Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 41 604
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • AMS
  • Мнения: 6 418


Синан, благодаря за съдействието!!!
Да са честити рождените дни
на Фахрие и на Керем!!!
За песента "Когато децата плачат" си спомням, че някой забеляза,
че е включена в началните серии, та тогава още намерих превода.

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за интересните постове и реакциите към моите писания!!!
Да си призная -  успокоих се, едва след като написах поста си вчера.
От серията с убийството на Асйе до финала,
докато не намерих някакво обяснение за себе си, не намерих покой.
Пробвах друго да гледам, друго да чета, да пиша, но не ми се получи.
Толкова нервна не се помня.
Никой сериал до сега не ми е въздействал така.
Не намирах оправдание, че полицаят Кадир Адалъ уби Джансъз
и смятам, че и той не намери, та за това и подаде оставка веднага.
Но съм удовлетворена от това, че Вели пое вината.
В последната серия си подредих накрая сцените
по малко по друг начин и си изрязах партито.
Много силна сцена беше извинението на Вели към Серпил
и после срещата с Кадир в затвора и влизането му в другия.
Онур много ми хареса в тази роля, както и развитието на образа на Вели.
Джемре и Керем можеха с мотора да отидат и да бъдат сами на плажа.
Мелиса показа, че повече ѝ отиват роли на добра.
Мерал не съм забравила как изгори жив Якуп / евалла на артиста!/,
та можеше да не ми я дават толкова безгрижна.
Началството трябваше да излезе в пенсия и да си прави барбекюта на вилата.
Последната сцена за мен ще остане Кадир и Айлин на гроба на Зайнеп.
Елчин повече ми хареса в тази роля в сравнение с тази на Дафне.
Удовлетворена съм от себе си, че намерих политически прочит в проекта.
С друго няма как да  си обясня положението, в което е  полицията в полицейски сериал,  
свободата на престъпниците и жестокостта на бащицата социопат Джансъз.
Тълкуване на изразни средства, символи, философии и ... ми идва малко пресилено.
Целият проект беше много динамичен и изцеди силите не само на актьорите,
а и на такива зрители като мен.
Няма да се върна да го гледам, не защото не ми е харесал,
а защото не обичам да преговарям, или ми е рано.
От есента сигурно ще завъртят и Ирония на съдбата, та пак ще има обсъждания.
Колкото до темата, няма да спра да следя новините за Къванч. Нека си почине!!!
Това за бебета си е лично пространство и от уважение не коментирам.
За ново дизи - не съм много навита още. Но за филм и то комедия - много ми се иска.
Вие нещо гледам се сбогувате, благодарите, като на изпроводяк,
а на мен не ми е такова настроението.
Чувствам се по домашному тук, макар и да не съм със запазено място.
Щото има доста теми,  дето са с пропуски и с нотариални актове
и като напиша един-два поста на сезон -  настава еднаааа.
Но темата за насилието над жените в този женски форум
винаги ще ме вълнува и няма да се си мълча.
То бива залитане по някой мъж- актьор, но такава истерия винаги ме е отблъсквала.
Уважавам Къванч именно за това, че героите му, а той самият,
има такова уважително отношение към жените.
Като че ли тази реплика на Джесур -
"Аз никога няма да използвам жените срещу ..." я казва Къванч.
Та тук в тази тема  се чувствам и по-свободна и по-защитена .
Тук се чувствам най вече  силна, защото
черпя от силата на Къванч  с постиженията му на екрана и в живота.
Да сложа от ония синичките сега >>>







      Лекинка!

# 646
  • Мнения: 18 544
Кет  Hug много хубав коментар, благодаря!  bouquet
Мери  Hug прекрасно лято и на теб!  bouquet
Диве  Hug моля, моля  Naughty -  всеки, който харесва Киво има запазено място в тази тема! Благодаря ти за прекрасния коментар, много ми хареса! bouquet
 newsm10 smile3521 newsm51
Цитат
Та тук в тази тема  се чувствам и по-свободна и по-защитена .
Тук се чувствам най вече  силна, защото
черпя от силата на Къванч  с постиженията му на екрана и в живота.
Да сложа от ония синичките сега >>>   
И аз се надявам още тази есен да ни пуснат Ирония на съдбата / боже, ама заглавие ooooh! / ама да видим  Thinking
Фиф  Hug не знаех, че и Керо има РД днес, да е жив и здрав!  bouquet Серхат Теоман също! bouquet Този пък кога ти стана любимец  newsm78  Laughing Играеше в КГ, другаде не съм го гледала ...
Започна се!  Peace Успех му желая, дано го харесат също като нас!  Peace
Цитат
10 июня премьера сериала Столкновение на венгерском канале RTL Klub


Лекинка!  Hug

# 647
  • Мнения: 571
Фен  Hug Серхат играеше и в "Майка". Под любимец имам предвид, че ми е адски симпатичен. Харесвам го още от КГ. Знам, че са дружки с Буура (който играеше Гюней) и даже имат някакъв общ филм... с още един пич, ама 3тия го забравих кой е. Rolling Eyes

# 648
  • Мнения: 839
Сладурки Hug
Гледам при рускините, че новата визия на Алпчи се дължала на факта, че и той щял отбива военния си дълг към родината. Жив и здрав да оди, де ще оди, и да се връщана екран.
А Мелиска я спрягаха да празнува с новия си любим, а тя е била в Истанбул с майка си. Ха дано да са само жълти писаници за тоя грозофил Yum

# 649
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро!  bouquet



Благодаря на всички за споделеното! Не ми излиза от ума вероятността скоро Киво да има наследник. Пак се фиксирах.

Скрит текст:
Помните ли, когато се присъединих към темата, причината беше, че се появи същата новина. Аз толкова се въодушевих и разнищих цялата генетика, заради вероятния цвят на очите на детето. Правих схеми, смятах съотношения.., а се оказа "кьор фишек". Сега ще мълча и тайно ще се надявам...

Благодаря за прекрасните постове! Аз пак попрегледах финалната серия, хем си обещах, че няма да го правя, ама вие толкова неща споделихте, че не се сдържах... Ох, не вярвах, че ще го кажа, но и на мен ще ми липсва "Сблъсък", както всеки минал проект на Киво.







Лек ден!

# 650
  • Мнения: 571
Сладурки Hug
Гледам при рускините, че новата визия на Алпчи се дължала на факта, че и той щял отбива военния си дълг към родината. Жив и здрав да оди, де ще оди, и да се връщана екран.
А Мелиска я спрягаха да празнува с новия си любим, а тя е била в Истанбул с майка си. Ха дано да са само жълти писаници за тоя грозофил Yum

Кикс Hug Hug Hug

И аз не го харесвам тоя на Мелиса, и предишния и не харесвах  Mr. Green Ама все някога ше стане ясно с кой се води.  Peace
Нещо не моем да им фанем спатиите с тая военна служба. Вероятно имат нещо като в БГ с отглагане, защото и Арас ще отбива тая служба, а той е по-голям от Алпчи.  Peace

# 651
  • София
  • Мнения: 1 385
Ще бъде голяма изненада ако и Квънач отиде в казармата за 24 дни. Мисля, че и той не е бил войник. Майтап.Не знам дали няма възрастова граница. Който я е прескочил минава метър. Може и други да отидат, мисля, че повечето млади актьори не са ходили в казармата.

# 652
  • Мнения: 3 266
Здравейте Хубав ден

# 653
  • Мнения: 18 608
Привет!!! Hug

Изгледах си снощи финала на посл. серия, с изкл. на смъртта на Зейнеп... много ми хареса!! Та г-н Али Айдън-написахте един доста суров/като живота/, но много силен сценарий. Поздравявам го....колкото и да мрънкахме и да му търсехме кусури.
За мен посланието на Сблъсък ще си остане в силата на любовта и прошката. И каквито и лоши и трагични неща да ти се случат, с времето ще намериш пак смисъла да живееш и ще си стъпиш на краката, благодарение на хората, които обичаш и които те обичат.
И на мен ми хареса метаморфозата у Вели, поднесоха ни я доста плавно и логично...даже накрая бяха приятели и братя с Кадир Simple Smile
Само болните мисли и идеи на Джансъз, не можах много да ги разбера Stop
За смъртта му-не ненавистта победи, а справедливостта победи/както го написа и Анна/ Не случайно и след това Кадир подаде оставка.

Кет Hug, много хубав коментар Peace
Дива Hug и твоя bouquet
Мери Hug, радвам се, че беше част от нашата компания..и на теб хубаво лято!!
Фиф Hug, Кики Hug
значи Алп отива в казармата.Доколкото знам, влизат за кратко, давайки някаква сума пари.
Къванч вече мина този момент, откупи си казармата преди около 4 год. Peace
Кате Hug, не се фиксирай толкова и не го мисли Wink  
Ще разберем по някое време, не виждам в турски сайтове да има такава клюка....

Терзи, донесла си нова снимка с Кивo, супер!! bouquet
кучето не е Марс, нали???

и една от март месец. сега излязла

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 12:25 от Airra

# 654
  • Мнения: 839
Искрено се надявам да е вярна новината за бебче на Киво и Башак. Тези двама прекрасници го заслужават, а и света също. Трябва  да имат тяхно подобие Heart Eyes

Сладурки Hug
Гледам при рускините, че новата визия на Алпчи се дължала на факта, че и той щял отбива военния си дълг към родината. Жив и здрав да оди, де ще оди, и да се връщана екран.
А Мелиска я спрягаха да празнува с новия си любим, а тя е била в Истанбул с майка си. Ха дано да са само жълти писаници за тоя грозофил Yum

Кикс Hug Hug Hug

И аз не го харесвам тоя на Мелиса, и предишния и не харесвах  Mr. Green Ама все някога ше стане ясно с кой се води.  Peace
Нещо не моем да им фанем спатиите с тая военна служба. Вероятно имат нещо като в БГ с отглагане, защото и Арас ще отбива тая служба, а той е по-голям от Алпчи.  Peace

Фиф Hug за възрастова граница не зная, дали или колко, но предполагам ще имат Thinking А иначе хората на изкуството (актьори, музиканти, певци и др подобни) са свободни да изберат, дали да влязат за целия срок или да заплатят някаква определена сума (не помня точно колко) и да влязат само за около месец, когато те решат. Много от актьорите гледам, че ще влизат в близките месеци. Интересно, дали само минават някакво обучение в случай на извънредно положение, или си служат до голяма степен като другите отбиващи военна служба Thinking

# 655
  • София
  • Мнения: 1 385
Какво ли могат да научат за 24 дни?  Как да сглобяват и разглобяват пушка примерно, или как да стрелят, малко тренировка, по-пълничките ще свалят някое килце,  някой веселяк ще им разправя вицове, някой актьор ще им разказва случки от снимачния процес, някой художник ще им направи скици, музикантът ще им свири и т.н. Толкова бързо минават 24 дни.
Нищо не знам за турската казарма.  Помня в Кузей Гюней, че баща им казваше на Гюней че трябва да изпълни дълга си към родината и го записа войник. Каза му, че където и да иска да постъпи на работа ще го питат дали е служил. Обаче сега си мисля, че и Кузей не беше служил, защото отиде в затвора на 18. Във филмите този въпрос много не го засягат.
Тук пак се кани да вали, а аз имам да ходя на две-три места. Ще се наложи да си нося чадърче.
Приятен ден на всички.

                               

# 656
  • Мнения: 571
Айре  Hug

Кикс, службата е 21 дни. Знам, че има такъв момент с отплащането, но не знам как решават кога да минат. Алп е на 27, а Арас на 29 за това ми стана чудно, че отиват по едно и също време. В БГ вървяха по набори едно време. Този Джан дето все ми го разхождат по гащи и той щял да върви (прочетох в Мелека).  Peace
Хубаво, че могат да си платят, щото казармата не е квото беше и не вярвам да научат нещо съществено дори да изкарат целия престой.А виж, когато снимат си е съществено.  Mr. Green

# 657
  • Мнения: 18 544
Привеет!  Hug Hug Hug
Терзи  Hug bouquet Много хубав Киво, ама защо е с белега на бузата, явно не е нова, а от снимки на Сблъсък  Thinking Кучето е страхотно  Peace
Айре  Heart Eyes  bouquet
Ааа, не е Марс, но е същата порода  Peace

Подругите веднаха направиха сравнение, може и да е една и съща фанелка, кой знае  newsm78  hahaha

Кикс, Фиф, Кет, Кате  Heart Eyes Hug  bouquet
Кикс  Hug да, непременно трябва този ген да има продължение!  Praynig Praynig Praynig
Кате  Hug а бе ще дойдеш на нашата, ще си го гледаме отново по БТВ заедно Laughing
Още една доза хумор  Laughing

# 658
  • Мнения: 18 608
Турската казарма-добра тема на разговор Joy Joy
нямам си на представа какво правят тия, които влизат за 21 дена, може и по-чувствителните да се стреснат леко Whistling

Фенче Heart Eyes да, снимката е по времето на сериала Peace
готини за тия клипчета с хумора Joy Joy Joy...още един плюс за Сблъсък!! имаше много тънък и сполучливо-измислен хумор!!

малко красота от Деспина



Фиф Hug
Цитат
Този Джан дето все ми го разхождат по гащи и той щял да върви (прочетох в Мелека).  Peace
е Джан Нарцисян, най-вече по гащи можеш да го видиш Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 16:27 от Airra

# 659
  • Мнения: 599
Здравейте, мили момичета Flowers Hibiscus!

Кети Heart Eyes, прекрасен коментар, благодаря ти Simple Smile!  И наистина "имаше подсказки към този завършек, но ние май не искахме да ги видим". До последно се надявахме... Чудесно си описала тези моменти Hands Plus1
Първо начина, по който тя учеше Айлин как да приема липсата на човек, когото обича; Зариф предупреди Кадир, че ще остане сам, това направи и Зейнеп, но той тръгна да търси Джансъз. Този запис, който Зейнеп направи не можеше да не бъде показан, а ако тя останеше жива щеше да е ненужен. Ловко ни подведоха, че всичко лошо свърши и вече ще бъдат заедно и щастливи след като се отърваха от бомбата. Предложението на Кадир беше такава сладка сцена, той беше толкова смутен, пръстенчето й се оказа точно по мярка. Просто ти идва да ги разцелуваш. Любовната им нощ беше така деликатно показана.
Писмото на Кадир за Айлин беше невероятно, достойно да влезе в учебник. Аз знам какво е да отглеждаш момиченце. Цяло щастие е. Наистина. А сцената на гроба на Зейнеп просто не може да се коментира. Без нито една дума от двамата разбрахме всичко. Той я вдигна, тя го прегърна и впери тъжен поглед някъде назад докато той а понесе напред. Ще мине. И това ще мине.

Диве Heart Eyes, супер си го написала Simple Smile! И аз имах нужда да пиша, за да се поуспокоя!
А за темичката ни и пишещите тук ...  HeartNature SunnyFlowers Bouquet
Как хубаво си го казала за Къванч Heart!

Да си призная -  успокоих се, едва след като написах поста си вчера.

Чувствам се по домашному тук, макар и да не съм със запазено място.

Уважавам Къванч именно за това, че героите му, а той самият,
има такова уважително отношение към жените.
Като че ли тази реплика на Джесур -
"Аз никога няма да използвам жените срещу ..." я казва Къванч.
Та тук в тази тема  се чувствам и по-свободна и по-защитена .
Тук се чувствам най вече  силна, защото
черпя от силата на Къванч  с постиженията му на екрана и в живота.

Айре Heart Eyes Kissing Heart! Благодаря! Наистина много силен сценарий - и не се подведоха по желанията на феновете, а си държаха на посланията!

Изгледах си снощи финала на посл. серия, с изкл. на смъртта на Зейнеп... много ми хареса!! Та г-н Али Айдън-написахте един доста суров/като живота/, но много силен сценарий. Поздравявам го....колкото и да мрънкахме и да му търсехме кусури.
За мен посланието на Сблъсък ще си остане в силата на любовта и прошката. И каквито и лоши и трагични неща да ти се случат, с времето ще намериш пак смисъла да живееш и ще си стъпиш на краката, благодарение на хората, които обичаш и които те обичат.

Фенче Heart EyesCry Благодаря за клипчетата - имах нужда Kissing Heart!! Ще ги повторя Simple Smile. Както казваш, Айре Grinning, "имаше много тънък и сполучливо-измислен хумор".





Мери, Фиф, Кика, Кате, Терзи Hug Flowers Hibiscus, благодаря Simple Smile.

Приятна вечер, сладурки Hug!







https://www.instagram.com/p/ByTLAjDnu7f/

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 19:00 от AniMae

Общи условия

Активация на акаунт