Съпруги на военнослужещи - 27

  • 40 859
  • 730
  •   1
Отговори
# 495
  • Пловдив
  • Мнения: 9 728
Ле-ле, МисЮ, тиква, канела, кроасан ... за мен само кафе. Ами така е, ред е бебка да посреща гости, а ти да се грижиш да приятното им изкарване. 
Аз съм си тук, потопила съм се в един доклад за безопасност на козметичен подукт и си припомням органичната химия. Joy След като превеждах съдържание на кроасани и едни пакетирани кексчета, се зарекох никога повече да не купувам такива боклуци от магазина. Сега и от козметика ще се откажа. Честно. Уж са с не знам си какво действие, а пълни с вредности вътре, които могат да предизвикат алергии. Иначе били безопасни. Поне така пише в доклада. Disappointed Relieved
Дзверът се записа на шофьорски курс, но пак подкара учебната година лежерно. С нетърпение чакам да се изтъркули и да приключа вземане-даване със системата на средно образование у нас. Следващият етап не е задължителен, а е по желание.
ММ е взел нарядите под аренда този месец, не мога да му видя очите. Joy
Та така ...
поздрави на всички и приятни почивни дни

# 496
  • Мнения: 3 055
Здравейте! днес малко живна темата Simple Smile
Аз съм на работа, петъчно не ми се работи, ама няма как. Добре, че времето е благосклонно, че събота и неделя ще сме на къщата, че имаме много работа. А там малкия почти не мога да го накарам да стои вътре, все е навън и нещо "работи", мокри се с маркуча... След 4 дни на градина днес е пак със сополи. Снощи беше без яке навън на площадката....госпожите хем не им дават да бягат, хем ги оставили без якета... То да стоиш на едно място, особено, ако е сенчесто, какво да стане... До миналия петък му слагахме капки в носа с антибиотик и кортикостероид. Не знам вече какво да ги правя тези сополи.
Оставям ви, че ме налегна работа.

# 497
  • Пловдив
  • Мнения: 9 728
Сети, аз на това му казвам градински сополи и не им обръщам внимание. Не знам в София как е, но в Пловдив вчера имаше хора по потници. Какви якета ... и днес е така, времето навън е прекрасно.

# 498
  • Мнения: 882
Здравейте, момичета! Освен, че е петък, времето е страхотно. Идилия. Излязох да обядвам и сега съм в парка до училището. Красота и слънце около мен.
Сети, и дъщеря ми е със сополи, нищо, че е голяма. При това променливо време е нормално. Ще се справи момчето.
Дунди, като започна да чета съдържанието на храните, ме хваща страх за децата. Трябва да ограничават пакетираните храни, както и много други неща.
До скоро от мен!

# 499
  • Мнения: 3 055
Сети, аз на това му казвам градински сополи и не им обръщам внимание. Не знам в София как е, но в Пловдив вчера имаше хора по потници. Какви якета ... и днес е така, времето навън е прекрасно.
Абе и аз не им обръщам внимание, ама обикновено след 3ия - 4ия ден със сополи вече и ушите му се възпаляват. Дано да ги израсте вече тия болести.

# 500
  • Мнения: 2 417
Добро утро!
Събота не прави чудеса. Чудесата ги правиш ти, веднага щом се събудиш за новия ден. Кафето - магия за случвания.

Момичета, аз се прибрах снощи, но тази сутрин се събудих с налепи по гърлото. Абе хамава работа - уж минерална вода, здраве и т.н и накрая настинах. Ще ходя на лекар, че в понеделник трябва да работя. Това е при мен. Днес ще оправям багажи, лекари и т.н. Хубав слънчев ден!

# 501
  • София
  • Мнения: 8 413
Привет, прекрасни момичета.
Чукче читател, не писател... на обратно беше този виц от едно време.
По пет дни в седмицата съм заета по цял ден. Няма шанс да се отсъства. Вярвате ли ми, че не мога да се спра, дрехите да си изпера. Пералната ще ги изпере, ама няма кой да ги простре и после да ги събере. Започнаха да валят курсови работи. Дипломната мина на заден план. Внучетата са ми на гости, а баба ходи на лекции...
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, жалко, че си се поболяла. Дано бързо се оправиш.
Момичета, гушкам ви с обич! Heart Eyes
Лека нощ!!!
А вие поддържайте огъня в нашето военно блокче.

# 502
  • Мнения: 2 417
Добро утро! Виждате ли слънцето днес?
Понякога не ни е възможно да го видим, но то винаги е там. Продължава да грее с пълна сила за тези, над които не са провиснали облаци. Същото е и с нас - понякога ни се струва, че не сме достатъчно добри, че нямаме нужните качества, че не заслужаваме обич. Но това не е така. Във всеки от нас има по едно голямо слънце, но то огрява само тези, за които облаците не са преграда и пречка. Не изпадайте в "облачни" настроения. Обичайте себе си и си позволете да изгреете!

Фло, неуморна си! Браво!
Ами то се очакваше в това променливо време да настина. Като съм кекава, така е Smirk Пия антибиотик и утре на тръстиката, няма как.
Къде сте всички, навън е слънчево и сигурно се наслаждавате на последните хубави дни?
Усмихнат ден!

# 503
  • Мнения: 1 605
Ето ме и мен
И нас не ни подминаха вирусите Вики миналата Неделя вдигна температура после се появи кашлица и цяла седмица си беше в къщи, Джули и тя със сополи но си ходи на училище, а мен гърло ме болеше.Вече сме добре. Вчера цял ден бяхме в едно близко село четири семейства, децата се надивяха, ние се наговорихме и напекохме на слънце и това е от нас.
Вече и дипломата е готова утре ще ходя да си я подпиша и да занеса снимка
Чакаме вече и ММ да се върне, остана по малко от месец

# 504
  • София
  • Мнения: 8 413
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПАЗИТЕЛИТЕ НА РОДНОТО НЕБЕ! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!

# 505
  • Пловдив
  • Мнения: 9 728
Честит празник на мъничето, на МистърЮ и на ММ, разбира се. Grinning
Да са живи и здрави и дано не им са налага да работят сериозно по защита на небето ни.

Тези слънчеви есенни дни май не ви дават да пишете в темата, а само да четете.
Нека, обичам такава есен, да е топло и приятно. Мъглата тази сутрин ми напомни, че идват мрачни и студени дни. Добре че бързо се разнесе.
Приятен ден на всички.

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
Добро утро Simple Smile
Използваме времето на макс, та не се спираме много много вкъщи... Сега отивам до библиотеката, та от автобуса реших, да се разпиша Simple Smile

Радвайте се на последните слънчеви дни Simple Smile

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 9 728
Привет-мривет ... няма никой в темата


едно есенно почти обедно кафе
Как сте всички? Ние у нас приключихме с още една стая, но пак съм в очакване на поредната доставка.
И ако не звъня по телефона да мрънкам, ще има да си чакам...
Започна да му се вижда краят на този ремонт. То и краят на годината взе да се вижда де. Но поне се надявам скоро всичко да си е отишло на място и всяка дреболийка да се е озовала в съответното шкафче или чекмедже. После идва трудната задача да си спомниш кое къде е подредено. Joy
Приятна седмица на всички. Обещават да е слънчева и топла.

# 508
  • Мнения: 882
Здравейте, момичета!
Времето ни се отразява положително на всички. А имаше години, когато на Димитровден валеше сняг. Но не се оплаквам. Нека да е лято.
Класът, на който съм класна, е много труден. Всеки ден звъня на родители. В книгите учителите успяват да мотивират децата, те стават добрички, но не знам дали при мен ще се случи същият сценарий. Но поне не спирам да опитвам.
Иначе днес с един от класовете обсъждахме стиховете на Петя Дубарова. Беше интересно и за мен и за тях. Пуснах им и песни по нейни стихове.
 Интересно е при мен, не се оплаквам.
А ММ движи ремонтните дейности в нашата къща на село. Аз само гледам снимки. Понякога отивам, за да си нагледам цветята.
Лека нощ!

# 509
  • Мнения: 2 194
Лунно цвете, скоро планирам ходене и аз,  ако случайно имаш път към село, свиркай да се видим..
За сега така мисля де, ако всичко е наред до тогава.. Blush

Общи условия

Активация на акаунт