Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 538
  • 754
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 707
Момичета, препоръчайте ми нещо за околоочният контур. На 28 съм, но още се боря с акне😢 а скоро сигурно и първите бръчици ще почнат да се появяват.
А ако ми препоръчате и нещо вълшебно за това акне, че вече ми писна. ☹️
Кожата ми вече не е мазна, даже е суха в момента и има нужда от хидратация, заради гела на ЛаРоше (преди ми беше идеален), но пъпчици пак имам, черни точки, белези.. 😔
За околоочен мога да дам положително мнение за биотен с нар и cosnature с нар, второто се води био козметика на щандовете на Лили, а биотен има навсякъде. И двете са подходящи за твоята възраст.
За пъпчици, четох в съседна тема, че има доволни от ползването на сребърна вода, а иначе моя близка много хвали лавандуловата вода, аз нея също я ползвам като тоник.

# 421
  • Мнения: 6 974
Може да разгледаш продуктите на Phytocode за акне.
На моята кожа се отразява много добре комбинацията от Джинджира цинк пиритион и флуида Ред аут на Фитокод.

# 422
  • Мнения: 7 578
Кате, гел-крема на Здраве за акне е добър.
За околоочния и аз още не съм намерила нещо, което наистина да действа.

# 423
  • Мнения: 2 830
oesi, погледни сериите Balea Professional. Имат много видове, има и с кератин /oil repair intensiv, wonderful repair\. Скоро гледах и beautiful long, тя също е с кератин. Шампоан и балсам включват въпросните серии, като на някои има и олио/серум.

# 424
  • Мнения: X
Сребърна вода съм ползвала, но не видях резултат. Лавандулова вода не съм ползвала, само розова. Ще пробвам! Ако може някакви насоки за хубава и качествена.🙂
Все ми казваха, че като родя ще се оправя. Е, две деца родих и пак съм, като пубертет. 😆
Иначе за 2ри път си купувам маска на фрийман и много ми харесва! Намирам я само в Елитис, и то в пакетче, което хич не е рентабилно, но не намирам в тубичка. Няма я в ДМ и Лили.

# 425
  • Мнения: 308
Момичета, от кои дрогерийни водоустойчиви спирали сте доволни?

# 426
  • Мнения: 1 495
По принцип определени продукти на Балеа, доста харесвам. Обаче, съвсем случайно до шампоаните видях ексфолираща маска за скалп и се сетих, че някъде из темите я коментирахте. Беше последна и си казах, че това е знак да я взема. Grinning Много ми хареса, благодаря Ви отново за мненията!
Взех и една оцветяваща маска за кафява коса. Също много ми хареса. Цветът ми стана по-дълбок. Пак ще взема.
И за капак, взех срей за обем .. имаше лосион, вода и спрей и взех последното. Не знам, обаме защо и дали другите не са били по-добри. Пробвах го веднъж - хареса ми. Втори ден имам лек обем, който преди не съм имала.
Та, Балеа ме впечатряват почти 80% от пътите, в които съм ползвала.

# 427
  • Мнения: 440
На Балеа има ли серия с кератин?

Не знам дали е за темата, но лично аз поръчвам кератинов балсам и маска от групите във фейса за поръчки от английски сайтове. От посочените по-долу съм изключително доволна. Също така ползвам и масло за коса бразилски кератин, от което косата ми наистина няма цъфтеж. Единствено шампоана с кератин не препоръчвам за по-мазна коса, тъй като при мен се омазнява по-бързо.
Като цени са достъпни, а и си заслужават.


https://images.app.goo.gl/naQsy7cT14223Hg49
https://images.app.goo.gl/tanWokCn6GWVguzTA

Сайтът, от който поръчват във фейса https://www.fragrancedirect.co.uk

# 428
  • Мнения: X
Може ли повече отзиви за ексфолиращата маска на Балеа?На ЛС.Каква цена е?

# 429
  • Мнения: 2 830
Lie, пробвай шампоан и балсам за брюнетки, пак на Балеа. Аз бях много доволна от серията за блондинки. Имат боя в тях, косата става страхотна.

# 430
  • Сливен
  • Мнения: 4 061
Благодаря момичета.

# 431
  • Мнения: 1 495
Lie, пробвай шампоан и балсам за брюнетки, пак на Балеа. Аз бях много доволна от серията за блондинки. Имат боя в тях, косата става страхотна.
Сега си взех на Inebrya за боядисана коса. Обаче, ще взема и тези и ще редувам. Благодаря за отзива. Simple Smile

Така като се замислих не съм ползвала други продукти за кос на Балеа, освен тези, които написах и дълбокопочистващия шампоан. Ще се радвам на отзиви и за други техни продукти за коса лак, пяна, олиа и други. Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 432
  • Мнения: 7 578
Момичета, много внимавайте с поръчките от fragrancedirect. Голяма част от продуктите им са с изтекъл или скоро изтичащ срок на годност. От една поръчка от 10 продукта за 8 ми връщаха парите, защото им беше минал срокът и то с по 2-3 години.

# 433
  • Мнения: 15 358
Аз съм фен на лаковете им за коса. Супер са. И маслата им за коса са хубави.
Пп За Балеа иде реч.

# 434
  • Мнения: 1 495
А някой ползвал ли е нещо от тази серия на моделката Stefanie Giesinger МОЙ. Винаги в ДМ съм на аха-аха да купя нещо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт