Къде се провалят българските родители?

  • 9 288
  • 378
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 15 960
Прозорците на помещението като са малки и високо на стените,  приземен, сутерен или мазе е?

# 376
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Може и да съм зле, това няма връзка с темата за канадските мазета и кое им е толкова ценното и защо е ОК да се живее там на 30+.

Че защо да не е ок?

Кажи първо защо е ОК.

Е, 'кажи първо'. Ти в детската градина ли си? Ето за Контесата не е, но тя поне има смелостта да си изкаже мнението за разлика от теб. Канадско или не, мазе или не, реално погледнато човекът не спи в детската си стая и си плаща. На мен  не ми е проблем и не виждам на базата на какво се определя като неприемливо, освен някакви предразсъдъци от типа 'какво ще кажат хората' или щом живее с мама и тати е **тьо. То по тази логика не трябва да живееш в жилище закупено също от мама и тати, независимо, че си самостоятелен...

# 377
  • MI
  • Мнения: 11 803
Сирен, това е в твоята глава изцяло. Хора като хора са, всякакви има. Не виждам особена разлика с емигрантите в други страни, честно казано. Ето и пишещите тукза за мен не си приличат, съвсем различни характери. Иначе изказванията ти за почивките и менда са ме изумявали, дори мисля съм ти казвала някои неща по въпроса, както всъщност и половината форум.

Нина, на мен това на снимките преди на някои ми изглежда сутерен, на други приземен. Нямам идея как е възможно...

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Съвсем тенденциозно не пипахме последните 5 страници.
Ще останат в този си вид ако някои имат въпроси впоследствие.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт