ЗА или без задръжки???

  • 4 674
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не съм нуди, но искам децата ми да растят без задръжки.
Нудистите не ми пречат - изобщо. Бях на 16г., когато с един татко нуди съградихме чуден замък на плажа  Flutter (у немечко де Wink ).

# 16
  • Мнения: 7 837
Моралът е много изкривено и субективно понятие. Разкрепостеността също. Когато си отворен към света и хората около теб, се живее по-добре.
Пък чистотата по улиците, няма нищо общо с морала. Тя си е до култура  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 622

 Относно нудизмът, да кажа, че като се намирам на такъв плаж (не нарочно  Crazy ) се чувствам неудобно и се чудя на къде да гледам. Веднъж бяхме на един отдалечен плаж с мъжа ми, на който естествено имаше и голи хора. Всичко добре, но когато жената на съседната хавлия (гола беше, да уточня) реши да си  оправя кърпата надупена право към нас, ми дойде малко в повече  Stop

А моя позната ми разправя как пак на такъв отдалечен плаж,на който били, двама нудисти (мъж и жена ) се метнали под чадъра, без да им пука, че наоколо има и други хора и даже деца....  Shocked Stop

# 18
  • Мнения: 5 622

 Забравих да отговоря по темата в същност  Crazy

В къщи си ходим голи и за сега гледам да не показвам неудобство от голото си тяло пред детето. Смятам, че това е нещо съвсем нормално и даже детето трябва да знае, че мама и тати се различават и да може той сам да разбере, че прилича на тати (има пишка, а мама няма. Даже като го питаме кой има и кой няма, знае и казва детето  Wink )


В обобщение-ЗА разкрепостеността, но всяко нещо трябва да има граници и трябва да е в рамките на нормалното и общоприетото  Peace

# 19
  • Мнения: 7 186
Против съм всякакви крайности. Задръжки трябва да има в границите на разумното. Не приемам хора, които нямат грам задръжки, нито пък прекалено консервативните. Трябва да се намери златната среда.
А нудистите не ги приемам за хора без задръжки, това си е въпрос на личен избор. Ако го правят на определените за целта места и не пречат на никой нямам нищо против. Simple Smile

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първа опция. Ходила съм на нудистки плаж, но не се чувствах много комфортно там. Зълва ми е нудистка и казва, че не може да търпи нищо по себе си когато се пече на плажа (хеле пък да й лепне мокър бански). Аз пък имам чувството, че нещо ми липсва... Децата за сега са с бански, а като порастнат- нека си решават сами.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нищо срамно не би трябвало да има в голото човешко тяло...аз има задръжки, но се надявам синът ми да НЯМА!

# 22
  • Мнения: 197
А някоя мама от Виена няма ли да се вкючи newsm78 bowuu

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
нямам против нудизма-намирам, че човек гол по-добре усеща природата и бла-бла. дрехите правят цивилизацията, а за мен тя има доста кусури.
Самата аз съм сваляла само горната половина от задръжките си и беше невероятно усещане при това преди да се поинтригувам от реакциите на околните  Mr. Green
Фелипе (син ми) е привилигерован, щото тази горна половина не му е необходима, но се надявам да го науча да приема себе си, оттам и голото си тяло.
Аз съм за нудизма, но на места, където няма тъпи сеирджии, зяпачи

# 24
  • Мнения: 515
Аз съм консерва в това отношение. Не ми е приятно там където аз ходя облечена да виждам съблечени. За детето - не знам - да си решава, като порасне.

# 25
  • Мнения: 1 616
Аз съм от тея със задръжките и макар да мразя разликата от бански, ходя на "текстилни" плажове. Нямам нищо против нудистите - даже им завиждам, че не се свенят да ходят голи...

# 26
  • Мнения: 6 039
Аз съм консерва в това отношение. Не ми е приятно там където аз ходя облечена да виждам съблечени. За детето - не знам - да си решава, като порасне.

 Peace

# 27
  • Мнения: 6 167
аз по бански се притеснявам...
първите 10-15 мин на плаж просто съм като наплашен заек
после се успокоявм, че на никой не му пука за мен и купона почва

за нудизъм... дума да не става, освен ако не сме с мъжа ми на самотен плаж.. тогава  Crazy Crazy Crazyдаааа

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ми не мога по слива, това е положението.

# 29
  • Мнения: 843
Мъжът ми от 20 години си има тайно местенце.. няма да го кажа къде е, че току виж го застроили. Тази година няма да сме там , но догодина - всякак и то голички. Аз с гащи.. щот така!!
         Невероятно място е, спокойно   и поне на 25-50 м. от теб няма хора,  а, водата е приказка, плажът е плитък.  Писна  ми , години наред да ми сипват пясък в сладоледа... да крещи детенце и да не го виждам/голямото/, особено/    И да се настъпваме по  глави и ръце  и това всичкото - за мнооого пари/ квартира, храна и прочие екстри/  Чадър + шезлонг на курорт с име "ИМЕ".. миналата година , СЕПТЕМВРИ беше 20 лв. Точка.. не кометнитарам дали е скъпо.., не коментирам,Всеки си има  - колкото - толкова. Скъпо ми е И Додето тези ДЪРВЕНИ глави, дето си строят хотелите и чакат Годо....оооооо, ще се върнем години назад.
 Отиде темата за екология... дръжки, не ми беше това целта. Къпем се голи.. ДА.  Аз от скоро  от 3 години, но е невероятно.  Няма никого наоколо.  По- голяма романтика не познавам.. Blush

Общи условия

Активация на акаунт