Кога се качват най-много килограми по време на бременност?

  • 51 370
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
ми аз в началото качвах иж по малко а накрая бях +30 кг. но всичко е до структура и до организъм

# 16
  • Мнения: 1 753
Първи месец качих 5, след това нищо и м/у 7 и 9 месец още 20 кила Close Sad

# 17
  • Мнения: 3 356
След 7 спрях да работя  и стана страшно.До тогава +17,за два месеца +10-12кг.

# 18
  • Мнения: 145
От моите наблюдение съм останала с убеждението, че най - много килограми се качват от шестия месец нататък и особено в сседмия и осмия. Както са ти отговорили повечето обаче, всичко си е до организъм и няма общо правило.

# 19
  • Мнения: 4 915
Около средата на бременността - 5-6-7 месец.
Първите три месеца повечето бременни отслабват заради неразположението и загубата на апетит.
След 4ти месец апетитът се връща и трябва да се внимава какво и колко се яде.  Wink

Аз качих общо 10 килограма, като първите три месеца отслабнах с 2 кг, после до 8мия включително качих 10-те, а в деветия месец не мръднах изобщо.

# 20
  • Мнения: 3 478
При мен беше в средата на бременноста, в края не качвах.

# 21
  • Мнения: 91
в 4-ия месец качих 5 кг а докрая на бременността станаха 20;сега още се боря със свалянето

# 22
  • Мнения: 91
в 4-ия месец качих 5 кг а докрая на бременността станаха 20;сега още се боря със свалянето

# 23
  • Мнения: 1 353
ми аз в началото качвах иж по малко а накрая бях +30 кг. но всичко е до структура и до организъм
Все едно го казвам аз.И при мен беше така Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 2 227
Най-много качих в осми месец.

# 25
  • Мнения: 86
В деветия качих 4 кг. наведнъж-а по принцип по кило на месец качвах Peace




# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз качих най-много в началото - през първите 4 месеца, хем повръщах доста. Накрая - в последните 2 месеца почти нищо не качих, а си хапвах стабилно и много-много не се движех.

# 27
  • Мнения: 592
Аз качих най-много в началото - през първите 4 месеца, хем повръщах доста. Накрая - в последните 2 месеца почти нищо не качих, а си хапвах стабилно и много-много не се движех.
Аз по същия начин.Но дори и от това че последните 2 нищо не качих пак ги бях направила +28.

# 28
  • Мнения: 1 878
Аз до към 7мия бях много скромна но после за последните три месеце качих още толкова колкото през 6тте отминали  Crazy

# 29
  • Мнения: 683
До 3м отслабнах с 3кг,понеже ми се гадеше и не се хранех,а и повръщах.Към 5м отсшумя и наваксах с 4кг за 3 дни.Всичко от мекици и мед.Направо...
Но след това качвах кило кило и половина.Общо 16 кг за цялата бременност.
Общо взето най-много напълнях в 5м.
И аз така, само дето не повръщах а равномерно пълнеех през цялото време... Joy

Общи условия

Активация на акаунт