Мами в Италия 12

  • 16 347
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами  bouquet

Лени, много сладка куцинката:) КефиШ ме, ти си като мен: и аз бих искала ку4е, но Naughty никакво спане в леглото и глезотийки. Дерзай в съЩия дух и Ще има резултат: хем послуШна куцинка, хем спокойна и доволна стопанка(их, как тъпо зву4и тая дума Crazy).
А да не забравия, мерсаж за подсказването за Фетата, открихме я и сега съм много доволна Hug

Влади, недей тъй бе, как Ще си облъ4ваме бебоците с тези компУтъри Crazy Въх, в технологи4ен век живеем, няма как.

И стига с тия фалафели, 4е Ще се изтърся на Дани гости, поне знам, 4е Ще са хубави Heart Eyes То с двете дами само гости и липсва  Laughing

Гер4ето е по гости днес, рано ни изоставя зна4и.

Успоредно с постинга си пиШa и с брат ми по Скайпа и се сбърках ве4е Crazy Crazy Crazy

как Ще прекарате "финалната" ве4ер моля?

# 241
Здравеи те и от мен. Аз сам от Пловдив. А моето аморе е от Савона. Заедно сме от година и половина. Казвам се Лили и имам едно дете на 18 тази година беше абуригентка както те се изразяв ат.


. Но сам на 37 год. Още сам начинаеща с компутрите за това ще жи пища по малко. Приятен ден на всички.  Peace Crazy

# 242
  • Мнения: 3 425
Ей ме на пак!

Влади,облъчва и не е полезно,но няма спасение!Телефонини,пс-та,тв...няма как в 21век е трудно...пълни сме с телекоманди и те излъчват нещичко!Няма как да се избегне  Rolling Eyes един познат в бг чух че си взел йонизатор(май така се казва) и твърдеше,че има ефект срещу вредните лъчения,ама аз даже не знам какво представлява,а и не питах,та да не се излагам  Blush
Наш'то пс даже е в спалнята!
Лени,как изглежда тоз модем ще ми пуснеш ли снимка моля...ако имаш време де;)Макар че ние сме с един лаптоп засега!Дара иска да се чувства протетта,така че пробвай да и слагаш топличко в къщурката,за да и е уютно!Тратта ла бене,че ще ставаме на кълбо  box
За батерията...ми и нашия е все включен в коренте-то и да ви кажа батерията от 1 месец насам се скапа...вярно,че е стара на 4 години,но още на 2рата година почна да държи по 1 час максимум...незнам дали е нормално...иначе компа ни е Делл!
Антивируса ни е Симантек Антивирус!Иначе все сме били с Нортон и сме доволни!
За спай уеар ползваме Spy doctor, Lavasoft Ad-aware Se i XoftSpy!От безплатните и от време на време чистим!

Довечера се подготвяме за лудница  Joy и ще полудеем кат свърши мача!Вкъщи ще сме си....аморето дано успее да си дойде за началото на мача  Rolling Eyes Ако ви кажа,че брат ми залга все срещу Италия  smile3502

Гери, романтичен хепи ауър сте имали снощи  Joy

Айде улях се Crazy

Видяхте ли новината в дира...пише за нашия ЕУРОНИКС май беше(в статията не пише името) дет обещаваше,че ако Италия стане шампион ще римборсва парите на всички закупили тв-та през май месец ....тия сигурно са позеленели и се молят да НЕ станат шампиони  smile3532

До след малко  smile3535
 

# 243
  • Мнения: 2 804
Huli , от Пловдив съм с много приятни спомени сега там живее най-старата ми приятелка от 20 години се познаваме с нея.
Ти пиши пък какво че ще е по малко важното е да върви разговора ни!
Дениз , аз нямам проблеми като ми идват гости нищо че с децата сега ми е по-трудничко !
За сега ви оставям  , че главата ме тряска яко пих 2 хапчета като ме отпусне ще продължа.

# 244
  • Мнения: 6 167
Деси, аз не придавам човешки черти на животни.
сигурно изглеждам коравосърдечна в очите на кучкарите, но не е така.
мразя да ме ближе, а също да ми се мота в краката, или пък да ми се катери по дивана, или в леглото. Обичам свободни животни, които са определенния вид и водят що годе самостоятелен живот. за мен само такива животни могат да радват стопаните си.
вчера тая жена, от която я взехме беше безумна. ми тя полудяла с тия кучета. вътре у тях беше чисто, специално съм на 4 очи да видя кво е, но тя просто прилича на ... кучкарка.
купила шапка с козирка на едното си куче то изглежда смешно и жалко.
вика му Маминото, целува го, прегръща го, люля го (!) , като бебе.
накрая жената наистина прилича на това куче Полдо, което си мисли, че е човек.
дойде и я измести от стола й и тя каза " А, Полдоооо, пак ми сядаш на стола, ама нищо, аз ще ида на друг" . той я ближе все едно е сладолед. отврат!
Нищо към Влади и нейната история - напълно разбирам, че не са й издържали нервите! тая мръвка как вие не е истина, опищя орталъка тука призори.
впрочем, темата за свободните , смостоятелни животни е  разгледана в книгата Соломоновия пръстен, на Конранд Лоренц,  който има нобелова награда в/у поведението на животните.  (http://www.amazon.com/gp/product/0452011752/002-6761291-2003229? … ance&n=283155) - ето линк към този ненормалник Лоренц.
страшна книжка. кратка, но много мила , която прави разликата по много сладък начин, така че наистина да обичаш животните без да се налага да ги възприемаш , като хора.

Мойто куче вече показва прогрес, оставям я сама за минути, като ги увеличавам, така, че да тренираме самостоятелност)) мисля, че все по-добре приема.
Абе , една седмица и е машинка ( стискайте палци!)
Пишка вече само на определено място, което й разреших сама да си избере, ву един памп в коридора. Слава Богу, защото снощи беше някъв ужас.

Оф, сгурно е ужасно досадно да говоря къде ми пишка кучето.
Обещавам да е за последен път!

За сиренето:
нали ти хареса? супер е, аз купувам по 3-4 , за да не свърши случайно.
а така също и киселото  мляко. Имам и кори,.. що не врътна една баница....

довечера - готова съм с мохито найт! 
ще сме си двамата със съпружеското тяло.
по СНН казаха, 1 милиард души ще го гледат.

мамма мия.

# 245
  • Мнения: 3 425
Лени,споко...все пак на Дара ще и трябва малко време да свикне и да се адаптира...нормално е да пишка,където и се допишква...мъничка е още,но с постоянство ще свикне!И като свикне да пишка като излиза ще сте по-спокойни!Ще свикнеш и да събираш акото и' в пликче(тука никой не го прави),но иначе рискуваш мулта,а сигурно е солена!
Дани,какво пиеш за глава?!Аз се събуждам все с едно главоболие,но си реших проблема с едно нормално кафенце!
Като те боли главата пада или се качва кръвното?Аз с тия медицински истории не съм много наясно  newsm78

# 246
  • Мнения: 2 427
Ехооо,как сте бе сладури?
Ние току що хапнахме спагети кон фрутти ди маре и сега Флоро е строен да мие чинии.(хм,т.е. той пожела сам).
Лениииииииииииииии,не е истина,кажете ми че сънувам,преди 1 час се върнах от хипер коп а съм забравила да взема лима,тръгнах с тази идея натам,пусто да остане!!!Но моито, но парти тунайт!Where is George?
За кучетета в леглото ми...подобни звуци ме довеждат до лудост,затова избрах да ги сложа в леглото си отколкото да изперкам и двата мъника на майка ми навън в ледената нощ.
Аз също гледам на кое и да е животно като на животно,може да ме намразите сега,ама разни лигли дето се лигавят с домашните си любимци и ги третират в някой случаи дори по-добре от собствените си деца ,пораждат в мен само наузеа и презрение.И аз съм против кучешкото близане!
Лени,аз горещо бих ти препоръчала да НЕ и даваш крокантини.Ако толкова няма какво да и даваш (в смисъл,отпадаците от вашите чинии са най-доброто меню за нея),поне и купувай консерви а не сухи храни.Освен че са невероятно вредни за кучето струват пареккио.А ако си мислиш ,че след като поодрасне ще и вземаш педигри и тя ще ти го яде,жестоко се лъжеш.Куче свикне ли с по-доброто лесно не се лъже.Дори ветеринари които познавам в бг никога не си хранят кучетата с разни готови храни.Увреждат невероятно бъбреци, жлъчка ,черен дроб.Съдържат куп изкуствени подобрители и оцветители,много малко месо,доста костно брашно и тем подобни гадории.Нашата сетерка в бг яде само помии ,ама ако видиш колко и е лъскав косъма,колко са и бели зъбите от кокалите които гризе,а и до сега не е имала едно заболяване или оплакване.
В развъдниците също не хранят кучетата за разплод с крокантини.
Важно е от малка да хапва разни твърди неща заради аналните жлези,че 99,9 % от домашните песове страдат от възпаления.
За ондите от ИТ се притеснявам че може да са по вредни отколото тези от gsm-ите,ама май сте прави,така или иначе ако в нас го спра съседите имат уайрлеси и пак ще се облъчвам.Това май по-скоро го казах за собственно оправдание.
Хайде оставям ви за сега,отивам да мия баня,кенеф,да подреждам стаи,организирам маси и украси и изобщо всичко за гостите които ще довтасат довечера.!5 човека...малиии...
П.С.,Дали да не пратя Фло да притича за лайм?
Много зелувки на всички ви,дано да успея да се вклжуча по -късно ,въпреки че не ми е вярва

# 247
  • Мнения: 1 545
Здравейте и от мен. След невероятни усилия успях да приспа Бобо, после си хапнах малко диня и сега съм на компа. Валтер също спи.
От два дни Борис е направо невъзможен. Мисля, че много му липсва баба му, макар че не го осъзнава. Адски е капризен, а е толкова твърдоглав! Вчера час и половина се опитвах как ли не да го приспа- с обещания, със заплахи, даже и с бой - не и не. Накрая адски се ядосах и му казах, че повече не го искам. Той естествено започна да ми се умилква и да ме дърпа, но аз твърдо не му обръщах внимание. Отидох на спалнята и си легнах. Той реве и обикаля и ме дърпа. От рев и зор се напишка на пода /след като непрекъснато ми повтаряше от половин час че няма пиш/, и тогава просто издивях. Оставих го в стаята му и му казах, че от там няма да мръдне. След 5 минути, няма и толкова, че не издържах да го слушам да реве, отидох и му казах, че ако поспи, ще излезем на разходка, а иначе няма да го пусна от стаята. Е, разгеле легнахме и той заспа, в 4 и половина, когато нормално става. В пет и половина го събудих, макар че той не мръдваше, и излязохме на разходка в парка на Каподимонте. Ритаха топка с баща си и той беше много доволен. За малко ни се размина дъжда, беше се свъсило едно...
Днес пак ги замъкнах в парка, макар че Валтер му се мързелуваше. Още току що влезли, Бобо нагази в една локва, и му смених панталона. След което играейки, го гледам, че се надува. Вчера не беше акал, и веднага му казах, ако има ако, да събуваме гащите. Той - не! След малко проверявам - две топчици в гащите - махам ги, отиваме зад едни дървета и той си свърщва работата, и става. Казвам му да продължи - той "няма повече". Обувам му нови гащи, и след малко - пак се надува и ги пълни. Вдигнах ръце! Оставих го по панталонки, и той започна с голям кеф да скубе тревата и да се рови в пръстта. Да не ви обяснявам картинката.
Довечера ще ходим в зълва ми да гледаме мача. Тук града е целия в знамена, опънати трицветни ленти и каквото се сетите в зелено, бяло и червено. От сутринта се тръби и гърми.... Голяма е картинка.

# 248
  • Мнения: 2 804
Щерката голямата де ще ме побърка изпикала ми се в/у обувките щото и се скарах да не играе с мечето на малката!
Кала , за всичко пия "такипирина" , нали кърмя и немога да пия друго пък той вече не ми действа та пия по 2 таблетки .
Кръвното ми е добре меря си го редовно с апарата в къщи сега ми е 125/87 , но пулса ми е ускорен 95 , само дето немога да разбера от какво при положение , че нищо не правя!
Вече явно сте в кухните да приготвяте вечерите за любимите хора , аз след малко ще сготвя !
Форца адзури !

# 249
  • Мнения: 2 804
Честита победа!

Последна редакция: нд, 09 юли 2006, 23:49 от makaui daniela

# 250
  • Мнения: 7 914
Честита ви 4-та световна титла!

# 251
  • Мнения: 3 425
ЧЕСТИТА НИ ПОБЕДААААААА!!!! newsm44 newsm44 newsm44 Tada  bigdance2 sohappy  ura newsm68  Hands Clap Hands Clap newsm35 ukliam1 moresmile lovekiss dancing

# 252
  • Мнения: 764
Ха да ни е 4естита 4етвъртата купа newsm10Тук да ви кажа избухна 3тата световна война,ама сигурно и при вас newsm44 smile3534 smile3501  bigdance2 newsm74 newsm74 newsm74 Wine Glass beer beer3 beer2 newsm35 ukliam1 nuts #Milti moresmile cow

# 253
  • Мнения: 2 804
Е и при нас е лудница , но народа се изниза към по-главните улици та малко ми мирна главата .

# 254
  • Мнения: 6 167
Добро утро, и в нашия тихххисссим квартал вчера имаше гръмове!

аБЕ, КАКТО КАЗА ДАМИАНО, ДОЙДОХ В ИТАЛИЯ И ТРЪГНАХА НЕщАТА  Mr. Green!

Стана ми мъчно за Зидан, защото , за да се обърне така и да се ... изпраска по тоя начин нашия човек, кой знае какво му е казал. Не оправдавам Зидан, защото беше супер тъпо, а и сега дават по Скай за него, че изобщо тоя жест не му е пръв случай.

Както и да е! Липпи има отбор. Не са перфектните играчи, но са оттими и тоя Липи направо си личи , че е треньор от класа.

Кучето крещя и плака цяла нощ. Милата.
Устоях да не слизам. Но сме изнервени много.
Ако това същество не покаже прогрес да спре да крещи ще я връщаме.
Нама да ми смила живота някакво животно.  Дали сме й срок 10 дни, ако не свикне по добре да я даваме.
Аз се чудя вие с бебетата как се оправяте.
Това, ако така се квичи и крещи, и при положение , че се става, успокоява и тн... направо не е истина какво е.  Sad

Весел ден на всички!!!



Общи условия

Активация на акаунт