Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 30 180
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
доколкото знам ( и съм го  виждала ) Стефан Кисьов минава набързо
 ,ако не е там цял ден де , и събота и неделя през центъра , да си гледал бебетата (ембрионите) Simple Smile така ,че звънете му смело

# 46
  • Мнения: 15 356
Ние утре сме за заповед,цикъла го чакам тия дни.Дай Боже да удържа фронта до утре,после отивам и почваме.Доктора ми каза да отида на втория ден,това предполагам е къс протокол.

# 47
  • Мнения: 33
Здавейте!!! Аз съм нова в групата и искам малко помощ от вас. Мъжа ми си направи изследвания и стана ясно че има проблем. Сега в четвъртък ще си прави спермограма по "Крюгер" но незнам след това накъде. Къде трябва да отидем да се консултираме? Извинявам се, че ви занимавам с мойте проблеми, но съм в паника и незнам какво точно да правим. Четох за болница в София,че не правят инвитро на жени след 35г. Това тъка ли е? Ще бъда много благодарна за съвети.Толкова съм паникьосана, че от една седмица имам затруднение с дишането.
Благодаря ви !!!

Последна редакция: нд, 26 май 2019, 17:18 от Jujka1

# 48
  • Мнения: 15 356
Първо се успокой!Къде правихте първата СГ?Най-логично е който ви е обяснил проблема с нея,той да коментира и втората.И това трябва да е лекар по репродуктивна медицина.Второ,инвитро се прави и на по-голяма възраст.100%

# 49
  • Мнения: 33
Първата СГ я направихме в "Лина" . Една позната е медицинско лице и тя я разчете. Но ни казаха, че трябва и по "Крюгер"да направим. Сега в четвъртък сме записали час.

# 50
  • Мнения: 15 356
Разбирам че вярвате на вашата позната,но СГ се прави само в клиника по репродуктивна медицина.Изберете такава и тогава действайте.Не подценявам нито лабораторията,нито познатата ви.Просто имам горчив опит,а и много теми съм чела.

# 51
  • Мнения: 856
Момичетаааа, помагайте, моляяяя. В шах и мат съм, моя организъм явно е решил да си прави шеги с всички планове. Вчера и днес имам зацапване, розово - червено. Би трябвало да е тъкмо овулационен период, обаче... ако е овулация не трябва ли това зацапване да е само в един ден? Днес вече започна ПМС. От около 20тина дни приемам pregnacare conception на своя глава. Може ли според вас да има чак такова изменение в цикъла от едни витамини? Направо ще се побъркам, през 2 мин тичам в тоалетната на проверка, имам чувството, че всеки момент ще ми дойде... Осъзнавам, че е глупаво и никой не може да ми отговори със сигурност, освен док, обаче тъкмо си наредих в главата план за действие и сега не е момента за проблеми, нямам такова време.... Ох, извинявайте, много съм напрегната днес и не знам как да постъпя и какво да мисля.

# 52
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Съмнявам се да е от витамините. Аз съм ги пила и не съм имала закъснение, по-скоро може да е от смяната на сезоните.

# 53
  • Мнения: 856
благодаря за споделения опит. Лошото е, че не е закъснение. Сега би трябвало да е минала овулацията. А на мен направо си ми дойде....

# 54
  • Мнения: 15 356
Привет,дами!От днес съм в стимулация!
Много се вълнувам,почвам с 5 дни гонал по 225,първата вече я сложих,не е трудно.След това преглед и по схемата ,която имам явно следва цитротид и пак гонал в друга доза.
Успех на всички!

# 55
  • Мнения: 99
Момичета аз си чакам входящия номер от фонда и аз се вълнувам не знам за хубаво или за лошо,но имам по - голяма надъжда в ин витрото от колкото в инсетата. Има ли някой друг да чака номер?

Привет,дами!От днес съм в стимулация!
Много се вълнувам,почвам с 5 дни гонал по 225,първата вече я сложих,не е трудно.След това преглед и по схемата ,която имам явно следва цитротид и пак гонал в друга доза.
Успех на всички!
Късмет Hands Pray

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 14:01 от AnMary

# 56
  • Мнения: 414
Привет,дами!От днес съм в стимулация!
Много се вълнувам,почвам с 5 дни гонал по 225,първата вече я сложих,не е трудно.След това преглед и по схемата ,която имам явно следва цитротид и пак гонал в друга доза.
Успех на всички!
Бобчита,караха ли ви да пускате някакви изслидвания преди стимулацията,или директно те извикаха на втори ден?
И ние пуснахме документи по фонда и се надявам юни да ни одобрят,та ми е интересно да разбера как се действа след взимане на заповедта 😊
Желая ти успех Flowers Four Leaf Clover

# 57
  • Мнения: 15 356
Desita,никакви изследвания,отиваш на втори ден от цикъл,преглеждат те,което много ме притесни,като взе да тече една кръв...
После ти дават една схема ,лекарствата и ти казват кога да отидеш пак.
Ще пиша тук след всеки преглед,все ще е от полза за някого.

# 58
  • Мнения: 414
Ох,и мен ме притесняват прегледите по време на МЦ,че моя е доста обилен.Ще се радвам да споделяш как протичат прегледите.
Стискам палци Heart

# 59
  • Мнения: 15 356
Десита,все пак говори с доктора си като вземеш заповед,аз съм по къс протокол с антагонист,той ми каза да ходя на втори ден от цикъл.Не е страшно,притеснявах се много ,ама целта е по-важна.
Тази сутрин лесно се справих с Гонала,на 4.06 съм на преглед пак и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт