Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 30 203
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 356
Desita ,в деня на пункцията се дава.Тогава и започват да ги оплождат.Днес много ми тежат яйчниците ,дано не  пукна някой фоликул.

# 91
  • Мнения: 414
Цитат на: Bobchita link=topic=111
3786.msg38840475#msg38840475 date=1559938513
Desita ,в деня на пункцията се дава.Тогава и започват да ги оплождат.Днес много ми тежат яйчниците ,дано не  пукна някой фоликул.

Бобчита,активна почивка и без негативни мисли-всичко ще е наред Flowers Four Leaf Clover

# 92
  • Мнения: 856
Bobchita лягай да си почиваш с чиста съвест и се дръж още малко. Ти си ни късмета да провлачиш крак с успешна процедура. Днес и без това е много горещо вън, стой си на хладно Simple Smile стискам палци до утре всички ф. да са на линия, процедурата да мине гладко и бързо.
Приятна почивка и успех Simple Smile

# 93
  • Мнения: 15 356
Благодаря!Всичките 6 са си там,пункция в понеделник.
Искам да попитам вие кринона как го слагахте,казаха ми вечер ,а съм чела по форуми че момичетата го разхождат,иначе ставали тапи от него.

# 94
  • Мнения: 4 005
И аз слагах Кринона вечер.Гледах след като го сложа 10 минути да съм в движение.Въпреки това си седеше на буци.Имаше момент,в който едва влизаше апликаторът.И след като го спрях поне месец се чистих.

# 95
  • Мнения: 856
Юхууу, Bobchita, как си, как мина вчера? Всичко наред ли е? Момичета, как издържате на това чакане... Аз всеки път уж се убеждавам, че ще съм спокойна, че 2 седмици няма да мисля, а все се побърквам. Имам повече от седмица до теста, а пак съм се забила в теми с първи признаци, всяка болежка ме влудява... Не мога вече...

# 96
  • Мнения: 15 356
La principessa ,тъкмо влизам да пиша,извадиха ми 6 Я,нямах кухи фоликули,към обяд ще се обадя да видим колко оплодени има.
Много ме боля след пункцията,вървях приведена и много ми тежаха яйчниците.Не знам момичетата с 10 Я как се чувстват.А другото момиче с мен имаше 5 Я,стана,яде и отиде на кафе.При всеки е различно явно.Ама днес съм добре.
Всички сме търсили симптоми,разбирам те,ама по-лесно ще ти е да не се вглеждаш.Успех!

# 97
  • Мнения: 3
Здравейте, прекрасни! Отдавна се каня да питам нещо относно К.Александров и се реших вече 😊 Има ли някоя от вас , която да е доволна от него и да е забременяла с негова помощ без ин витро? Аз също съм при него, но с проблемни тръби-едната има шанс да се "изчисти" а другата за премахване ...Та, не мога да се реша на тези интервенции, тъй като не срещнах нито една жена , която да е забременяла без ин витро при него....Съжалявам ако звучи скептично☹ Благодаря предварително!

# 98
  • Мнения: 15 356
Здравейте, прекрасни! Отдавна се каня да питам нещо относно К.Александров и се реших вече 😊 Има ли някоя от вас , която да е доволна от него и да е забременяла с негова помощ без ин витро? Аз също съм при него, но с проблемни тръби-едната има шанс да се "изчисти" а другата за премахване ...Та, не мога да се реша на тези интервенции, тъй като не срещнах нито една жена , която да е забременяла без ин витро при него....Съжалявам ако звучи скептично☹ Благодаря предварително!
Ами аз съм такава жена,след 2 години опити,некадърни лекари и изследвания,той ми направи диагностична лапаро и на втория месец бях бременна,после след 8 месеца пак,и двете извънматочни обаче.Тръбата ако има шанс,може да се получи.Много добър диагностик е ,не съжалявам че му се доверих.Сега съм пред трансфер на свежи ембриони,просто тръбите не са ставали.Успех!

# 99
  • Мнения: 697
Здравейте, прекрасни! Отдавна се каня да питам нещо относно К.Александров и се реших вече 😊 Има ли някоя от вас , която да е доволна от него и да е забременяла с негова помощ без ин витро? Аз също съм при него, но с проблемни тръби-едната има шанс да се "изчисти" а другата за премахване ...Та, не мога да се реша на тези интервенции, тъй като не срещнах нито една жена , която да е забременяла без ин витро при него....Съжалявам ако звучи скептично☹ Благодаря предварително!
Ами аз съм такава жена,след 2 години опити,некадърни лекари и изследвания,той ми направи диагностична лапаро и на втория месец бях бременна,после след 8 месеца пак,и двете извънматочни обаче.Тръбата ако има шанс,може да се получи.Много добър диагностик е ,не съжалявам че му се доверих.Сега съм пред трансфер на свежи ембриони,просто тръбите не са ставали.Успех!

И аз съм такава пациентка , след лапароскопска операция ми каза , че ще забременея нормално до 6 месеца . Стана на трети , но за съжаление извънматочно . Сега си имам два сина .

Valentina Dragancheva-Encheva , радвам се , да ги стискаш до точната дата . Пожелавам ти прекрасно раждане с Александров и Александров от двете страни . За гледането бъди спокойна и ще се справите ...

Последна редакция: ср, 12 юни 2019, 02:28 от AnMary

# 100
  • Мнения: 856
Bobchita, много се радвам, че всичко е минало както трябва. Дано и днес има хубави новини Simple Smile Болката... Тя се забравя, а и като знаеш с каква цел я търпиш... Опитвам се и аз да се разсейвам и да съм позитивна, но понякога е трудно...
Успех, момичета.

# 101
  • Мнения: 4 005
Bobchita,аз при първата ми пункция имах много силни болки,а имах само 3 извадени яйцеклетки.Странно,че втория път имах извадени 8 яйцеклетки,а въобще не ме болеше.Все едно нищо не ми бяха правили.
la principessa, и на мен дългото чакане след трансфера ми беше трудно,но някак си бях по-позитивно настроена от първия път.Сякаш усещах,че този път ще се получи.И така стана.Симтомите ми бяха като типичен ПМС около датата за Ц.Преди това нищо по-различно не съм усещала.Бъди спокойна и не го мисли.Аз се разведрявах с комедийни филми да ми минава времето. Simple Smile

# 102
  • Мнения: 414
La principessa ,тъкмо влизам да пиша,извадиха ми 6 Я,нямах кухи фоликули,към обяд ще се обадя да видим колко оплодени има.
Много ме боля след пункцията,вървях приведена и много ми тежаха яйчниците.Не знам момичетата с 10 Я как се чувстват.А другото момиче с мен имаше 5 Я,стана,яде и отиде на кафе.При всеки е различно явно.Ама днес съм добре.
Всички сме търсили симптоми,разбирам те,ама по-лесно ще ти е да не се вглеждаш.Успех!
Бобчита,дано всички се оплодят-ще стискам палци.Радвам се,че днес се чувстваш по-добре!
Чакаме хубави новини ☺

# 103
  • Мнения: 15 356
Днес бяха 5 правилно оплодени яйцеклетки.Утре ще видим.

# 104
  • Мнения: 3 124
Това е чуден резултат,стискам палци и сигурно ще ги изчакат до пети ден ако така вървят.Вие инвитро или икси сте?

Общи условия

Активация на акаунт