Нощо напишване

  • 2 389
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
Ами до пет години лекарите не предприемат никакво лечение. Предполагам, че до тогава го приемат за нормално.

# 16
  • Мнения: 3 457
ами ние сме на 5 г.  и 4месеца и незнам трябва ли да предприема нещо newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 098
На мен ми продадоха един, за който мноооого суперлативи изпяха. И аз се поддадох. Най-вече по давление на близките.  Казах си, че ако не помогне няма да навреди.

Е не ни помогна и не ни навреди. Добре, че моя обича да пие чай.
каква марка е?

Вървеше една докоторка от врата на врата и го продава. Не си спомням към кой Медицински център каза че работи. Сестра ми попаднала на нея и се очаровала. Изпрати ми я да разбера какво продава. Искаше да ми помогне естествено.   #Crazy За да ми се махне от главата си купих билките. И за да не разочаровам близките си. Предварително бях сигурна, че няма да има ефект.  Sick И точно така се оказа.

За съжаление не е като при Амуей. Не ти харесва и го връщаш, а те - съответно парите.

Според мен, щом сте на 5 годинки и половина, не е зле поне да разберете има ли проблем. За това личния лекат пуска изследвания на урина - обиск.кновенна и стерилна, кръвни проби, рентген за спина бифида, изпраща ви на специален доктор, ехограф и т.н. Като се види какво й е, препоръчват лечение.
Тогава не е зле да прецениш какво лечение ти препоръчват. Да не стане така, че после да съжаляваш.  Sick Sick Защото при нас се получи нещо такова. Не постигнахме очаквания ефект и на всичкото отгоре имаше  неприятни странични ефекти.

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
И ако всички тези изследвания, не покажат някакви сериозни отклонения, пак се връщаме на психо-соматичната етиология на Енурезис Ноктурна... smile3529

# 19
  • Мнения: 44
Лървата глава на вазовото "Под игото".
Нагорещява се един камък, най-добре тухла в огън / сега през лятото е идеално покрай компоти те/. Детето те накарва да я прекрачи / да я остави между краката си/ . После се изпикава като се следи парата да го " удари" в лицето. Най-многото да го повторите.
 Ако това народно лечение не помогне е добре да се консултирате с иглотерапевт.

Общи условия

Активация на акаунт