Лежащи мами - 44

  • 29 520
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 686
Лоли, страхотни думи! Помня, когато се прибрахме след изписването. Останахме аз, мъжа ми и дъщеря ни. Щастие! Плачех от радост, че минаха тези месеци и успях да направя всичко по силите си, за да родя живо и здраво дете. Сега като се обърна назад, си спомням с усмивка. Пак бих извървяла този път и пак бих дала всичко от себе си! Това е да си майка! Simple Smile Heart
Изи, вече си в много хубава седмица! Браво, момиче! Излизай навън и разхождай бременното коремче. Спомням си, когато отидох за тонове при следящата ме АГ (37+2г.с.). Ревях, вдигах кръвно в кабинета и виках: "Искам да раждам вече!", а тя (АГ-то) ми каза: "Трябва да се успокоиш! Това бебе ще излезе, когато има спокойна майка и готова да го посрещне." Някакси се успокоих, макар да знаех, че тепърва предстоят много изпитания и безгранично щастие и любов. След тоновете и прегледа (вече бях с 2см разкритие и стегнат багаж за болницата), отидохме с мъжа ми да вечеряме. Изплаках си напрежението и на другия ден започнах да се "търкалям" по улиците (ох! много ми тежаха тея 30кг, които качих). И след три дена (37+5г.с.) ми изтекоха водите и тръгнах за болницата с широка усмивка! Няма друго такова щастие!
Цветно цвете, Емека, Бамболинка, вие давате голям кураж и надежда! Бъдете здрави! Heart

# 46
  • Мнения: 891
Иххх.....колко хубаво настроение в тази тема Heart Eyes Хубава седмица на всички :*

# 47
  • Мнения: 196
Благодаря на всички ви за подкрепата...
Много кураж получих от вас момичета 😊
Толкова проблеми и накрая успешни резултати,всичко това ми даваше надежда ,че ще успея,а когато човек вярва -успява....😘😘😘
Днес бях на тонове,записа на бебето е добре,при мен се отчетоха леки контракции 😊

# 48
  • Мнения: 8
Момичета, днес се роди моята малка принцеса 🤱💕🎈3100/49 см. Естествено раждане в 39 г.с. Не мога да опиша как се чувствам 💓
Всичко е наред, малката изплака веднага 🥰
Аз съм с доста шевове и ме боли, но всичко си заслужаваше 🥰🙏🏻💕
Честито, да ви е жив и здрава... Много да вии радва малкотто бебочее! 😊💐🎉🎊Flowers HibiscusFlowers Tulip

# 49
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, трябва ми спешно телефона на др. Христов от Надежда.

# 50
  • Мнения: 311
Интрига, писах ти на лично.

# 51
  • Мнения: 311
Здравейте мамчета. Днес ходих на мерене на шийката - 18мм. Значи за 2 седмици не е мръднала, даже е с половин мм. отгоре. Доста ме обнадеждава това, в петък ще направя 27 седмици Grinning

# 52
  • Мнения: 442
И аз да се похваля днес мина и моя преглед. Бебо се развива добре, а моята шийка също си е запазила размера. Продължаваме с лежането Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 338
Приеха ме в Майчин дом с 3см. разкритие и почти изгладена шийка. Серклаж вече не може да се направи. Само чудо ще спаси момиченцето ми ❤ Молете се за нас!

# 54
  • Мнения: 311
Интрига, в коя седмица си? Кой се грижи за теб в МД?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 338
Интрига, в коя седмица си? Кой се грижи за теб в МД?
Не знам кой ме прие. В 19+2 дни съм. Бебето е 310гр.

# 56
  • Мнения: 3 794
Моля се за вас ❤

# 57
  • Мнения: 891
Intriga...и от мен много,много стиснати палци!!!!Дано задържите положението!Пиши как си Heart

# 58
  • Мнения: 51
Интрига, аз също бях в 19г.с., когато спешно ми направиха серклаж с 1см разкритие. Защо да е късно ?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 338
Говорих с доктор Христов от Надежда. Каза, че серклаж може да направи и да върне мехура, но е рисково.

Общи условия

Активация на акаунт