GoT 38 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Дракарис! /13.05-19.05/

  • 58 812
  • 2 540
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 133
За ОП няма никакви съмнения, там нещата са си пределно ясни - Джон е.

Да, според мен може да стане кралица на Севера (и да контролира Долината) но не нещо повече. Не че това е малко.

# 16
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за темата, Хексе.
Глас за Санситка.  Heart Eyes

Относно АА, ОП и ПГ от другата тема, то това са си легенди, които се преплитат и в основата им стои преборването на Другите и Дългата нощ. Зависи от гледната точка на разказващия и легендата. ДиД казаха, че за сериала са решили за Аря преди 3 сезона ако не се лъжа. Веднага след шока с убиването на КнН, Елеонора веднага даде видео с разяснения и веднага се навързаха нещата, т.е. явно е мислено или впоследствие скалъпено, като са имали все пак основа на която да стъпят.
Но наистина Аря не отговаря на пълните критерии за някой от тези герои, които да спасят хората от Другите и вечния студ. Дали ще е така и в кнгите не знам, по-скоро едва ли, но да не забравяме, че Аря е специален герой за чичо, а и главите посветени на нея са изключително интересни. Личи си как за някои ПОВ герои на Мартин му се отдава отвътре така да им развива историята, че да не можеш да откъснеш поглед и за секунда. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 88
Глас за Денерис.
Доста оспорвано ще е май Grinning

# 18
  • Мнения: 8 578
Санса към Церсей: "Ще стана кралица като вас. Обещавам!"
Пази боже, колко наивна и глупава е била да иска да бъде като Церсей. Дано не й се сбъдне желанието. Освен ако не е само кралица на Севера. 🤔
Това беше от сезон 1. Млада, зелена и наивна до глупост Санса. И да стане кралица, ще е на Севера.

# 19
  • Мнения: 18 133
 малка впратка -  Аря не е специален герой за Мартин, а за жена му
Инак съм съгласен с казаното от Дяволо.
Ама то уж Мартин не се влияеше кой какво казал...
П.С. то и Джон в първи сезон искаше да бъде лорд на ЗХ, пък като стана ЛК на Валса, се затюхка, че това са само грижи...

# 20
  • София
  • Мнения: 27 175
Е, да, покрай жена му и за него... Wink
за него е Тирион, което не е добре за съдбата му, ама да видим.  Laughing

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Някой знае ли как се казва новия епизод 🤔

# 22
  • Мнения: 18 133
Е, да, покрай жена му и за него... Wink
за него е Тирион, което не е добре за съдбата му, ама да видим.  Laughing

Леле, дано не се скара с жена си.

# 23
  • Мнения: 25 350
Благодаря за новата тема.

Тази седмица няма сериозни спойлери, придружени със снимки .. жалко.

Не съм гласувала още, защото и двете не са ми любимки Joy

# 24
  • Мнения: 5 112
Хексе, дракарис! Благодаря за темата!
Абсолютно невъзможни сте за изчитане Sad

# 25
  • Мнения: 383
Аз имам някакво съмнение че всички ще се изпотрепят взаимно-и Джон, и Церсей и Дани....

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 229
За Санса гласувах. Много ми харесва развитието на героинята, а на Денерис - обратно. Хексе, мерси за темата!

# 27
  • Мнения: 1 604
За Санса гласувах. Поне във филма я харесвам, въпреки че е напът да ме спечели и в книгите. А Денерис не я харесвам нито във филма, нито в книгите.
Хексе, благодаря за труда за новата тема.
Знаете ли за какво не сме говорили скоро.... За това как Аря уби КнН. А бе как това момиче аджеба стигна до язовото дърво?

# 28
  • Мнения: 8 578
За Санса гласувах. Поне във филма я харесвам, въпреки че е напът да ме спечели и в книгите. А Денерис не я харесвам нито във филма, нито в книгите.
Хексе, благодаря за труда за новата тема.
Знаете ли за какво не сме говорили скоро.... За това как Аря уби КнН. А бе как това момиче аджеба стигна до язовото дърво?
Последно за това говорихме. 🤣
Няма съгласни.

# 29
  • Мнения: 856
Знаете ли за какво не сме говорили скоро.... За това как Аря уби КнН. А бе как това момиче аджеба стигна до язовото дърво?
Joy

Общи условия

Активация на акаунт