Съпруги на военнослужещи - 27

  • 40 759
  • 730
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 193
Радинкааа Heart
Много да е здрав и да ви слуша.. а с кака Ния да се забавляват! Heart Eyes
П.С. ей, зетят ще е сериозен мъж, щом е толкова пораснал..  ама то не давам Кати ей така та.. Joy Heart Eyes

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 23:59 от Мис Ю

# 541
  • София
  • Мнения: 8 407
ЧЕСТИТО РАДИНКА! ДА РАСТЕ ЗДРАВ, СИЛЕН И СМЕЛ ВОЙН!

Ех, че радост! В нашето блокче ще се ветреят сини панталонки!
Радинка, ти как си, как мина? Пожелавам ти бързо възстановяване. Юнак момиче си ти! Прегръщам те Hug

МИС Ю, да почерпиш - зет ти се роди! Simple SmileСтягай чеиза на момата. Simple Smile

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 9 718
Ех че хубава новина, Радинка. Да ви е живо и здраво момченцето. Ти как си?
МисЮ, не я даваме Кати, ще си вземем зетЯ при нас, ще го направим пловдивчанин. Сега ще ги изчакаме първо да проходят и двамата, пък после ще видим. Да сме живи и здрави всички.
Радинка, Ния видя ли вече бебчо?
Това са хубави новини. Също като тази за 13та заплата...😂

# 543
  • Мнения: 965
Ехе и 13 заплата екстра.Аз съм добре момичета стана доста неочаквано,но всичко е ок което е по - важно.Кака Ния го видя само на снимка,че е.предучилищна и ходи на.градина,но съм обещала като се.приберем да я.оставя да почива 2 дена.

# 544
  • Мнения: 882
Радинка, честито! Да ви е жив здрав малкият юнак! Ех, че хубава новина! Пък като пораснат младите, ще решат къде да живеят. Но аз съм за моя край, откъдето е зетят. Grinning

# 545
  • Мнения: 3 053
Честито, Радинка!
Здрави и щастливи бъдете!

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Радинка, честита радост!
Да расте здрав, щастлив и късметлия малкия-голям мъж!
На теб - скорошно възстановяване!

# 547
  • Мнения: 1 605
Радинка честито, много щастие да ви носят двете слънца
Фло, очакваме ги към края на седмицата или началото на другата
При нас нищо ново, освен че аз съм с нова визия: вече нося очила, за постоянно, а не като преди само за четене.След цял месец главоболие и много изследвания се оказа че всичко идва от очите

# 548
  • Мнения: 3 053
Dimitrova, дай повече информация за очите/очилата. Колежката ми е с много силно главоболие и не знае от какво. Ти как стигна до причината - очите?

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 9 718
Сети, като носеща очила от намнайсе години да ти кажа, че то не е голяма философия да се стигне до този извод. При упорито главоболие и нормално кръвно, следва преглед при очен лекар. После следва невролог, ако не е от очите. Особено ако си пред компютър по цял ден.
А пък с високо кръвно прегледът при очен лекар е още по-задължителен, след кардиолога.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 10:49 от dundi73

# 550
  • Мнения: 1 605
Сети, личния лекар ме насочи  към очен лекар след като мерих кръвно сутрин и вечер за един месец, снимка на синусите и кръвни изследвания. При мен болката беше в челото и слепоочията

# 551
  • Мнения: 882
И аз да се оплача. Реших да отида на очен лекар. След прегледа лекарят ми каза, че вече не съм млада и затова не виждам най-малките букви. Stuck Out Tongue Winking Eye
Трябва да ползвам очила при четене. Аз пък му казах, че съм си млада, но ще си взема очилата. Та така и не мога да свикна с мисълта за пустата ми младост. Като в песента. Любима ми е.

# 552
  • София
  • Мнения: 8 407
Здравейте, прекрасни момичета!
Днес гаджето ми си дойде на кратко посещение. Пуснали са го в гарнизонка с преспиване hahaha Joy
Докато трае посещението съм зарязала лекциите и работата на тръстиката. Днес се разходихме до нашето село - беше приятно. Природата продължава да ни глези.
РАДИНКА, как нарекохте юначето? Ти как си? А бебчо? Интересно е как каката ще го приеме. Много внимавай как ще се държите с Ния.
Хайде момичета, отивам да слагам вечерята. 1dating

# 553
  • Мнения: 965
Фло,мамин юнак се казва Боян.И чакаме да си ни пуснат утре,че кака мн.ни липсва

# 554
  • София
  • Мнения: 8 407

РАДИНКА, хубаво име сте избрали за юначето. Ще си има имен ден на 28.март. Продължихте ли името на някой дядо или друг роднина или на никого не сте го нарекли. Боянов, Боянова звучи добре. Помислили сте и за внуците си  Simple Smile
Ето какво намерих в И-нет.
Скрит текст:
Произход на името Боян

Налице е известна дискусия за произхода и значението на старото българско име Боян.

    Обичайното и най-широко прието схващане е, че то има смисъл на „Войн“ и произлиза от думата „бой“ или битка и наставка „-ан“, която е общоприета за български и славянски имена.
    Други считат, че то идва от хуно-българското име „Баян“ известни са хан Баян, Бат-Баян, Баян I (562 – 602), първият аварски хаган, управлявал аваро-българския съюз и славяните в Панония и др.
    Трета теория е, че името произхожда от два езика: от прабългарски език, където името е военен командир, както и на славянската дума Бой.
    Още една възможност за произхода на името: в областта на днешна Чехия Бохемия живяло келтското племе Боии. По-късно тази област е била обитавана от предци на съвременните сърби (белите сърби), и след тях от чешки племена. Възможно е името Боян да произхожда от наименованието на келтското племе Боии.
    Изказано е и предположението – келтско-ирландското име Брайън (Bryan или Brian) да е свързано с българското Боян (Boyan) не само с правописно сходство, но и по значение. Следователно, ако се съди от келтско-ирландското значение на името Брайън, българското име Боян би могло да се преведе като „силен“ или „благороден“.[1][2]

Лека нощ и приятни сънища luvbed

Общи условия

Активация на акаунт