Нови детски енциклопедии на вестник "Труд"

  • 6 212
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Аз реших да си ги събирам, но се чудя дали всяка седмица ще излизат,че 10 лв. на седмица са си 40 лв. на месец..... newsm78
Дори тази сутрин си запазих на едно РЕП-че утрешния "безплатен" екземпляр с уговорката всяка следваща енциклопедия да купувам от същото място. Rolling Eyes

# 16
От сряда,12.07...струват по 9.90. Мисля да си  ги взимам всичките! Не знам,зависи си от книгата,но ако е стойностна енциклопедия - никак не е скъпа! Thinking Peace

# 17
  • Мнения: 2 180
Не са ли от утре? Аз разбрах,че утре излиза първата.

# 18
  • Мнения: 2 180
Тъкмо си я купих-много е хубава, но шрифта е ултра малък. Нищо де, поне събира повече информация. Wink
Доволна съм-ще купувам и другите 15.
Аааа и да споделя-мислех че поредицата ще е тематична /за животните, за растенията за това-онова.../, но се оказа,че е азбучна, което е още по-зарибяващо. Laughing

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Добре де, какво й е безплатното на първата енциклопедия щом струва 9,90?

# 20
  • София
  • Мнения: 418
Ти си късметлийка. При нас още в 6 ч. е свършила и не намерих. Дано мъжът успее да намери.Вярвам, че ще е полезна на детето.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
някой да се е сдобил с излишно копие от първия безплатен том на енциклопедията?

плащам го на редовна цена + почерпка.

моля!

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз не можах да я намеря, някъде свършила, някъде още не получили и не се знае ще получат ли  Cry

# 23
  • Мнения: 201
Аз си я взех днес, но естествено си я бях запазила при позната вестникарка, че иначе надали щях да успея да се сдобия с нея  Tired

# 24
  • Мнения: 296
Аз я поръчах на свеки и тя с познати ще я вземе. Не мога да разбера какъв им беше проблема да ги продават за 8.80 с вестника и всички да си ги плащаш, а сега за да имаш колекцията трябва да се правиш на маймуна и да се молиш на вестникари като че са богове и хората които наистина ще ги събират не могат да се домогнат до 1 вата Sad. Или да го бяха измислили като събереш всички да ти дават последната безплатно....
За мен е малко унизителна таз безплатната история Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
ще стане като с книгите - първата, безплатната после се появи на сергиите, заедно с платените, които и до днес отлежават и събират прах между вестниците....

# 26
  • Мнения: 1 492
Аз не успях да си я взема, още в 8.30 нямаше по будките Sad. Кажете как изглежда, заслужава ли си да купуваме останалите?

# 27
  • Мнения: 1 153
 smile3511 smile3514и аз ги искам ама много парички са,поне аз не мога точно сега да ги отделя Sad

# 28
  • Мнения: 4 324
При нас беше "под тезгяха".
Отивам сутринта и викам - "останаха ли енциклопедии". Човека ми се мръщи малко и вика "Ама другите броеве ще ги взимаш ли" и аз потвърдих, та чак тогава ми я даде.

Ако не бях взела първата, едва ли щях да започна да събирам колекцията

# 29
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Всичко е типично по български!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт