Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 май 2019, 14:27 ч.

Клюки,слухове и интриги по ваш адрес.

• 5 300
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
Сещам се откъде е тръгнало.На предишната работа ми казаха така:"Ако не се приобщиш ще си имаш проблеми тук."Защото аз съм от тези дето не обичат да общуват особено и съм по-потайна.Не мога да се вписвам.И понеже телефона често ми е компания(а според една от особите такива хора си търсели нещо странично),започнаха глупостите.Притеснявам се само да не ми съсипят връзката,иначе другото майната му.

# 31
  • София
То зависи от другия във връзката дали ще им се върже.
Ако да - значи не е моята половинка и да заминава.

# 32
Какво ли не съм чувала за себе си. Грам не ме вълнува кой какво говори.

# 33
А когато оказват психо тормоз с  
подигравателни подмятания и хилене?
Не ми се слиза на това ниво,иначе с техните камъни...
Днес например дочух че " сигурно бия и връзвам в стил 50 нюанса" мъжа си, явно понеже нямам типичната женска походка с чупка в г..а.( т.е съм мъжкарана)

# 34
така както ми звучи по някаква причина си @на нож@ с колегите си и те си прашчт майтап с теб и те дразнят. Не може да е без причина. Помисли си . Вероятно знаеш.

# 35
  • София
Днес например дочух че " сигурно бия и връзвам в стил 50 нюанса" мъжа си, явно понеже нямам типичната женска походка с чупка в г..а.( т.е съм мъжкарана)

🤣🤣🤣

# 36

🤣🤣🤣
Може пък да ти завиждат, че "го правиш" според техните фантазии.

# 37
така както ми звучи по някаква причина си @на нож@ с колегите си и те си прашчт майтап с теб и те дразнят. Не може да е без причина. Помисли си . Вероятно знаеш.

Не се вписвам,не съм общителна.

# 38

Ами в едно об=ество трябва да се впишеш по един или друг начин. направи си труда. или си намери себеподобно. не може да се държиш като МАрулка в кулата и да ги дразниш и да очакваш да не реагират. Като гледам и ти реагираш

# 39
В какъв колектив работиш? Доста нискоинтелигентен изглежда. И кога имате време да говорите толкова излишни неща? Май работата ви е малко😃😃😃

# 40
В какъв колектив работиш? Доста нискоинтелигентен изглежда. И кога имате време да говорите толкова излишни неща? Май работата ви е малко😃😃😃
За капацитета им не мога да съдя а работата наистина не е много и е лека а целия ден е като на седянка,в смисъл работата не изисква такова съсредоточаване.А колкото до вписването-ами има такива хора,просто не мога.Но има и хора,които не могат или не искат да разберат,че всеки е различен и ,че не всеки има нужда да плямпа колкото да не му залепнат устата.Не съм на работа за да забавлявам някого, предполагам всички работим защото имаме нужда от пари.Забавлението след работа.

# 41
Нещо много съдиш другите..)

# 42
....А колкото до вписването-ами има такива хора,просто не мога.Но има и хора,които не могат или не искат да разберат,че всеки е различен и ,че не всеки има нужда да плямпа колкото да не му залепнат устата.Не съм на работа за да забавлявам някого, предполагам всички работим защото имаме нужда от пари.Забавлението след работа.
Не са длъжни да разбират. Прочети за груповата динамика. Ако ти казваш

...А колкото до вписването-ами има такива хора,просто не мога....

че ти просто не можеш и те ще кажат , че и те просто не могат и ... или се търпите двустранно с всичките си трески или се разделяте по взаимно съгласие.

Това според мен. Аз на твое място бих си изработила стратегия >
или казваш на началството , че искаш да правиш нещо друго в друга стая, като предварително проучиш и задачите и екипите и гледаш да се плацираш правилно ,
или нещо друго от сорта.

# 43
Нещо много съдиш другите..)
Хубаво,може и да ги съдя ама да кажеш на първия ден че някой "не е в ред" щото не говори какво е?Не е ли съдене?

# 44

В такива ситуации обикновено колегите те игнорират, не тръгват да пускат слухове, че си ку.ва.....
Има нещо друго, което или не казваш, или не подозираш, че е провокирало подобно отношение.

Общи условия

Активация на акаунт