Пролетно слънце напича, ОКТОМВРИйче вече тича! - Тема 16

  • 49 129
  • 750
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема:

Опции:

# 15
  • Мнения: 18 268
Ема, да му върви по вода на Стани. Но с тая варицела не бих си правила планове на ваше място за следващия месец.

Около 30% е при нас шанса за прием сега за втора яслена група. А в градината на Ема за деца без брат/сестра в нея е около 2%. Joy Хубавото е, че имаме в района много ясли и градини. Лошото е, че заради чистите ясли после за неприетите е трудно да се вредят до градина.

# 16
  • Мнения: 1 639
Оказа се че няма Варицела и детето е нахапано от балха и е направило ал.реакция. добре че го пуснах. Попи,ние не сме в градината на Големия,а в Яслата и нямахме точка затова защото Големия вече беше на Градина. На жребий ни приеха,имахме си 9 точки като всички,но мисля шанса беше 30% някъде да го изтеглят.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 606
Мда, един позитив на преместването ни в друг град е, че веднага го записах за ясла, приет беше с подаването на документи Joy

# 18
  • Мнения: 1 639
Значи Стани някъде към 10 часа се е усетил че ни няма и рев до 12 часа. Червен,със зачервени очи горкия.

# 19
  • Мнения: 462
Мале Ема, миличкия. Те ви се обадиха да го вземете ли?

# 20
  • Мнения: 1 639
Не, той до обяд беше. Но те не се обаждат освен ако не е някаква неистова драма. Знаят че е нормално.

# 21
  • Мнения: 411
Мале много сте изписали, много искам да махна памперса..., Но той грам не иска да седи на гърнето и не знам как ще стане,като гледам хич не му е драма ,че е мокър...и такам
За второ детенце понякога съм навита на 100% ,понякога си казвам няма начин хахах Simple Smile ,но мен много ме е страх от раждането ,такава съм си Sad
Неизвестна прекрасниии сте Simple Smile честито християнче
Да питам за кръщенето питката солена или сладка трябва да е ?
Ема ,честито за яслата,дано малкия бързо свикне ,жалко че така е плачкал милия Sad
Аз не знам как ще го пусна малкия ще се убия от рев сигурно,ще видим сега ,ще го приемат ли или сме си още една година заедно Simple Smile
Благодаря за темата Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 5 606
Солена, поне нашата беше такава.

# 23
  • Мнения: 1 639
Днес пак така влезна без проблем но на 1-вата минута зарева милинкия. Много ми е мъчно,кой знае какво ди мисли.

# 24
  • София
  • Мнения: 685
Че го изоставяш, така са повечето. Децата нямат представа за времето и го приемат много драматично, ама до месец ще свикне.
Ние пък за кръщенето не си спомням да имахме питка хаха, може би баба ми донесе сладка с мед, да му е сладък живота ? Не помня
С този вятър вчера изперках вкъщи, сложихме последната ваксина и после чак на 6 год., олекна ми.

# 25
  • Мнения: 627
Вече 5 месеца ходи на ясла и още всяка сутрин плаче, понякога напарво се дере и така се впива в мен, че едва го отскубват. Точно след 2 мин виждам през прозореца, че се е успокоил и си играе. Само първите 2 дни ходи с огромно желание. Дано Стани свикне по-лесно. То тъпото е, че тъкмо свикне и само приплаква сутрин и оп разболее се и като си остане 1 седмица вкъщи и после отначало

# 26
  • Мнения: 1 639
Големия три седмици ревеше по цял ден и седеше свит в ъгъла,това си спомням че ми казваха. След това свикна и ме е плакал изобщо,ходеше с желание. Стани днес не е плакал през цялото време,но си е играл самичък и е бил тъжен. Така са го описали. Трябва му време да свикне че там ходи за малко и е забавно,да опознае госпожите също защото те са му непознати все още,да се спреатели с децата и така.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 635
Аз направо се чудя как ще я оставям.Толкова е привързана.
В частна ще ми е по~спокойно.

# 28
  • Мнения: 411
Ема ,само като чета и ми се свива сърцето...не се виждам честно. Много ще ми е трудно да го приема особено ако ми кажат,че той не се чувства добре .Много се замислям дали да не си остана с него поне до три години..., Но не съм сигурна ,че после ще е по лесно.

# 29
  • Мнения: 1 639
Крис,моите наблюдения са че дете на 3 и на 1г6 месеца еднакво не разжират зашо ги оставяш на чужди хора и едбакво не разбират обяснения от сорта на: Аз ще дойда да те взема. Въпреки че дете на три има вид на по-разбиращо. Големия ми син започна данразбира наистина какво говорим на към 4, сега на 5 вече мога всичко да си говоря с него и знам че седи адекватно човече което знае какво му говоря,дотогава никакъв шанс. Но със сигурност има нещо друго,едбо се карат болести на 3 и друго на 1г6,видях го със собствените си очи с малкия. Вярно ако на 1г6 поизнапрекара всичко, на 3-4 вече ще боледува по-малко , но всичко което мине ще е по-тежко изкарано. Не знам, аз не мога да си седя в къщи, а детегледачка до 3-4 някак нинсе вижда множко.

Общи условия

Активация на акаунт