Къде се покриха проклетите свекърви - ...

  • 6 577
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
А що не се жалвате? newsm78 Mr. Green

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Сийкеееее, аз мога ли да се жалвам, че моята си майка точно пак ми вдигна кръвното по телефона! #Cussing out Ей не беше такава жена да ви кажа - туй критическата не пращава.

# 17
  • Мнения: 5 577
Винаги ме е изумявал един феномен, който е необясним за мен - пр. младо семейство няма къде да живее и живеят при свекървата. Или вижеят в апартамент на свекървата.

Снахата я псува и обижда във форума - това е просто недопустимо според мен.
Все пак тази жена им е дала дом, иначе са на улицата. Неблагодарници!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Винаги ме е изумявал един феномен, който е необясним за мен - пр. младо семейство няма къде да живее и живеят при свекървата. Или вижеят в апартамент на свекървата.

Снахата я псува и обижда във форума - това е просто недопустимо според мен.
Все пак тази жена им е дала дом, иначе са на улицата. Неблагодарници!
Ако ти се натяква  всеки ден за този дом да видим как ти не би псувала! Даването е едно, а отношенията - друго.

# 19
  • в реалността
  • Мнения: 73
Аз съм й толкова ядосана на моята  #2gunfire

С любимия човек си купихме апартамент. Нанасянето ще трябва да почака повече от година обаче, защото голям ремонт мислим да направим първо, а тя още отсега настоява да й дадем неин собствен си ключ от нашето жилище  Twisted Evil И се чудя: аз ли не съм наред да се дразня от това или тя не е наред да настоява?!
В изблик на гняв му казах че категорично отказвам майка му да има ключ от жилището ни. Когато поиска - нека ни идва на гости, желателно след телефонно обаждане предварително да ни предупреди, а и да дойде изневиделица - няма да я върна от вратата. Той ми се разсърди - майка му била, нямало нищо нередно в това да има ключ, за да си влизала сама когато си поискала, дори и никой от нас да не е вкъщи. Каза й какво мисля по въпроса. И тя се разсърди естествено и ми заяви: "Той е мой син и аз съм в правото си да го виждам когато си поискам и ти няма да ме спреш. Това ще е и негов дом и когато ми скимне да отида там и да го видя, ще го направя и не си ти човека, който ще ми попречи". Не съм тръгнала да я спирам, но тя въприема отказа ми да й дам за постоянно ключ от жилището ни като опит да й попреча да вижда сина си  Rolling Eyes Тя не може ли да идва и да го вижда, но да звъни на външната врата първо, а не сама да си отключва?! А си мисля че може да има и други мотиви да настоява толкова: тя няма приятелки, няма собствен живот, сама жена е (съпруга й е починал), няма да се изненадам ако възнамерява всяка вечер като й стане скучно вкъщи да отскача до нас. А за мен домът ми е неприкосновен - искам спокойствие, искам никой да не ми се бърка. А тя ще се бърка, това го зная със сигурност, убедена съм че докато сме на работа ще влиза да разглежда, ще ми пробва дрехите (този номер вече ми го е правила няколко пъти), ще си позволява да се занимава с декорацията. Просто е такъв човек - не я е грижа какво мислят другите, тя прави каквото си поиска и без да ги пита въпреки че засяга собствения им живот.

Кажете ми сега, аз ли съм прекалена егоистка или тя прекалява? И как да направя компромис?  ooooh!

# 20
  • Мнения: 25 620
Янтра, хайде майките в друга тема, а? newsm78
Съкровището е прибрано на сигурно място, ама майка ми още щъка, а и тя яко изперква, все по-често напоследък... И на мене ми е трудно да я позная, а вече мина критическата. После става и по-лошо, да знаете... ooooh! Cry

Вержи, и аз мисля като тебе. При положение, че си в чужд дом, не виждам на какво отгоре може да имаш претенции. Разбирам свекито да се е натресло в дома на снаха си (имаше и такива случаи)... Но щом не я понасяш - ами изнеси се и си живей на спокойствие.  Thinking
 Така или иначе - две жени в една къща е разтури къща. Даже и да са майка и дъщеря. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
Моята идва всяка неделя вечер и така ме дразни, че ме държи да другата неделя.

# 22
  • Мнения: 5 577
Винаги ме е изумявал един феномен, който е необясним за мен - пр. младо семейство няма къде да живее и живеят при свекървата. Или вижеят в апартамент на свекървата.

Снахата я псува и обижда във форума - това е просто недопустимо според мен.
Все пак тази жена им е дала дом, иначе са на улицата. Неблагодарници!
Ако ти се натяква  всеки ден за този дом да видим как ти не би псувала! Даването е едно, а отношенията - друго.

Пак не съм съгласна  Crossing Arms. Ами като са в дома на жената примерно, ползват нейната баня и тоалетна, ще търпят. Като са толкова отворени - да идат на квартира бе!  Crossing Arms Crossing Arms

За отношениети и даването си права, така е - не ги слагам под общ знаменател.
Но все си мисля, че като зависиш от някой финансово/материално/жилищно трябва малко повече да си налягаш парцалите и да си затваряш устата.  

Не визирам теб, нали е ясно, просто говоря във второ лице. Laughing

# 23
  • Мнения: 282
Мойта си е на село да прави зимнина Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 733
С тая темичка ме подсетихте, че моята е жива newsm78

# 25
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И моята си е в Ямбол. Не е лоша жената, ама като е по-дълго време при нас и обстановката се нагнетява. Различни хора, различни характери - опитвам се да не се ядосвам. Толкова ми е мила понякога - нали и тя е майка,а аз си обичам моето мамче, защо тогава да не обичам и нея - тя е мама на моя любим, а и много ни обича и двамата.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
С тая темичка ме подсетихте, че моята е жива newsm78


Това ми говори за спокойствие!!!

# 27
  • Мнения: 4 733
С тая темичка ме подсетихте, че моята е жива newsm78


Това ми говори за спокойствие!!!
АбсАлютно Simple Smile

# 28
  • Мнения: 14 133
Моята живее в Силистра. Чудесен човек е, не само защото се виждаме няколко пъти в годината.

# 29
  • Мнения: 47 988
ох,моята ми е черна,ама 2 пъти в месеца я виждам,няма как...правя се на луда,не я слушам и след 15 минути я пращам да си ходи,но и тя в последно време почти не идва,все е сърдита,и за мен е по-добре Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт