Пролетно слънце напича, ОКТОМВРИйче вече тича! - Тема 16

  • 51 425
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 18 714
Алекс,защо да не ходи с биба,аз ще си давам на Елени нейната.

# 421
  • Мнения: 1 716
При нас се изкриви зъбче и я махнахме от раз по препоръка на зъболекаря.

# 422
  • София
  • Мнения: 685
Ами защото в яслата не дават. Нито биби, нито шише, нито бодита Grinning

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 00:05 от AleksandraT

# 423
  • София
  • Мнения: 18 714
Това държавна ли?

# 424
# 425
  • Мнения: 35 129
Има време до градината. Яслата да избутаме първо. Вече е само с памперс като спи. През деня е по слипчета. Дано и в яслата си казва и да няма проблеми

# 426
  • София
  • Мнения: 18 714
Синът ми 1 група тръгна с памперс и си ходрше с боди.
Не им се занимава,а не че има правило някъде изрично.

# 427
  • Мнения: 18 520
На бодитата проблема в яслите е, че влизат в гърнетата. И няма кой да закопчава тик-такчетата.

# 428
  • София
  • Мнения: 685
Да, аз говорех за яслата, не градината.
Бодитата не са ми такъв проблем, колкото бибите хаха
Иска, не иска ще свикне.

# 429
  • Мнения: 766
Здравейте всички. Как сте?
Не съм писала отдавна, добре сме. Случиха се доста неща с нас и се чудя какво да ви разкажа. Първо вече съм на работа, а малката от 06.08. на ясла. Ходим заедно и сутрин все още е драма и пищене като знае, че я оставям на госпожите и. Неизбежно е при нас, аз работя в същата градина и съм с трета група. Спокойна е като цяло през деня, спи без проблем от първия ден, хапва почти всичко. Играе с децата, даже гадже има, прегръдки, целувки, страшна работа- ха-ха. Очаквах по-голяма драма, но е социална и е интересно. Колежките я обгрижват добре. С памперса се мъчим, но не казва и все е в гащите. На гърне изобщо не седи. Храни се сама, когато пожелае, опитва се да се обува и е голямо тръшкане, ако не успее сама. Говори си на нейния език, но в последно време много повтаря. Казва "чанта" и много други трудни думи, но "Л" и е трудно. Котарака ни е "Уки", от Лъки.
Другото ново е, че с татко и се разделихме и сега майка ми помага някои дни. Особено за домакинството ми е голяма помощ, жива и здрава да е.
На почивки не сме били, пренасяхме се на друго място, започнах работа, шофьорски курсове и не остана време.
Ето я и моята най-голяма любов:

Последна редакция: чт, 05 сеп 2019, 21:09 от TsvetelinaP

# 430
  • София
  • Мнения: 18 714
Кукла,:heart:,Цвети,целувки и за двете,съжалявам за раздялата,но ти си знаеш.Взяюо зло за добро.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 00:20 от midnightStar

# 431
  • София
  • Мнения: 5 619
Целувки на малката от нас, Цвети. Успех във всички начинания, ще се справиш. Таткото изпуска две страшни хубавици.

Какво ще правите за рождените дни на малките?

# 432
  • София
  • Мнения: 685
Сладурки, ще се справиш!

Ние нищо, може би ще отидем 3мата на почивка за 3 нощувки и това ще е, нито гости, нито парти

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 14:16 от AleksandraT

# 433
  • Мнения: 35 129
Аз приключих с почивките за тази година с него. Юли бяхме тримата и наще на море , държа се прилично. Сега бях с него и баба му на море и ми излезе през носа. Адски много го глези и ѝ се качи на главата. И на моята съответно. Рев, тръшкане за всяко нещо. Счупи си предния зъб и се прибра болен .
За рождения ден пак ще е джамбуре. Събота кръщене и празнуяане с родата, неделя детски център и празник с децата.

# 434
  • София
  • Мнения: 18 714
Вкъщи ще се съберем,не празнуваме традиционно.Сбирки,детски центрове и т.н.не понасям и не водя и децата там.

Общи условия

Активация на акаунт