Съчетание със зелена кухня

  • 1 871
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Купих си кухня горни шкафове зелено (лайм)долни бели със леко сиво .Кухненската маса е същия цвят,като в повече преобладава светлия.Дайте ми някакъв съвет какви  да са ми стените и обзавеждането вътре,като изключим повече зелено.

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Лаймът се връзва чудесно с много нюанси на бялото и сивото и с дърво или черна мебел.

Скрит текст:





 

# 3
  • Мнения: 9 441
Бяло, слонова кост, жълто....Свежи цветове, цветни.
Черно не бих сложила в никакъв случай.

# 4
  • Мнения: 502
Купих си кухня горни шкафове зелено (лайм)долни бели със леко сиво .Кухненската маса е същия цвят,като в повече преобладава светлия.Дайте ми някакъв съвет какви  да са ми стените и обзавеждането вътре,като изключим повече зелено.
Моята кухня е подобна на това, което описваш. За съжаление е все още без гръб.

# 5
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Жълто,светлобежово-все хубава комбинация със зелено.Моята кухня беше бяла,но я боядисах в жълто,сега добавям зелени акценти,въпреки че шкафовете са ми кафеви(мисля,че череша се води цвета),става доста приятно.

# 6
# 7
  • Мнения: 78

Купих си кухня горни шкафове зелено (лайм)долни бели със леко сиво .Кухненската маса е същия цвят,като в повече преобладава светлия.Дайте ми някакъв съвет какви  да са ми стените и обзавеждането вътре,като изключим повече зелено.
[/quote]
Моята кухня е подобна на това, което описваш. За съжаление е все още без гръб.

[/quote]Моята е същата само че шкафовете в зелен цвят са 3бр.Доволно ли си от качеството на кухнята?

# 8
  • Мнения: 502
Цитат
Моята е същата само че шкафовете в зелен цвят са 3бр.Доволно ли си от качеството на кухнята?
Ползвам я около година и бих казала, че съм доволна. Мъжът ми я сглобява и каза, че е средна хубост откъм качество. Той сглоби всичко вкъщи, а и не само, та има някакви наблюдения.

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 20:42 от AleaPP

# 9
  • Мнения: 78
Браво много хубаво стои,на мен ми харесва ,но на  мъжът ми не.Но въпреки това я взехме.Като жледам и подът ви е подобен на нашите плочи които бият на бежаво.

# 10
  • Мнения: 502
Подът ни е изцяло с ламинат, който се съчетава и с кухнята и с хола понеже са в едно помещение.

Но не помня как се казваше.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Кухнята изцяло със зелени вратички, другото е бяло. Гърбът и плота- имитация на бял мрамор. Стените ни са жълти, завесите бял тюл с малки зелени квадратчета, ламината подобен на горната снимка и за разкош, на масата за хранене има оранжева покривка.

Няма сега как да покажа снимка.

# 12
  • Мнения: 78
Аз мисля понеже кухнята и хола ще са ни едно,мисля цвета на стената в кухнята да бйде светло сиво със текстилни щори много бледо зелено и праскова.Не знам вече как да съчетая хола цветово.

Общи условия

Активация на акаунт