 986
 Ами Василена всъщност не е толкова рядко срещано име,както някои смятат-аз поне лично познавам 6 момичета с това име;че е българско-българско е-спор няма Naughty,но лично на мен,измежду твоите предложения ми харесва повече Ванеса Peace

# 62
  • Мнения: 2 241
От твоите предложения - категорично Василена

Иначе друго любимо име с "в" ми е Вяра.

# 63
  • Мнения: 1 259
На мен ми харесва повече Ванеса Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 3 421
 Василена!!!

# 65
  • Мнения: 145
На мен от двете определено повече ми харесва Василена. Много по - българско звучи, не е толкова разпространено, красиво е и ще си има имен ден. Какво повече може дза се желае от едно име?  Grinning

# 66
  • Мнения: 359
много харесвам Вероника, накратко Рони

# 67
  • Мнения: 4 451
Здравейте, отново!  bouquet
Чудесни сте! Благодаря ви от сърце и за вашите идеи. Имаме си вече едно момиченце, което кръстихме Мария, на свекърва ми. И понеже пак чакаме момиченце, съм решила да го кръстя на мъжа ми. Той е Васил. А моята майка пък е Василка, та затова съм се спряла на тези имена и се колебая ли, колебая... Струва ми се, че превес давате на Василена, наистина едно българско име, среща се често в Йовковите разкази. А и повече се връзва с Васил... Ванеса е име, което аз отдавна много харесвам, но не е българско, а нашия тати е върл превърженик на нашенските имена... Продължавам да събирам вашите мнения и идеи. Целувки на всички!  bouquet

# 68
  • в стаята
  • Мнения: 469
Ванеса Peace

# 69
  • Мнения: 2 657
И двете имена са хубави Laughing
На мен по ми харесва Василена Peace

# 70
  • София
  • Мнения: 3 830
Ванеса.

# 71
  • Мнения: 400
Мила, mari_anka, недей се чуди много. Като си дойде бебето, то само ще ти подскаже на кого повече прилича (отива) - Ванеса или Василена Wink Simple Smile
Успех!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 457
Василена, накратко може да се вика Вася.
Ванеса също много ми харесва, но не е българско име

# 73
  • Мнения: 817
Василена ми допада повече,но галено васи не ми харесва Confused

# 74
  • София
  • Мнения: 2 227
Ванеса мн повече ми харесва.
По изтънчено е.
Ванеса  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт