💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 783
  • 718
  •   1
Отговори
# 210
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ама нека си ги мерят. Аз гледам това, което ми е интересно.

# 211
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Игри на волята ще бъде първото предаване на Нова тв. - излъчено в HD - Хай Дефинишън!


Че Лайфовете на Фермата нали бяха в Неделя-битките по-точно?

Бяха!  -  от 15 септември  до 15 декември всяка неделя вечер 20.00 до 21.30 часа ще излъчват Гласът на България!
Затова изместват лайфовете на Фермата за събота вечер.  
Пък Нова тв.  да не изостанат - слагат Скритият певец в събота вечер от 14 септември  - да се конкурират!  


Последна редакция: ср, 28 авг 2019, 23:24 от Печикамъков

# 212
  • Мнения: 6 230
Печикамъков много благодаря за предварителната информация  newsm10

# 213
  • Испания
  • Мнения: 37 503
от 15 септември  до 15 декември всяка неделя вечер 20.00 до 21.30 часа ще излъчват Гласът на България!


В една година два сезона? Едва ли.

"България търси талант" тръгва от 15 септември.

# 214
  • София
  • Мнения: 27 291
А колко време ще продължи шоуто, някой знае ли? Ноември/Декември?

# 215
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
Лайфа на "Игри на волята" в кой ден ще е?

# 216
  • Мнения: 385
Записвам се и аз да следя. Харесвам такива предавания и с удоволствие ще гледам. Надявам се като първи сезон да не е опорочен и да няма предварително избран победител, а да гледаме истинска битка на характери.

# 217
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лайфа на "Игри на волята" в кой ден ще е?

Може би в понеделник, защото тогава започва с час по-рано.

Цитат
Предаването, с водещ Александра Сърчаджиева, ще се излъчва всеки понеделник от 20:00 ч. и от вторник до петък от 21:00 ч.



Ю като ЮЛИЯН!

Този наш участник има не професия, а призвание: той е учител! Родом от Плевен, на 30 г., зодия Лъв. (Внимание, момичета!) Неженен. 5 неща, които Юлиян казва за себе си:
🌀 Мисля, че нямам вредни навици.
🌀 Обичам да спортувам, харесвам приключенията.
🌀 Смятам се за добър и весел човек. Също: отговорен и упорит!
🌀 Гордея се с това, че спасих от удавяне 13 души. Както и с учредяването на спортен клуб по хокей на трева.
🌀 Страхувам се от... височини!





ПЛЕМЕНАТА🇧🇬

От 6 септември по #NOVA три племена ще се сблъскат в @igri.na.voliata.bulgaria - прабългари, траки и славяни!
👇🏻🇧🇬👇🏻
Всяко ще има свое знаме и отличителни белези!
⚡️😲⚡️
Племената са кръстени на трите племенни групи, формирали българската народност, държава и традиции!

Последна редакция: чт, 29 авг 2019, 12:43 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 218
  • Мнения: 258
"траки, славяни и прабългари"
Пиши си две и си дай бележника.Satisfied

пс Голяма боза се очертава и минута не мисля да си губя с нея. Helicopter

# 219
  • Другата България
  • Мнения: 37 654
 Laughing Благодаря за информацията.
Ценно ми беше да разбера, че Пена няма да гледа нещо си някъде.

# 220
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"траки, славяни и прабългари"
Пиши си две и си дай бележника.Satisfied


И какво им е на племената?

# 221
  • Мнения: 9 143
и аз не разбрах какво им е на племената((
защо да си пише двойка((
На мен този Юлиян също ми харесва от визитката. Моя зодия е, ама как със страх от височини ще се бори не ми е ясно.
Май той и кавалджията ми са фаворити.
Изчака ми се чакането да почне значи((

# 222
  • Мнения: 7 848
Може би е имала предвид, че траките са най древното племе. Славяните през 5 -6 век. А най - късно прабългарите, които също са разделени на племена в зависимост от това от къде идват. И за като чета племената нещо ми бодат очите, но не мога да схвана точно кое. Не съм историк, това, което помня от училище. Та не ми предиряйте за сигурните неточности.

# 223
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според най-разпространената теория българската народност се формира основно в резултат на сливането на три отделни племенни групи на Балканския полуостров в периода V - X век- траки, славяни и прабългари.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1% … D0%BE%D1%81%D1%82

# 224
  • Мнения: 9 143
Траките имат племена - одриси, беси и т.н.
Славяните също- 7 славянски племена, които се обединяват с прабългарите на Аспарух.
Прабългарите не съм наясно с племената им. Всеки син на Кубрат е имал своя армия и съответно племе или народ, които повежда в търсене на чужди земи (от историята това знам)
Ако се има предвид, че са народности, а не племена самите наименувания, на мен не ми пречи. Направено е за по-лесно и мисля добре са го измислили. На мен траките ме влекат. Били са доста развити за времето си, смели и т.н. Това племе може би ще си го харесам))
Но мисля, че поста беше за нещо друго и затова попитах, за какво пише двойка ....пък и да има нещо тук сме за развлечение.
Имам предложение, ако го приемете.
Всеки да си избере племе и фаворит от първото още предаване и излъчване. Да видим накрая кой е познал. Може би така ще е по-интересно и весело тук в темата))

Общи условия

Активация на акаунт