💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 716
  • 718
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Ми защото аз мисля така. 🙄

# 556
  • София
  • Мнения: 2 239
Няма как да има лайф, освен коментарно студио, защото върви на запис.

Точно коментарно студио ми липсва - да обсъдят визитките и заявките, които участниците дават за начало. Това и за двата формата. Пестят средства.

# 557
  • Другата България
  • Мнения: 37 273
 Joy hahaha Нищо няма да казвам.
Нещо като "Кой е Дефо?" и "Какво е кормчия?".... Tired

Минус беше това, че не представиха визитки на всички участници, идея нямам защо го направиха, но не беше редно.

# 558
  • Мнения: 5 440
Да си кажа, от всичко най-ме впечатлява и питам- кой плаж са съсипали и кой разрешава подобни действия? Че и огньове горят- абе въобще, пей сърце- законите за нищо ги нямат. Излезте вие си запалете огън на плажа да ви видя...

# 559
  • Мнения: 36 479
Във връзка с това имаше доста скандали - сигурно има статии по-напред в темата. http://www.5gmedia.bg/3956/nova-televiziya-ssipva-zashchitena-te … oriya-v-strandzha

# 560
  • София
  • Мнения: 1 328
Няма как да има лайф, освен коментарно студио, защото върви на запис.

Точно коментарно студио ми липсва - да обсъдят визитките и заявките, които участниците дават за начало. Това и за двата формата. Пестят средства.

А какво беше това с коментарите на  Милков, Джаферович...

# 561
  • Другата България
  • Мнения: 37 273
Коментарно студио.
Ще го има всеки петък.

# 562
  • Мнения: 9 124
Аз фермата не гледах и не мисля да го гледам, защото преди все давах шанс и се разочаровах и дори изнервях.
Снощи на мен ми беше интересно, като за старт, не може всичко наведнъж за толкова кратко време. То иначе трябваше само визитки да дават и да запълнят времето. Дори се посмях с разните бисери от някои, ама близначките ме хвърлиха в размисъл, вече го писах))
Аз трудно помня имена иначе физиономии съм добре, затова и си им слагам мои си и те така ще съм шемет и аз.
Като племена ми се струват най-добре подбрани и силни прабългарите.
Този дребния с формулата също ме изуми, ама траките ще са ми най-интереси, има големи образи при тях. Искам да има тръпка от състезанието, но и шегите не са ми излишни и майтапа, та... ще се забавлявам. То тоз тук нещо се майтапехте с него, ама като измисли да промени формулата за относителността и ей ги на станали първи))
Радостина също ще е интересна, така ги реже отсега и такива ги пуска мисли и размисли, че се забавлявам и с нея.
Това е моето предаване, ще се забавлявам и ще ми е интересно мисля, не се вживявам толкоз в нещата аз.
Не мога да се сетя и се ядосвам за един, много ми допадна и мисля ще е фаворит, но не е сред траките.
Кавалджията хич не е това дето предполагах, пък за модел съвсем. Лъвчето-учителя май беше не разбрах къде попадна , още ми е мъгла всичко.
На мен Сърчаджиева ми харесва за водеща, просто ми е приятно с нея, харесвам я и като човек, а и добре се справя за мен. Радвам се, че нея са избрали не само защото ми харесва, а и защото доста преживя. Това е глътка въздух за нея и начин малко да се събере психически, че и финансово надявам се.

# 563
  • Мнения: 6 218
Малко разхвърлян ми дойде епизода,догледах го като заспа дребен.Липсваха ми визитките накуп,така още не мога да запомня повечето и да се ориентирам.Малко ми е странно как ще карат цяла седмица едните без никаква храна,ми вода,ми огън?Това си е живо изтезание направо.

# 564
  • Мнения: 6 172
Тъкмо изгледах епизода и аз на запис.Допадна ми концепцията ,ноо не може да се сравни поне за сега с конкурентното му предаване  Grinning Иначе големи мачовци видях,страшни тела,самочувстие ,особенно Георгиос и онзи от Ямбол ,същия Динко 2  Joy

# 565
  • Мнения: 11 544
В началото аз също смятах, че мъж е по-подходящ за водещ на този формат, но трябва да си призная, че Алекс ми харесва. Нормално е в началото да е по-скована и мисля, че по-нататък ще се отпусне. Не ми харесва обаче как я обличат, поне засега.

# 566
  • София
  • Мнения: 27 167
10х на Мари Мар за линковете Simple Smile
Особено за снимките на трите отбора. Моля някой Мод или автора на темата да ги адне в началната страница. Аз сега ще ги извадя в кратък списък. Simple Smile

Аз вече писах надълго и нашироко, сега да отбележим вече и отборите:

Славяни (красивите)
Георгиос, Веселин, Томас, Март, Йоана, Бояна, Марешка и Амелия-Мира

Прабългари (силните)
Георги, Пламен, Стоян, Юлиян, Венцислава, Анита, Гичка и Роберта

Траките (умните)
Атанас, Илиан, Александър, Добрин, Радостина, Ана Мария и Елена/Стефания


Прабългарите ми се виждат най-добрия отбор като сплав между мъже и жени, но аз ще стискам палци една идея повече за славяните защото там са Март и Йоана. Траките са пълна трагедия. На този етап нямам нито един който да ми харесва от този отбор.

# 567
  • Другата България
  • Мнения: 37 273
Аз затова засега съм "за" участници, не за отбори.
Още повече, че отборите са ни натрапени, избрани от продукцията. Не стана ясно и по какви критерии.
Славяни-Март и Йоана
Прабългари-Пламен и Венцислава
Траки-Радостина

Траките за мен са най-слаби поне на първо четене, и на мен прабългарите ми се виждат най-сплотения и дори най-силен отбор, не само откъм физически данни.

# 568
  • Мнения: 24
И според мен траките засега изглеждат най-слабия отбор. Останалите два изглеждат по-сплотени. А и тези двете близначки какво изобщо правят там? Joy

# 569
  • София
  • Мнения: 27 167
Славяни-Март и Йоана
Прабългари-Пламен и Венцислава
Траки-Радостина

и аз съм така, без траките само Simple Smile
чисто физически и кондиционно жените в прабългарите са много силни и това няма как да не се окаже решаващо за игрите. траките могат да спечелят само някоя късметлийска победа в повече логическа игра.
ние обаче много добре знаем от Сървайвър, че кукловодите режисират игрите и се намесват дори и решително понякога в полза на определни отбори или играчи, така че никакви категорични прогнози не могат да се правят, защото това е режисирано шоу, а не реален спорт. Ако бе реален спорт, то 9 от 10 игри са за прабългарите. Wink

Общи условия

Активация на акаунт