Желаещи да отслабват

  • 1 964
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

Мерси  Wink дано е така,ама мен ме притесняват тия 10-те дето си седят вече .......... време  Rolling Eyes

Споко, последните кила се свалят най- трудно Tired
И това ще стане. Hug
Резултатът ти наистина е впечатляващ Hug

# 16
  • Мнения: 321
Хей момичета отслабвате ли? WinkУспяхте ли да устискате първия ден?Аз нямам загубени килограми,но в момента съм в цикъл та може би за това,незнам newsm78
Айде успех и да не кръшкате ей Mr. Green

# 17
  • Мнения: 125
Привет!
 Днес ми е трети ден от диетата и съм -1кг.Минах  най -накрая под 70кг.Целта ми е на първо време 62-63кг.Голяма борба пада с пустите килограми Mr. Green.
 

# 18
  • Мнения: 1 001
Абе Мами, ограмотете и един татко  bambamsmile3529. Дайте линк  newsm17 да се ограмотя и аз, че си имам и бирено шкембенце  beer2 , и страстни дръжки  cry

# 19
  • Мнения: 4 806
klisurov, за ограмотяване виж горе закованата тема "Наръчник за красиво тяло"
Там са изброени всички видове диети - обикаляш, избираш и така решаваш, кое е за теб
и успех

ако решиш това да е твоят подход, много ще се радваме да си с нас Simple Smile

# 20
  • Мнения: 22 867
Абе Мами, ограмотете и един татко  bambamsmile3529. Дайте линк  newsm17 да се ограмотя и аз, че си имам и бирено шкембенце  beer2 , и страстни дръжки  cry

Питай в тоя форум, ама що ти трябва да се разваляш, бе човек? Grinning Нали мъжът трябва да си тежи на мястото!?

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 12:20 от labrex

# 21
здравейте:) как сте?  аз искам да попитам Boby_smm за вечерята на 7-мия ден на Японското чудо това "без ограничения" значи ли, че всичко може да се яде вкл. сол, захар и алкохол? не че ще взема да ближа сол или ще се насвяткам с ракия  на седмия ден newsm62, но си мислих за повече въглехидрати, че всеки ден спининг или тае бо съвсем ще  tiptoe

# 22
  • Мнения: 2 142
Здравейте и пот мен!
Включвам се в желаещите да отдлабват. Вече 5ден са на будиската диета същетана с млечна, защото съм кърмачка.

Inka, ти къде ходиш на спининг и тае-бо? Ако ходиш на Спартак от септември може да се засичаме, защото аз от тогава мисля да си възобновя тренировките

# 23
 да в спартак ходя на тае бо при сия /залата на грета спорт/. на спининг в бодиарткали или кемпински. инструктора е росен. за мен те двамата са най-добрите. през седмицата най-често ходя в спартак, защото ми е най-удобно. ще се радвам да се виждаме Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 001
... що ти трябва да се разваляш, бе човек? Grinning Нали мъжът трябва да си тежи на мястото!?

Абе за тежене, си тежа, ама нали мАжО е главата, а пък жената е врата, та много взех да тежа на врата.
Мисля да почна ето тази

# 25
  • Мнения: 18
ам..аз искам да смъкна няколко килца..другото да стегна..ама..и аз ще се присъединя към вас .. ако ме искате  Praynig    Simple Smile
само че аз точно четох темата за калориите..как ги изчисляват..мисля така да опитам Simple Smile просто да се ограничавм повечко
предлагам всеки да излага резултатите които е постигнал....и без шмекерии  Outta Joint
успех на всички Simple Smile

То и аз почнах нещо като нищо  Rolling Eyes като модификация на НВД -то. И по точно резнах млечните продукти освен киселото мляко /но и то е много малко/, а пък ям плодове. Даде да сещам се че не е теоретично обосновано ама нейсе ... И важното е, че засега държа - 3ти ден и като че ли има ефект. /-1 кг/. Няма как да няма, като ми отиде ежедневната мощна доза шоколад... Cry

# 26
  • Мнения: 1 001
Как хващате разлика от 1 кг?!? Та само бирата вечер може да стигне до 2 литра newsm78

# 27
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и аз с вас!!!един приятел ми е пратил диетата на скарсдейл, и ме мотивра горкият, 4е имам да боря 30 кила за да стана манекенска мацка по бг стандарт! той дава 6 кг по-малко за една седмица гаранция, но за мъж де!ама съм такова мекотело пред хапването, имам да правя пица и кекс по задание дове4ера и как ще оцелявам! казвайте то4но какво да се яде за деня, ина4е няма файда! така поне еднакво ще се види къде за кого е добре и къде да се помага!

# 28
  • Мнения: 18
Как хващате разлика от 1 кг?!? Та само бирата вечер може да стигне до 2 литра newsm78
ами знам  Laughing ама затова я хващам поне 2 дена подред иначе не се брои.
а за грамовете нямам идея...

# 29
  • Мнения: 321
здравейте:) как сте?  аз искам да попитам Boby_smm за вечерята на 7-мия ден на Японското чудо това "без ограничения" значи ли, че всичко може да се яде вкл. сол, захар и алкохол? не че ще взема да ближа сол или ще се насвяткам с ракия  на седмия ден newsm62, но си мислих за повече въглехидрати, че всеки ден спининг или тае бо съвсем ще  tiptoe
Доколкото знам от една приятелка която я е правила се избира нещо от менюто от цялата седмица,а не да ядеш нещо което не е включено в диетата.Ти колко време смятяш да я правиш,защото ако си решила 14дни то като се наядеш на седмия се губи ефекта.Айде успех и умната.
Аз малко сгафих днес,но ме подведоха(е,няма да се извинявам сама със си виновна Embarassedкато се подавам толкова лесно ),но продължавам напред сега вместо втори пак се връщам на първи ден.Ама като все съм гладна ще си стоя дебела #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт