Имате ли вяра в полицията?

  • 3 480
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 А имате ли вяра в лекарите?

А в други държавни чиновници, на които дай Боже да не попадате никога?

Въобще на кого имате вяра бе хора?  Shocked

# 16
  • Мнения: 2 292
в Българската ли? Ти шегуваш ли се ?

# 17
  • Мнения: 6 155

 А имате ли вяра в лекарите?

А в други държавни чиновници, на които дай Боже да не попадате никога?

Въобще на кого имате вяра бе хора?  Shocked

Няма смисъл да се хабиш  Stop Wink

Честит празник!   bouquet

Имам вяра, че има полицаи, които си вършат съвестно работата. Но не вярвам в ефективността на системата. Както каза Буба "една птичка пролет не прави"  Confused

# 18
  • Мнения: 8 769
Въобще на кого имате вяра бе хора?  Shocked
На 5-6 човека вярвам! Sunglasses

# 19
  • Мнения: 920

Въобще на кого имате вяра бе хора?  Shocked

На парите. Ходя на частни лекари. Когато ми откраднат телевизора, колата, си купувам нови.

# 20
  • София
  • Мнения: 298
Да, шегуваш ли се?
Някое разкрито убийство, обир, измама?
Някой чувства ли се защитен, понеже имаме полиция?
А пътната полиция ooooh! - имат ли друга работа, освен да дебнат някого в храстите, за да му изтръскат 10-20 лв от джоба за дребни нарушения. Защо не пишат актове на големите джипове, паркирали по средата на улицата? Къде са те в петък следобед, когато има буря, наводнения и половината светофари на големите кръстовища в столичния град не работят?
Абе има ли смисъл да обсъждаме?

# 21
Не въобще! И дори ме е страх че ако ми се наложи да ги потърся, по-скоро ще гледат как да ме прекарат или да приберат някой лев, отколкото да ми помогнат.

Кръстникът ми го глобиха за шофиране без колан, въпреки че е бил с колан!!! Когато са го накарали да слезе го е махнал. Но са се заяли, че уж нямал. И после иди доказвай невинността си - ще те направят на луда гъба и ще си измислят още сто неща. Заради такива не вярвам.... Идиоти!

# 22
  • Мнения: 5 475
Не,изобщо! Naughty

# 23
  • Мнения: 1 327
твърдо не!!!!!!!!!!!
 Sick

# 24
  • Мнения: 377
Кръстникът ми го глобиха за шофиране без колан, въпреки че е бил с колан!!! Когато са го накарали да слезе го е махнал. Но са се заяли, че уж нямал. И после иди доказвай невинността си - ще те направят на луда гъба и ще си измислят още сто неща. Заради такива не вярвам.... Идиоти!

И аз имам аналогичен случай. Върви доказвай, че двама полицаи лъжат, а ти не.  ooooh! Но извадих късмет, просеха си парички хората и като видяха, че няма да им мине номера ги домързя да пишат, но ме изпратиха с думите: "И друг път да не го забравяте коланчето."  #Cussing out #2gunfire
По темата познавам свестни хора влезли в системата, които след време или се пречупват и стават "като всички" или са принудени да напуснат.  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 423
Мама ми думаше: ожени се, щерко за полицай или военен -
на всяка твоя дума ще вика: "Слушам".
Ех, нали не си падам по послушни момчета...
Иначе на полицаите им вярвам - все може човек да се разбере с тях.
Което не става с пари, става с много пари. Полицията не е само момчета
в униформи. Има и интелигентни хора, които работят в системата просто
заради двата процента прослужено време, ранното пенсиониране,
порциона и др. добавки. Да им е честит празникът!
Сигурно са отворили бутилките от сутринта.

# 26
  • Мнения: 755

 А имате ли вяра в лекарите?

А в други държавни чиновници, на които дай Боже да не попадате никога?

Въобще на кого имате вяра бе хора?  Shocked
Имам вяра в хората , но в системата НЕ, а те са взаимосвързани ... следователно как мога да се доверя на полицай , че ще ми помогне по даденият случай след като системата към която се числи му връзва ръцете?!? Thinking #Crazy Така е  и с лекарите и с чиновниците ... и както ти каза : Една птичка пролет не прави! Peace

# 27
  • Мнения: 3 091
Сигурно е чудно, но лично аз досега съдействие от полиция не съм получила! а доста пъти съм го търсила - напълно законно!
Така че по темата - НЕ! НЯМАМ АБСОЛЮТНО НИКАКВО ДОВЕРИЕ!

# 28
  • Мнения: 46 518
За случаите, в които лично съм опряла до тях- да, винаги са си вършили работата и имам доверие.
Като цяло- не знам. Човек трябва да е много навътре в нещата, за да даде отговор.

# 29
  • Мнения: 7 186
Вяра в Полицията категорично нямам. Не искам да слагам всички под общ знаменател, защото и там, както навсякъде има изключения. Но съм се убедила в едно- Полицията и престъпността играят заедно в много случаи, убедила съм се стократно. Корупция има, и то нямам предвид дребни риби като катаджиите например, а на много по- високо ниво, оттам идват много проблеми. Рибата мирише откъм главата, за по- долните етажи от йерархията е ясно какво следва. Другото е, че без връзки и натиск отгоре никой няма да си мръдне пръста за нищо.
Но все пак познавам и много свястни момчета, които си вършат работата. Да е Честит празника на всички съвестни служители!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт