Шумен - 8

  • 15 259
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
И аз да се включа в новата темичка, че докато се престраша да пиша вие ще я изпишете.
Лекари немога да препоръчам.Аз не съм доволна от моята педиатърка.
Пете да оздравявате по бързо, че като чуя за болести косата ми настръхва.
Ани ужас.Добре че си знаела за тези ваксини аз това не го знаех.

# 16
mnogo pi6ete dami, to da ne vleze 4ovek 2 dni i niama iz4itane!!!
 A za vaksinite ani , kakvo da ti kaja osven da prodal4ava6 da 4ete6 vsiakakva literatura svarzana s decata, za6toto ako raz4itame na peditata .....opazilni Gospod. I kak pak taka i skimna na taia da bie vaksina ptredi sroka!??? 6te umori deteti z aednoto 4udo!!!
Елеонора_76 dobre do6la i ot men! zA pedi --JANETA NEDEVA az sam mnogo dovolna ot neia!!!!!
I edno predlojenie SRE6TA NO TOZI PAT S DECATA!????

# 17
  • Мнения: 122
Цвете къде се намира кабинета на Жанета Недева?

# 18
Tonii v novata poliklinika na vtoria etaj-- kato se ka4i6 po stalbite v diasno, no ne se se6tam koi nomer be6e kabineta. newsm78

# 19
  • където има любов
  • Мнения: 307
Майчета,има много гаден вирус с разтройство и повръщане!Сиската го изкара,а сега и Димана.Айде дано се оправи по-бързо!Наша обща позната лежа с момченцето си в болницата,за това.А аз си мислех ,че лятото няма болести...

# 20
  • Мнения: 2 609
Уф Светле, много гадно, дано се оправите бързо. Praynig

А аз си мислех ,че лятото няма болести...

Точно лятото е времето на такива "разстроени" вируси. Rolling Eyes

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ето ме и мен, новоизлюпена мама на най хубаввото бебе- Рая, роди се 3 кг., 49 см.
благодаря на всички за пожеланията, СТРАХОТНИ СТЕ!
дайте ми сега съвет-какво да правя катотолкова много ме болят зърната на гърдите?мажа с гермастан обаче пак боли!
сега й давам да суче, с цената на адска болка и я дохранвам защото нямам още много кърма.
дохранвам с фризолак малко едно към гьотере-не знам колко се храни от мен.
иначе е спокойна като ангелче, но имам чевството че това е затиши пред буря и ще е голям бяс Heart Eyesс

# 22
  • Мнения: 2 609
anichka5 , добре дошла в отбора на мамите. Hug
За гърдите незнам, на мен Гармастана много ми помагаше, но почнах да се мажа 1 месец преди да родя, Thinking сигурно това е било от полза. Ако искаш можеш да пробваш и с Лансинох, то пак е за тая цел. А дали бебка захапва правилно, newsm78 пробвай разлини начини. Виж  това     и това Simple Smile. Изобщо в библиоте … 77;не  има много инфо по въпроса.
 Успех в кърменето и дано скоро болката да спре. Peace

# 23
  • Мнения: 122
Аничка добре дошла в отбора на мамите. Моя съвет е да си намериш кантар и да я теглиш за да видиш колко суче. Това с дохранването не е добре , защото може да се отбие. Но все пак ако имаш малко кърма няма как. Аз почнах да дохранвам и после стана проблем. Отби се и трябваше да си спирам кърмата.
Мале от тия грипове много ме е страх изпадам в ужас като чуя , че някое дребосъче е болно.

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Аничка, аз си мазах гърдите с мехлем от свинска мас и невен. Имах такива ужасни рагади... От едното зърно течеше кръв и бях спряла да кърмя от гърдата Confused. Но с този мехлем мина за 2 дни и вече кърменето беше удоволствие  Peace.
Не съм от боните на тема кърмене, но моят съвет е да не дохранваш. Слагай по- често на гърдата! Peace

Мале, а какъв вирус ни натръшка всички вкъщи  Sick... Първо Силия- повръщане и разстройство. Слава Богу, сега продължава да ака рядко, но вече не така както онзи ден. Вчера пък аз. Че и Т 38.5 направих, не можех да си вдигна главата от леглото. А днес и тати е наред. Добре че зорът е един ден, ето днес съм почти като нова  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 4 370
Оня ден се събрахме наща компания на барбекю и се оказа че почти всички познават Димана. Много известно това момиче бееее!  Laughing Разговора тръгна от там че Коко взе да ми обяснява как Сиската и Алекс за отрицателно време ошетали у тях. Разкрих ви с кого сте били на морето!  Sunglasses

И аз съм за среща с децата, ама къде ще поберем толкова колички!?

Аничка, наистина слагай по често на гърда и остави засега това АМ. А за зърнзтз нямам идея. Мен ме боляха в началото , ама аз си нося на болка и с нищо не съм се мазала. Сега остана само удоволствието от кърменето.  Party

# 26
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
днес ще опитам само на кърма да видим какво ще стане
дано да й стига ама то ако не й е достатъчно ще почне да плаче предолагам...
така със сукане по всяко време не се ли обърква режима?тъкмо се научи нощем да не се храни..

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Е, Ани, известна съм пък, кво да се прави  Crossing Arms Така сме ние общителните. Че ние не сме крили с кого сме били на морето- той Коко партизанин беше при нас  Mr. Green След 1-2 седмици отиваме на море у тях във Варна в същия състав, дупце да му е яко  Crazy

Аничка, имаш специални поздрави от моя мъж! Не се притеснявай за режима. Като ревне, слагай да суче, така и кърмата ти ще слезе.

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
оффф ще се гръмна!явно кърмата не й стига защото реве.а аз постоянно нямам та по всяко време да я слагам да суче.на всичкото отгоре от раната ми изтича нещо и ще ходя до болницата с Sad
предлагам тази болница направо да я закрият, специално третия етаж.просто нямам думи за отношение и условия!как може такова нещо!и после искат деца да се раждат,е няма такъв филм.

# 29
  • където има любов
  • Мнения: 307
Момичета,наше приятелско семейство си търси спешно квартира в района на Пети полк,болницата,3-то ОУ.Трябва да напуснат старата до 20,а все още нищо не са намерили.Така ,че ако някой може да помогне ,ще съм му много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт