ЕЛВИРА - Варна, призив 2

  • 23 113
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
ako govorim za edin i su6t 4ovek az puk znam tova maika mi raboti s edna jena v sf neznam kak se kazva ta tq e susedka na edno semeistvo v koeto maikata e rodila mom4ence neznam kak e krusteno i tq pri rajdane izpada v koma lekarite i otvarqt glavata nqkolko puti i taka izvestno vreme o6te e v koma posle se e subydila ot komata nooooo kofti da go napi6a-no nepoznava nikoi ni detence ni muj nikoi.eto tova znam az izvinete me 4e tai pi6a i 4e se namesvam taka.no pomislix 4e e redno da go napi6a i da razberete kakvo e stanalo estestveno ako govorim za edin i su6t 4ovek.mn sujalqvam 4e taka e stanalo i 4e vi go suob6tava nepoznat 4ovek no e istina . :(emi tova e dano ste me razbrali i da ne me oprekvate 4e sum vi go napisala taka izvednuj. Wink

# 76
  • Мнения: 8 917
ako govorim za edin i su6t 4ovek az puk znam tova maika mi raboti s edna jena v sf neznam kak se kazva ta tq e susedka na edno semeistvo v koeto maikata e rodila mom4ence neznam kak e krusteno i tq pri rajdane izpada v koma lekarite i otvarqt glavata nqkolko puti i taka izvestno vreme o6te e v koma posle se e subydila ot komata nooooo kofti da go napi6a-no nepoznava nikoi ni detence ni muj nikoi.eto tova znam az izvinete me 4e tai pi6a i 4e se namesvam taka.no pomislix 4e e redno da go napi6a i da razberete kakvo e stanalo estestveno ako govorim za edin i su6t 4ovek.mn sujalqvam 4e taka e stanalo i 4e vi go suob6tava nepoznat 4ovek no e istina . :(emi tova e dano ste me razbrali i da ne me oprekvate 4e sum vi go napisala taka izvednuj. Wink

Майка ти и "съседката" са в Сф / по твоите думи/, Елвира е във Варна.

# 77
ooo izvinqvam se zna4i gre6ka prostete mi zna4i kato gledam tova ne6to se sly4va pod4ti navsqkade ami sujalqvam az sum ot sf no jiveq vuv varna pri tatkoto ami izvinqvam se 4e sum razbrala pogre6no i sum napisala za dr 4ovek newsm78 ami pojelavam yspex i da se subydi maikata po burzo i da pregurne detenceto si no dano nqma yslojneniq kat tazi maika v sf 4e e mn nepriqtno yspex


# 78
  • Мнения: 445
Днес е Св. Богородица! Нека всички се помолим за живота на Елвира!
Мила Елвира, бъди силна и се събуди! Мишо чака да отвориш твоите очи!

# 79
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги в темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 80
  • Мнения: 656
Искрено се надявам и се моля да се събуди!
newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 383
 Praynig Praynig Praynig

# 82
# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Хайде, майче, събуди се. Отвори очи да видиш най-голямото щастие на земята, което те чака отдавна.  Praynig

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Единственото,което знам е,че тя е изписана от болницата в София и сега си е в тях,но все още не се е събудила

усоех мила Елвира
И аз съм с теб newsm17
Praynig Praynig Praynig

# 85
# 86
  • Мнения: 13 512
Не си е у тях, а е в болницата във Варна.Подобрение няма.Водят и Мишо всеки ден ,но...не ми се говори .Много голяма мъка.

# 87
# 88
  • Мнения: 1 517
 newsm17 newsm17 newsm17  Praynig  Praynig  Praynig
 sling sling sling Стават и чудеса на този свят! Дано всичко да се оправи!

# 89
  • Мнения: 61
Вярвам с цялото си сърце,че ще се събудиш Елвира! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт