Кока-Кола за Световното

  • 3 097
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Да съм казала, че ми е кеф?  Mr. Green
Не пия. При ежеседмичните събирания с приятели трябва с нещо да се жабуря Joy

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз имам чашка. Ама не си купувам често, най мн пет шест пъти промоционална да съм взела.

# 17
  • Мнения: 3 818

Ужасно е..като изветряло Пепси Sick

Аз почнах да пия Лайт, като заотслабвах след раждането и явно съм свикнала, не ми горчи, харесва си ми и наскоро като пийнах обикновена Кола-  Sick стори ми се отвратителна.

# 18
  • Мнения: 6 910
Аз пък сега разбрах, че раздавали награди. Само за Лайта бях виждала бижутата. И на мен не ми горчи и не ми е гадна. Ама все тая, защото колата я отказах вече.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
а тая Лайт как я пиете Sick, ужасно е горчива

Ужасно е..като изветряло Пепси Sick

На мен пък ми е отвратително сладка

# 20
Ние опитваме пак.... и пак.... и пак....  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 533
На ден отваряме сумати коли и резултата е 2 чаши.Да оточня имаме заведение lalalala

А защо не давате капачките на хората?

# 22
И да ги дам и да не ги дам все печалбаняма,а едната чаша я спечелих от 1,5л .Сега спокойна ли си smile3533

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Тези пък бижута какви са? Аз си позволявам от време на време Кола Лайт, може пък да имам късмет /дали newsm78/

Eто ги:
http://212.95.165.20/prizes.php

Не ми горчи със сигурност, може би е малко по-сладка, отколкото трябва, но за бижутата ще се жертвам!

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Чоколина  bouquet

# 25
  • в стаята
  • Мнения: 469
ние всеки ден купуваме кола и все опитвамепак Laughing
А за Лаита и аз не я харесвам

# 26
  • Мнения: 5 622

 И ние пием много кола. До сега печалба- йок  Naughty

Интересно..до сега Кока-кола рздаваха награди наляво и надясно и сега изведнъж се пада по една чаша, или нам си кво на 1 000 000 души  Stop

# 27
  • Мнения: 5 622
На ден отваряме сумати коли и резултата е 2 чаши.Да оточня имаме заведение lalalala

А защо не давате капачките на хората?

До сега никога в заведение не са ми давали колата с капачка. Пазат си ги за тях, барабар с евентуалните печалби  Tired

# 28
  • Мнения: 2 609
От снощната кола ни се падна чаша. Party Чакам скъпия да я донесе, че да я видя Wink бива ли , небива ли...

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Спечелих чаша, не е лоша ама я счупихме докато се приберем - лош късмет

Общи условия

Активация на акаунт