Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 471
  • 754
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 568
Не. Гел очната линия на Римел е боклук. Тази на Лореал е много добра. Повече от година и не е изсъхнала. Но все пак я дръж с капачката надолу.

# 316
  • Мнения: 1 349
Това с капачката надолу го чувам за първи път. Защо така се държи?

# 317
  • Мнения: 5 478
Точно и аз това влизах да питам Grinning Изобщо не ми беше хрумвало, така изсъхва по-бавно ли?

# 318
  • Мнения: 7 568
Да, така изсъхва по-бавно, защото маслата в продукта не остават само на дъното.

# 319
  • Мнения: 7
Здравейте!
Някой има ли впечатления от фондьотена на Loreal True Match? Ще се радвам и на препоръки за дрогерийни пудра, руж и хайлайтър (с леко озаряващ ефект,не много наситен), както и фиксиращ спрей.

# 320
  • Мнения: 13 082
Повечето в темата сигурно имат впечатления 😄 Ще чуеш различни мнения за него. Не пишеш с каква кожа си и какво покритие търсиш.

# 321
  • Мнения: 1 929
Момичета, предлага ли се в дрогериите скраб/ексфолиант за кожата на главата ?

# 322
  • Мнения: 1 948
Момичета, препоръчайте ББ крем. Ползам на гарниер 5 в 1, харесвам го, но ми седи лъснато след няколко часа. Тези от другата им серия по-добри ли са, или да ме насочите към нещо друго като марка? Да кажем за смесена кожа.

# 323
  • Мнения: 6 939
esmeralda23, мерси за отзива. Очна линия слагам рядко по поводи(съответно все съм купувала Golden rose, за да не ме е яд като изсъхне до следващото ползване) и ми е по-лесно с твърдата четка. Днес ще ходя пак до ДМ и ще преценя дали молив или очната линия.

Loreal True Match за мен беше любим, докато можех да си го купувам от чужбина. В БГ не се предлагат същите цветове и нищо не ми пасва.

# 324
  • Мнения: 7
Повечето в темата сигурно имат впечатления 😄 Ще чуеш различни мнения за него. Не пишеш с каква кожа си и какво покритие търсиш.

Със светла, по-скоро мазна кожа. Търся фондьотен с леко до средно покритие.

# 325
  • Мнения: 13 082
Аз съм със смесена и не го харесвам. На моята кожа има по-скоро сочен завършек, а аз търся по-матов. А и май няма много светли нюанси. От тези на Лореал харесвам Infallible fresh wear, но и те май нямат много светли тонове.

# 326
  • Мнения: 5 096
И аз съм със смесена, но ми стои сухо на кожата, светли нюанси има, бях си взела 1.5N и 1W, за нашите географски ширини са добре.

# 327
  • Мнения: 1 467
Момичета, препоръчайте ББ крем. Ползам на гарниер 5 в 1, харесвам го, но ми седи лъснато след няколко часа. Тези от другата им серия по-добри ли са, или да ме насочите към нещо друго като марка? Да кажем за смесена кожа.
Ползвала съм Healthy mix  на bourjois. На мен много ми допадна, имаше доста добро покритие, почти като на ФДТ. Но не съм сигурна дали ще отговори на твоят тип кожа,аз съм със нормална.

# 328
  • Мнения: 99
Момичета, предлага ли се в дрогериите скраб/ексфолиант за кожата на главата ?

Преди време търсих и в ДМ и Лили изобщо не бяха чували за такъв.

# 329
  • Мнения: 20 168
Момичета в темата са много по-компетентни по отношение на продуктите в ДМ и Лили, от персонала на магазините Simple Smile)
Но и аз не съм чувала и чела за скраб за главата.
А за какво ти е такъв продукт?

Общи условия

Активация на акаунт