Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 824
  • 727
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 432
Кристалче, BoMarina Kissing Heart Hug Kissing Heart Hug Kissing Heart Heart

# 241
  • Мнения: 313
https://А какво мислите за Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum?

# 242
  • Мнения: 31 172
https://А какво мислите за Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum?
Противоречиви парфюм, силно харесван и много мразен. Има силни смоли и специлифична нотка на йод, която много хора асоциират с бинтове, болници и неприятни неща. Звяр с трайност 3-4 дни и никога изпиране от дрехи. Аз имам любима лятна съсипана блуза, която ще мирише на смоли и йод завинаги. И изсква страшно съобразяване с всичко и е силно натрапчив за околните с повече от едно пръс. Моя колежка ми се оплака, че е била помолена никога повече да не идва на работа с него. Един от най-трудните парфюми, който съм срещала. Имам го, но го нося един път годишно.

# 243
  • Мнения: 313
https://А какво мислите за Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum?
Противоречиви парфюм, силно харесван и много мразен. Има силни смоли и специлифична нотка на йод, която много хора асоциират с бинтове, болници и неприятни неща. Звяр с трайност 3-4 дни и никога изпиране от дрехи. Аз имам любима лятна съсипана блуза, която ще мирише на смоли и йод завинаги. И изсква страшно съобразяване с всичко и е силно натрапчив за околните с повече от едно пръс. Моя колежка ми се оплака, че е била помолена никога повече да не идва на работа с него. Един от най-трудните парфюми, който съм срещала. Имам го, но го нося един път годишно.
Много благодаря densi,искам да си поръчам нещо,но не мога да реша какво.Така и не поръчах мостри на POJA,а пък тази сутрин се колебая м/у COCO mademoiselle  и LANCOME LA VIE EST BELLE.....

# 244
  • Мнения: 5 001
За Ла ви е белл вече е топло, Мадмоазелата по-добре вземи.

# 245
  • Мнения: leet
Имам Baccarat Rouge 540 и го обожавам, при мен трайността му е около 7-8 часа, на дрехи не сьм прьскала.
Намирате ли разлика между Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum, вторият не сьм го пробвала

# 246
  • Мнения: 546
https://А какво мислите за Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum?

Любим парфюм, засега мой подпис. При мен не е толкова траен. До 12 часа на кожа и до 24 - на дреха. Правили са ми коментар, че е гаден. Но дали ми пука? Не беше любов от първо фъс, но се настани в моята колекция трайно на челна позиция.

# 247
  • Мнения: 5 228
Взех си мостра на Yellow Dimond Intense и днес е ден за проба. Не е моят парфюм. В EDT има едни деликатни сладост и мекота, които много харесвам, но това ми намирисва по-скоро на някакъв компот.

# 248
  • Мнения: 31 172
Имам Baccarat Rouge 540 и го обожавам, при мен трайността му е около 7-8 часа, на дрехи не сьм прьскала.
Намирате ли разлика между Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum, вторият не сьм го пробвала
Определено.

https://А какво мислите за Baccarat Rouge 540 и Baccarat Rouge extrait de parfum?

Любим парфюм, засега мой подпис. При мен не е толкова траен. До 12 часа на кожа и до 24 - на дреха. Правили са ми коментар, че е гаден. Но дали ми пука? Не беше любов от първо фъс, но се настани в моята колекция трайно на челна позиция.
Е как не ти пука? Ами ако е детето ти, мъжът ти, роднина, колеги? Ако се помоли колега да не носи даден парфюм, защото ми се гади от него и той продължава неминуемо се стига да ръководство.
Преди години сестра ми ме помоли никога повече с нея, да не нося Табако Ванил на Том форд,а аз го обожавам и ми е в топ 3 на най-любимите парфюми завинаги. Дали не ми пука? Дали го нося?

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Клое,аз пък викам да си купиш и ЛВЕБ и Коко Мадмоазел,направи си кефа.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Момичета, моля ви препоръчате ми хубав парфюм на Монтал!За момента имам само Интенз Тиаре, поръчан на сляпо,след отзив оттук и,от който съм супер доволна.Нямам къде да ги тествам,а много искам да се сдобия с поне още един

# 251
  • Мнения: 1 575
Момичета, моля ви препоръчате ми хубав парфюм на Монтал!За момента имам само Интенз Тиаре, поръчан на сляпо,след отзив оттук и,от който съм супер доволна.Нямам къде да ги тествам,а много искам да се сдобия с поне още един
MONTALE VANILLA EXTASY, много любим, но не знам дали става за жеги. Иначе ми е в първата тройка на предпочитаните. Но както се вижда лек, бях се предозирал с него. Две апликации сутрин са ми ок за бял ден. Не познавам вашия парфюм и не знам дали вкусовете ни съвпад. При мен най-най са LVEB, Chloe edp.

# 252
  • Мнения: 31 172
Момичета, моля ви препоръчате ми хубав парфюм на Монтал!За момента имам само Интенз Тиаре, поръчан на сляпо,след отзив оттук и,от който съм супер доволна.Нямам къде да ги тествам,а много искам да се сдобия с поне още един
Лагуната и Удмейзинг /ако обичаш уд/ виж. Писала съм ревюта за тях в блога.
За Лагуната съм 70% сигурна, че ще ти хареса.

# 253
  • Мнения: 313
    [/url]Кажете ми какво мислите за тестерите,като трайност попринцип,от сутринта чета да си избера парфюм за лятото,за жалост нямам къде да душна всички които искам.Последно се спрях на COCO Mademoiselle,Dolce&Gabbana light blue само че Dolce e тоалетна вода и незнам колко ще е трайността.

    # 254
    • Пловдив
    • Мнения: 1 742
    Densi, Dari_77,благодаря ви!
    Kloe, от моя опит с тестерите,те нямат абсолютно никаква разлика с продуктите .

    Общи условия

    Активация на акаунт