Пролетно слънце напича, ОКТОМВРИйче вече тича! - Тема 16

  • 51 216
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 35 110
Моето дете изкара 2 седмици на ясла и сега е у дома, че възпали ушите си и е на антибиотик. Започна да кашля, но казаха , че е от хремата. Доста бързо се повлия от антибиотика и в четвъртък е на ясла , живот и здраве. Много му харесва там, даже плаче като го вземам. Нищо голямо не му купих за рождения ден. Една писта с влак. Събра парички от гостите и мислим да ги вложим в обзавеждането на стаята му.

# 601
  • Мнения: 411
Много ли го мъчиха ушите... Супер ,че се е повлиял бързо от антибиотика и супер ,че толкова му харесва в яслата,това си е голямо спокойствие за родителите. Добро решение за стаята Simple Smile ние по натам мислим да я правим.Сега сме на тема баня и вече имаме 2 оферти за по 4000 лв и ни се струва супер много.Някой ако е правил скоро ,да каже нормална ли му се струва цената за 20 кв. Баня материали и труд ,без обзавеждането

# 602
  • София
  • Мнения: 18 699
Толкова е.

# 603
  • Мнения: 411
Ние се надявахме ,че ще минем с 5000лв.,но няма да стане значи Simple Smile мерси много Midnight

# 604
  • София
  • Мнения: 18 699
Това е най~скъпо,махане,слагане на плочки.

# 605
  • Мнения: 35 110
Ние стаята я направихме началото на годината. Но няма мебели освен леглото му. Трябват ни някои шкафове за играчки.
Аз въобще не разбрах, че проблема е в ушите. Мислих, че е в гърлото, но се оказаха те. Той ги потърква малко ама слава богу не плачеше от тях. Днес кашля по- малко.

# 606
  • Мнения: 18 446
Kris, дребната кара баланс от началото на лятото и вече много добре се справя. Придвижва се много бързо (като не зяпа, разбира се), ходим с него на около 2 км. в посока. Голям подарък не взехме за рд, защото всичко си има. Купихме за едно бебе с аксесоари.

Миднайт, как се справя Елени в яслата?

# 607
  • Мнения: 411
Попи ,супер .Той се справя много добре с тротинетка и исках и баланс ,но решихме пролетта ,защото сега зимата няма много да кара и затова. И нашия иначе така всичко си има и затова се чудим...,а сега и рожден ден,после Коледа,после имен ден.. пак ще се затрупаме,хич не ми се иска.
Peacock, добре ,че не е било зле .Радвам се ,че е по добре.
Мерси Миднайт Simple Smile

# 608
  • София
  • Мнения: 18 699
Единият ден 1 час,другият 2 часа.
Има Т и утрв се чудя дали да я водя.

# 609
  • Мнения: 35 110
Моето тъкмо трябваше да спи вече в яслата, а си остана у дома. Супер много ме е яд. Като го взема на обяд о се наяде и отида да го сложа да спи настава АД! Хора, все едно е животно в клетка. Реве, тръшка се, хвърля. Казвам ви, има едни 15 Мин , в които буквално стискам зъби. После се измаря и заспива, но преди това е ужас. Не знам нс какво се дължи, но аз детето ми такова не съм го виждала. Днес се успокои като му казах, че ще му държа крачето. По- малко бесня . Явно си го изживява , но не очаквах да е така...а там много си го хвалят, спокоен ,доволни. Ама у дома..  ах ..

# 610
  • Мнения: 18 446
В неделя и дребната спретна истерия за следобедния сън. “Не, нее, неее, нееее” до фалцет беше положението. Накрая склони да легне де, но при условие да я гушна. Погушках я, обясних, че съм гладна и отивам да хапна. Пита за сестра ѝ (много държи да си лягат заедно), казах ѝ, че ще дойде след малко и като излязох, вече всичко беше наред.

# 611
  • София
  • Мнения: 18 699
Аз я приспивам още,гушка се много .

# 612
  • Мнения: 411
Нашия калпазан на обяд заспива само на ръце...по едно време заспиваше в леглото,но за кратко .Вечер между нас двамата още с АМ и му разказваме,така заспива и после го местим .

# 613
  • Мнения: 35 110
Хванах му цаката аз Simple Smile Вчера пробвах да му държа ръката и той да заспи. И стана! Днес директно легна и си даде ръката. няма рев, няма тръшкане. Оф, понякога ми идва просветлението ама късно Sad

# 614
  • София
  • Мнения: 5 617
При нас е страшно, откакто започнах работа.
Бях на обучение, звънят ми да го взема, защото бил с конюктивит и щял да зарази цялата ясла. Питам аз обаче, като не беше излизал събота и неделя, вкъщи няма никой с конюктивит и яслата е срещу нас, откъде го е хванал? Както и да е, добре, че бяха изписали предния ден свекърва ми от болница. Абе.. драма голяма.

Общи условия

Активация на акаунт