🎬ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува 💖тема 85, финал на сезон 7

  • 26 195
  • 726
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 751
Както вървят нещата, всичко ще се разреши в следващия сезон..............

# 586
  • Мнения: 12 417
Добе, ще разбере. Наесен. Според мен сега ще стигне времето само да й каже, че е подал документите и тя да му се метне на врата.

# 587
  • Мнения: 9 374
Добе, ще разбере. Наесен. Според мен сега ще стигне времето само да й каже, че е подал документите и тя да му се метне на врата.
Мхм, май точно така стана. Зорница ще приключи сезона излъгана. Жалко. Заслужаваше детето, защото истински го искаше и не си послужи с подлост.

# 588
  • Мнения: 9 628
Много мило това с Кръстева и Цонев, Мазови и те.
Петре се стегна в трудния момент за Галя.

# 589
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Брей, Кръстева се излекува за около 24 часа. Браво!

От този цитат на Библията вече ми се повдига.

Браво на Дарина! Браво на Мирослава, която се справи сама! И на Тасев, който е сега до нея!

Табаков продължава да рие и рие дъното. Как може бе? Това е собственото ти дете, как ще стоиш отстрани и ще гледаш как две жени, колежки, се дърлят за него. Зорница пък ми е толкова нелепа. Продължава с това да са двамата.

Пепе закова заглавието на сезона. То се отнася само за Цонев и Кръстева Simple Smile

Много, много слаба работа.

# 590
  • Мнения: 9 487
По-тъп финал не бях гледала!

# 591
  • Мнения: 436
Любовта лекува се оказа претупана работа

# 592
  • Мнения: 12 417
Много мило това с Кръстева и Цонев, Мазови и те.
Петре се стегна в трудния момент за Галя.


И Христо и Дарина ме трогнаха.

Но не мога да си отговоря защо вече четвърти сезон продължават така жестоко да мъчат Зорница. Отнеха й единствения човек, който я обичаше, грижеше се за нея и я правеше щастлива, за да стигнем до този финал?!?!

# 593
  • Мнения: 1 754
Поне свърши - да въздъхнем облекчено! Grinning

# 594
  • Мнения: 9 374
Слаба работа. Какъв беше този финал? Досега такава скука не е било. Grinning

Тъпо е това, което направиха със Зорница. За пореден сезон сама, че и излъгана.

А какво стана с проблема на Галя? За другия сезон ли остана? Grinning

# 595
  • София
  • Мнения: 7 893
Много слаб финал, дано следващият сезон бъде по добър.

# 596
  • Мнения: 9 151
Добре де,нали се говореше за двойна серия на финала?Или не съм разбрала Thinking

# 597
  • Мнения: X
Най-слабият финал на най-слабия сезон.

# 598
  • Мнения: 14 818
Мммда,епизодите със смъртта на Ина и сватбата на Пешко и Галя бяха в пъти по-силни от финала. Но ние си го очаквахме де.

# 599
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Забравих

Случая с родилката е когато Петър е бил с болната ръка. Галя не поемаше ли всички случаи? Прикриваше ли го? Поне останаха заедно и ще преодолеят нещата заедно. Много, много лош случай. Дано се стигне до истината.

И накрая Апостолова и Милошев си сложиха отрочетата да закрият сезона. То бива, бива, бива...

Общи условия

Активация на акаунт