Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 690
Богомил изяжда една кофичка от 1 кг кисело мляко за седмица. Отделно може да има сирене в закуската или кашкавал на вечеря. Но откакто и ако ходи на ясла тези неща варират

# 691
  • София
Алекс, как е малкият днес? Ужас, колко бързо се развиват нещата при дребните.

Честно да ви кажа, не обръщам голямо внимание на менюто в яслата. Като си е вкъщи вечер или уикенда яде по около 50гр сирене дневно и по половин кофичка кисело мляко. Кашкавал отказва.

Колкото до яслата, имах много интересен казус миналата седмица. От сряда постоянно ми обясняват, че детето има зелени сополи. Взимам го аз в сряда, вкъщи няма. В четвъртък същото се повтаря. Ама като ви казвам, че няма нито един сопол вкъщи, наистина го имам предвид. В петък вече ми звънят в 10ч да го прибере някой, защото има прозрачни, зелени, жълтеникави и СИНИ сополи. Не се бъзикам, СИНИ сополи. Сигурна съм, че разбирате как побеснях и накарах ММ да си тръгне от работа, за да го вземе, т.к. аз съм от скоро във фирмата и не съм сигурна доколко ще толерират такива тръгвания. Та така, детето петък, събота и неделя е било 24/7 с баща си (бях на работа и 3те дни) и не е имал нито един кьорав сопол. Бясна съм. Днес няма да го пускам, за да си се погушкаме, защото почивам, ще отидем заедно до личната да ми даде контактна бележка и ще им я плесна на челото във вторник.
Тази ситуация единствено си я обяснявам с факта, че има нова заместваща сестра. Също и с факта, че малкият е зиморничав, а ММ като го е взел детето е било без елечето, с което го пращам, разгащен и с гол кръст на пода. Ревящ. Е как стават тия работи?

# 692
Е то и аз като рева имам сополи. Боже господи. То бива, бива ама...

# 693
  • София
Малкият е мааалко по-добре, но още кашля зловещо без да може да отхрачи. Мен ме е заразил с конюктивит и сега окото ми е залепнало, ще капя Тобрекс, дано бързо мине, гърлото ме боли, хремава съм, тези яслени вируси са страшни, досега не съм боледувала така хаха

# 694
Аз закрепих моето с Джуниър ангин
 Оправихме гърлото, тръгна носа. Без да е излизал, бес да е ходил на ясла. С баща му сме здрави..

# 695
Милите малчовци. Станката досега да чукам на дърво след августките ну боледувания,е добре. Имаше някакви включвания но беше веднъж и не беше нещо много сериозно. Големия и той така,не е боледувал даже от почти 2 години. Но за сметка на това и двамата като малки са ми изправяли косите по болници и бидещи супер зле. Съмнявам се много че ще ни ппдмине,просто тази година още не са почнали.

Общи условия

Активация на акаунт