Пролетно слънце напича, ОКТОМВРИйче вече тича! - Тема 16

  • 51 424
  • 750
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 35 129
Ти не питай така, че и теб те чакат трепети утре Simple Smile
Мани, да минава и заминава, че съм луднала. Организирам кръщене, рожден ден и ясла + ремонт. някаква поезия ми е от миналия месец насам. Но се надявам да се получи всичко. За мен рождените дни са специални дни и обичам да се празнуват. Утре татко му е отпуска и може да го заведем на детски център ( че дават кофти време). Събота му е кръщенето и празник с роднини, а неделя е парти в детски център.

# 526
  • София
  • Мнения: 685
Да са живи и здрави на малдини и кейти децата, безгрижно детство пожелавам!
Да, времето се разваля за съжаление. Детски клубове избягвам, заради гъмжило от болни деца, зорлем да го разболявам не ща.
Вече кара баланс колело и аз спринтирам след него, детските площадки ги подминава.

# 527
  • София
  • Мнения: 685
Да са здрави и щастливи! Честит празник!

# 528
  • Мнения: 411
Ейййй момичета вече започнаха да се отбелязват 2 годинки,много яко Simple Smile Ние май ще сме семейно вкъщи,но сме поръчали балони и скоро ще поръчва торта. Качвайте снимки на сладките пораснали дечица Simple Smile Да са живи и здрави Simple Smile

# 529
  • Мнения: 1 716
Мен много тъпо ми стана на миналия рожден ден на детето, когано никой не дойде от моя род. Нали са разведени и скарани и зор да не се засекат. И малката само с бащиния си род беше. Та тази година не съм си правила труда до.и да ги каня и само да им се чудя, ще благоволяват ли да се появят.

Вкъщи се събираме само с роднини и в яслата ще почерпим. Туй то. Торта ще поръчам и аз от рано, че миналия път в последния момент тичах и взех каквото имаше хахаха.

# 530
  • Мнения: 35 129
Ох, мина тая дъндания. При нас беше тридневен празник. Понеже рождения му ден беше в петък с баща ми го заведохме на детски център. И бяхме само тримата. В събота му беше кръщенето и празника с роднините.

В неделя беше рождения ден с децата в детски център. Голям купон беше

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 14:59 от PeacockLove

# 531
  • София
  • Мнения: 5 619
И звярко стана на две на 04.10. Направо не мога да повярвам колко бързо лети времето. Празнувахме с най-близките вкъщи, той пя "бъди чу ю" и беше много щастлив.
Много съм доволна колко бързо и добре се адаптира в яслата. Вчера плака като го взех и цяла вечер повтаряше, че ще ходи при децата.
На път съм и да махна памперса, след ясла и почивните дни е без и мноого рядко има аварии. Само се притеснявам дали в градината ще си казва и ако не го направи и му се скарат, дали няма да се травмира.

# 532
  • Мнения: 1 716
Много хубави рожденици! Живи и здрави!

# 533
  • Мнения: 834
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, но ви следя. Още няма новини при мен, но скоро предстоят. Имам скорошна дата за секцио, но т.к. имам много болезнени контракции почти непрекъснато е възможно и да изпреварим събитията. Тегаво е много, но малко остана...
Малката ми топи лагерите, инат неземен е. Труден характер е. Изкарва ме извън кожа понякога, но е толкова любвеобилна, че всичко прощавам на мига. Мисля, обаче, че много скоро ще потроши къщата... И не спира да прави беля след беля, и го прави съзнателно и нарочно, за да провокира търпението ми..., което напоследък е изчерпано, благодарение, разбира се и на полуделите ми хормони. Дългата ваканция на кака й приключи и днес си отлетя за Острова. Детето много плака за нея, много се привърза... Другата кака също ни е безценна, но е много заета вече с уроци и ми е съвестно да я занимавам. Ще се оправим някак... Таткото много работи и е абсурдно да го занимавам, макар че това, че спи с малката през нощта си е голяма заслуга. Едно малко човече, а успя да ни направи луди всички. Все още си търсим домашна помощница, и все още не сме намерили идеалната кандидатка. Не бих пуснала всеки у дома. Малко съм мазохистка, предпочитам аз да си свърша нещата. Слава Богу, разчитам на една жена за почистване от време на време. Пак си е голяма помощ. Вече е записана на детска градина, дори ходих на родителска среща, но ще отложим тръгването до на пролет. Комбинацията с новородено и градинска кака не ми върви много. Ще видим... Иначе вече говори всичко. Има богат речник и е много интересно да се води разговор с нея. Знае много песнички и определено има отношение към музиката. Умира за игра и жадува всичкото внимание да е за нея.
Снощи моят мъж имаше юбилей и много неочаквано, след духване свещичките на тортата, дръпна една реч пред многото гости и извади кутия с пръстен и огромен диамант... Всички жени на партито ревнаха, заедно с мен, естествено, аз въобще не очаквах... Отдавна сме заедно, липсата на подпис никога не е била решаваща за каквото и да било, той не е такъв тип и с времето въобще не съм се надявала на това. Но ето на, развълнувах се... Стана ми приятно... Въобще, много празници се очертават през октомври оттук насетне.

# 534
  • Мнения: 1 639
Ехо,живички и здрави да са всички дечица. Хитрушке,много яко:),така е най-сладко:) Успех,стискам палци за предстоящия нов член на семейството. Пийкок,голям е сладур този момко,Неизвестна много добре изглеждаш:) Моя разбойник също скоро ще изпотроши къщата,но е и много вероятно и нечия глава да счупи,онзи ден ни замери с керамична чиния:))) А,сутрин е във вихъра си,със ставането крещи като откачен за всичко:)

# 535
  • София
  • Мнения: 18 714
Много сте готини.Елени е ужасна,ужасна.Хитруш като твоятс ,отива и напук го прави,рита,мята.И нали е 14 кг.и е силна,че ме нацели няколко пъти само с крак я подбутвам като е в пика.

# 536
  • Мнения: 1 716
Ох Хитрушана, много яко! Леко раждане, стискаме палци всички!

# 537
  • Мнения: 411
Страхотни рожденици Simple Smile да са живи и здрави и честито кръщене .
Мале хитрушке ,страхотно ! Честит годеж ,прекрасна изненада . Чакаме да се похвалиш  и с чаканата вест ! Желая всичко да мине леко и да сте живи и здрави ! Празници да има Wink

Peacocklove ,ако не е проблем можеш ли да кажеш къде празнувахте рожденият ден ?

# 538
  • Мнения: 35 129
Рождения ден с децата го празнувахме в детски център Вълшебство , в Русе. Много ми харесва , че е за индивидуални рождени дни. Т.е. в детския център влизат само гостите на рожденика. Няма външни лица. По принцип е за 2 часа, но ако решил, заявяваш по- дълъг престой.

# 539
  • София
  • Мнения: 5 619
Леко раждане, Хитрушке. Влезна ли в девети месец вече?

Общи условия

Активация на акаунт