Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 304
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 883
В моя няма топчета Neutral Face

# 16
  • София
  • Мнения: 2 223
Много благодаря за отговорите.
Значи ще пробвам хиалурона само.

Calabaza, линкът не ми се зарежда, ако не те затруднявам, може да му напишеш името.

Bubanka, аз тази микса я взех също и я подарих, не можах да издържа даже на ръцете да го мажа.

Избягвам кремове без мостри, но тези нямат.

# 17
  • Мнения: 35 891
тайга, не съжалявай, на мен не са ми приятни
аз пък си искам бледо зеленото Joy
зелено във всякакви варианти е от любимите ми цветове, а червенини имам за покриване
скоро ми казаха, че били чаровни, но това съм го слушала и луничките, а искам бяло и непроменящо се цветово лице

цц-то също има аромат, но е слаб и отминава много бързо, не ме дразни независимо, че прилича на този от нощния хидро гел

# 18
  • Мнения: 7 532
Парфюмът в състава на козметиката не само дразни сетивата, но и под името му се крият куп вредни съставки.

Момичета, да препоръчате ръкавица за нанасяне на автобронзант? Май не съм виждала в Лили и ДМ.

# 19
  • Мнения: X
Calabaza, линкът не ми се зарежда, ако не те затруднявам, може да му напишеш името.
Извинявай, не знам защо не се вижда. Ето така
http://biotencosmetics.com/bg/face-care/anti-ageing/hyaluronic-3d-day-cream-50ml
Щом си имала СС на Mixa, за да добиеш представа - на мен неговата миризма ми е силна и не ми харесва, но пък на лицето отлита бързо.

# 20
  • Мнения: 440
Момичета, споделете и как нанасяте бронзат по гърба или става с чужда помощ?
Миналата пролет използвах този на Dove, но май не си бях ексолирала кожата на колената хубаво, защото стана на петна и като цяло оранжавееше, но и аз  го нанесох малко пъти.
При тези, които сте го ползвали, колко време се задържа ефекта?
Относно аромата му - на мен ми допада.
Присъединявам се към питането за ръкавица за нанасяне на автобронзант.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 883
calabaza, а показаният от теб крем можеш ли да сравниш с някой от другите на Биотен?
От тази им серия нищо не съм ползвала.

# 22
  • Мнения: 2 182
Миналото лято и аз използвах бронзанта на Dove.
Не знам дали е правилно, но тъй като лактите и колената ми са малко по-сухи, там нанасях хидратиращ лосион/боди бътър преди автобронзанта.
Аромата на автобронзанта не ми харесва, но повечето, които съм ползвала имат подобен аромат.
Също така след няколко часа след нанасяне на автобронзант, особено при изпотяване, има един специфичен аромат. Това пак с всички, които съм ползвала се е случвало.
Аз на петна не станах с тоя на Dove. Ама не бях и много редовна. Повече от половината тубичка ми и е пълна и може да го почна пак скоро, стига да е не му е минал срока.

# 23
  • Мнения: X
Ползвала съм и автобронзант на Джонсънс и беше хубав,обаче ако облечеш бели дрехи...
Не знам дали го произвеждат още?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 223
Pelli, не беше ли на Палмърс? Аз съм ползвала някои, но май от Dove бях доволна.

Изкушението от бюджетен крем (който да е сполучлив) е голямо. Моите изисквания са: да има антиейдж, да хидратира (нормална към по-скоро суха кожа), да се усеща лек и стягащ (но без да опъва неприятно), да няма силен аромат.. пробвала съм някои, но досега не съм намерила нещо да ми е ок.
В този смисъл, ако някой е намерил нещо подобно, ще се радвам да сподели Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
calabaza, а показаният от теб крем можеш ли да сравниш с някой от другите на Биотен?
От тази им серия нищо не съм ползвала.
Не, не съм ползвала друг техен. Само някакъв СС мисля, ако не е бил ВВ, но не помня, обаче той ми лютеше. В запасите имам този, но не е отварян още
Скрит текст:

Оо, ето че съм ви подвела! Не е хиалурон, а колаген серията... Съжалявам и се извинявам. Blush И, да, ароматът не е много слаб, но за щастие не ми е неприятен.
Скрит текст:
От хиалурон измазах околоочен, не е лош, но ми се стори лек.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 18:59 от Анонимен

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 883
Благодаря ти! Колагеновата серия не е никак лоша, наистина Simple Smile)

# 27
  • Мнения: 2 545
Днес прекарах почти час и нещо в ДМ, разглеждайки боди кремове и лосиони  Simple Smile
Нищо конкретно не си купих. Някои даже пробвах - като аромат и усещане върху кожата. Все пак имам
фаворит -  Балеа Глоу с блестящи частици, удобен, с помпичка и богат състав от няколко масла:


Преди 2 дни си взех пак на Балеа део-бодиспрей  "Малина и магнолия" -  останах очарована от аромата.
Търсех най-близкия до него и съответстващ на аромата боди лосион - "Роза и магнолия" , но  не ме впечатли  с нищо- нито като аромат, нито като състав.   Затова се спрях на Балеа Глоу и със сигурност ще си го взема. По-богат с масла е съставът му, а и като усещане върху кожата е супер. След няколко минути и ароматът му остава е едва, едва доловим. Мисля, че ще си "допаднат" с дезодоранта.

# 28
  • Мнения: X
Може ли някой да снима намазан на кожата този блестящ лосион?

# 29
  • Мнения: 2 545
Още не съм си го купила, иначе с удоволствие.
Има ефекта на поставена блестяща пудра върху кожата. Блясъкът се забелязва, но много нежно.
Вярвам, че на слънце ще блести като кожата на вампира  Едуард Калън от  "Здрач"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт