Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 498
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Eucerin е моят слънцезащитен за лице, матиращ 50 фактор, а не горепоказания. Объркала съм се. Наистина матира, моята кожа бързо лъсва.

# 526
  • Мнения: 542
Хелия, на показания крем пише гел-крем, не виждам как може да е мазен. Да не би да имаш предвид друг продукт от серията?

# 527
  • Мнения: 2 588
Хелия, на показания крем пише гел-крем, не виждам как може да е мазен. Да не би да имаш предвид друг продукт от серията?
Напротив, точно за този гел крем говоря. Трудно попиваше и го чувствах много тежък. Имам наистина много лоши спомени.

# 528
  • Мнения: X
Тази известна дерматоложка се възхищава на слънцезащитен крем за чувствителна кожа на Балеа и съжалява,че в САЩ нямат ДМ :ДДД
https://www.youtube.com/watch?v=DJXeb7jiO-w
Купувайте!!!

# 529
  • Мнения: 7 570
Точно този флуид за чувствителна кожа от ДМ заглеждах преди месец. В крайна сметка купих за чувствителна кожа на Гарниер, който не е лош, но стои леко мазно и не е много добър за носене под фдт. Някой има ли отзив за флуида на Sundance от видеото?

# 530
  • Мнения: X
Е не виждаш ли че е хубав Grinning

# 531
  • Мнения: 4 022
Мисля че продукта от видеото и флуида които е наличен в България са 2 различни продукта. Аз също ги заглеждах Sensitive линията и за лице тук в БГ има само флуид. В немския сайт на ДМ действително има положителни отзиви за крема във видеото, но него така и не успях да открия тук.
Флуида струваше мисля 7 лева, ако някой все пак се интересува и съм го виждала само в ДМ в моловете, в кварталните, не съм.

п.с. Объркала съм се заради опаковката. Явно са един и същи продукт.
Ще се радвам ако някой които го ползва сподели дали е доволен. Благодаря!

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 10:22 от Lale_Lili

# 532
  • Мнения: 2 809
От месеци не бях влизала в ДМ...Вчера обаче докато се лутах в Парадайс, хвърлих едно око какво ново има. Балеа са пуснали някаква нова серия за лице с мед и авокадо. Купих всичко (крем, измивна пяна и маска за лице). Миришат уникално, съставът е добър...ще видим като действие как ще са.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 11:01 от blondyberry

# 533
  • Мнения: 15 327
Пяната е добра. Крема още не съм стигнала до него. Маската я нямам.

# 534
  • Мнения: 2 809
Забравих да спомена и стелките за обувки, които си взех (3,95лв) на Балеа, водят се спорт с активен въглен. Много, много удобни! Аз взех черни, има и бели, но бяха свършили. Ако имате нужда от нещо такова, ги погледнете...
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 12:15 от blondyberry

# 535
  • Мнения: X
Тези с мрежичката ли?УНИКАЛНИ СА!

# 536
  • Мнения: 1 929
Благодаря много за оговорите на въпроса ми за лишеите !
Ще потърся споменатите продукти!

# 537
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
И аз си взех пяната и крема за лице от серията с мед и авокадо въпреки, че се водят за суха и нормална кожа, а моята май е смесена към мазна. Наистина много готино миришат. След измиване с пяната не ми опъва кожата. Кремчето май не ми омазнява допълнително кожата.

# 538
  • Мнения: 2 809
И моята е комбинирана, направи ми впечатление, че кремчето попива доста бързо и не се получава кир ефект след нанасяне на фдт. Жалко,че няма и нощен / по-богат / или околоочен...

# 539
  • Варна
  • Мнения: 85
Някой пробвал ли е новите ( колко да са нови) ружове на Catrice  дето са водо и потоустойчиви ?
Харесват ли Ви ?

Общи условия

Активация на акаунт