Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 550
  • 727
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 853
Момичета, имам още един въпрос относно парфюмите и пътуването със самолет. Може ли да се пътува със стъклени фиолки или трябва и те да са пластмасови и трябва ли да са под формата на спрей?

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 02:27 от Mira_X

# 571
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз също се интересувам, тъй като съм си накупила по 10 и 20 мл стъклени пръскала. Simple Smile) И се чудя къде да ги държа, в ръчния или чекирания....

# 572
  • Мнения: 313
Мисля,че неможе в ръчния.

# 573
  • Мнения: X
Всичко под 100мл може да се носи в ръчния багаж, до общ обем от 1л. Всичко друго, в каквито и да било разфасовки и материали може да се чекира- освен аерозоли, но такъв парфюм още не съм виждала.

# 574
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Супер, благодаря. Ще ги мъкна с мен в ръчния, че като знам как ги премятат чекираните, най-много да им видят сметката. Grinning

Скрит текст:
Веднъж пътувах само с ръчен и не знам какво бяха гледали по тея скенери, ама една опаковка интимен гел от 250 мл. я бяха пропуснали. Grinning Grinning

# 575
  • Мнения: 5 144
Момичета, и аз да се оплача от малка трайност. Сигурно е от жегата, както вие пишете, по друг начин не си го обяснявам. Напръсках се обилно с любимия ми Бос преди малко повече от 3 часа и вече почти нищо не усещам.

# 576
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Момичета, и аз да се оплача от малка трайност. Сигурно е от жегата, както вие пишете, по друг начин не си го обяснявам. Напръсках се обилно с любимия ми Бос преди малко повече от 3 часа и вече почти нищо не усещам.

Кой БОС не усещаш?
И аз имам усещането, че високите температури "погубват" ароматите ми през деня. Но пък вчера изненадващо две дами, в два различни търговски обекти, упорито вървяха след мен. Оказа се, че ги привлича шлейфа на Омния Корал.  Heart Eyes Пък аз въобще не усещах аромата!

# 577
  • София
  • Мнения: 3 783
Има парфюми, засилват се от топлината - миналата седмица в парка получих коментар за Мон герлен, че бил "много силен", после с L'interdit едва не се удуших.

# 578
  • София
  • Мнения: 853
Всичко под 100мл може да се носи в ръчния багаж, до общ обем от 1л. Всичко друго, в каквито и да било разфасовки и материали може да се чекира- освен аерозоли, но такъв парфюм още не съм виждала.
А трябва ли да е в пластмаса или може и в стъкло? Имам няколко малки мостри от по 1 мл. в стъкло, но имам и няколко празни, пластмасови шишенца от по 2 мл. Чудя се дали да не ги преместя там, защото виждам, че хора пътуват със стъклени мострички, но пък в сайта пише, че трябва да е пластмаса.
Ако има значение, ще пътувам с "България Ер".

Pacifica French Lilac, която получих наскоро се оказа много трайна при мен вчера, макар да е по-подходяща за пролетта. Покри ми деня. Първоначално ми бе доста сапунена, но това постепенно отмина. Някъде към средата на деня усещах предимно аромата на иланг-иланг, а към края отново свързвах аромата с този на люляка, но този път не сапунен, а по-жив, цветен и дървесен люляк.
https://www.fragrantica.com/perfume/Pacifica/French-Lilac-6772.html

# 579
  • София
  • Мнения: 3 783
Люлякът на Пасифика си е доста реалистичен.

# 580
  • Мнения: 5 144
Скрит текст:
Момичета, и аз да се оплача от малка трайност. Сигурно е от жегата, както вие пишете, по друг начин не си го обяснявам. Напръсках се обилно с любимия ми Бос преди малко повече от 3 часа и вече почти нищо не усещам.
Кой БОС не усещаш?
И аз имам усещането, че високите температури "погубват" ароматите ми през деня. Но пък вчера изненадващо две дами, в два различни търговски обекти, упорито вървяха след мен. Оказа се, че ги привлича шлейфа на Омния Корал.  Heart Eyes Пък аз въобще не усещах аромата!
За Private Accord става дума. Но може наистина само аз да не го усещам. А се бях напръскала с доста повече от обичайното.

# 581
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Bell, не си сама.
Аз прибрах BOSS The Scent Private Accord в гардеробчето. В дъждовните дни и при по-хладното време се държеше различно. В жегата и при мен изчезва.

# 582
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Всичко под 100мл може да се носи в ръчния багаж, до общ обем от 1л. Всичко друго, в каквито и да било разфасовки и материали може да се чекира- освен аерозоли, но такъв парфюм още не съм виждала.
А трябва ли да е в пластмаса или може и в стъкло? Имам няколко малки мостри от по 1 мл. в стъкло, но имам и няколко празни, пластмасови шишенца от по 2 мл. Чудя се дали да не ги преместя там, защото виждам, че хора пътуват със стъклени мострички, но пък в сайта пише, че трябва да е пластмаса.
Ако има значение, ще пътувам с "България Ер".

Не би трябвало да има значение дали е стъкло или пластмаса, защото нямаше да можем да пътуваме с парфюмите си никъде. Simple Smile)

# 583
  • Мнения: 1 294
Някой има ли отзиви за това Bvlgari за мъж? Искам да го взема на моят мъж, но не знам дали е траен, 2017 г. Е. Той имаше чистата Aqua и си я харесва много.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 14:27 от vils88

# 584
  • София
  • Мнения: 853
Всичко под 100мл може да се носи в ръчния багаж, до общ обем от 1л. Всичко друго, в каквито и да било разфасовки и материали може да се чекира- освен аерозоли, но такъв парфюм още не съм виждала.
А трябва ли да е в пластмаса или може и в стъкло? Имам няколко малки мостри от по 1 мл. в стъкло, но имам и няколко празни, пластмасови шишенца от по 2 мл. Чудя се дали да не ги преместя там, защото виждам, че хора пътуват със стъклени мострички, но пък в сайта пише, че трябва да е пластмаса.
Ако има значение, ще пътувам с "България Ер".

Не би трябвало да има значение дали е стъкло или пластмаса, защото нямаше да можем да пътуваме с парфюмите си никъде. Simple Smile)
Много благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт