💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 671
  • 718
  •   1
Отговори
# 540
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Аз си гледах Фермата и после на запис това и изобщо не съжалявам. Много слабо начало, лошо качество, хаотична подредба от страна на монтажисти, сценаристи и други отговорни Органи ( няма да ги обиждам нецензурно).

Водещата не е за това предаване, изкуствено стой и като визия, и като глас. Трябваше някой мъж да сложат. Коментаторите - айде немаше нужда да губят ефирно време, можеше малко повече от участниците да покажат.

А това тичане в началото - кой ще стигне пръв на "лодката" с каква цел беше? После всички ги натовариха, не видях нещо да получават от това. Бяха като разделени на групи, но така и не разбрахме защо.

Плувеца май се направи на ударен, републикански пък даде на друг знамето. На стратегия ми мирише. Ще го следя какви ги върши.

Близначките го играят кифли, ама ще ги видим дали са толкова кухи за колкото се представят.

Харесах военната. Ще ми е интересно и шефката да я видя как ще се справи с близначките в нейния отбор.

Дългокоско си повярва много, ама с тез момичета в отбора му не знам какви шансове ще има.


Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 09:43 от mamamia

# 541
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 147
Предстои ми да изгледам първи епизод и включването от студиото във vbox7 (https://www.vbox7.com/user:igri_na_volyata),  но преди това исках да отворя някакъв репортаж за предаването в Nova Play и се натъкнах на проблем, който досега не съм имала (а съм гледала епизоди на VIP/Big Brother там). Уведомяват ме, че имам adblocker и че трябва да го деактивирам, за да гледам каквото и да било в Nova Play, деактивирам го и отново ми се появява същото съoбщение. Отварям линка в друг браузър (Google Chrome), където изобщо нямам никакви разширения и отново ме предупреждават, че не мога нищо да гледам в прословутия сайт, който до преди година ползвах.
Извинете, че се отклонявам от темата, но дали някой друг има или е имал подобен проблем с Nova Play? Би ми се искало да мога да гледам пропуснати епизоди, които не са разделени на части.
при мен бачка Нова плей - с лисицата съм

# 542
  • Мнения: 1 167
Наистина малко евтинее, сякаш с малко бюджет искат да направят хит, но ще видим нататък. Може ли пък такива простаци да изберат Simple Smile да не са чували за Дефо Simple Smile))))))

# 543
  • Мнения: 218
Очаква се, разбира се да са ентусиазирани и надъхани, ама те се шлевят, иде ми да ги плесна през муцуните.


Какво се...?

Хахах шлевят се - лигавят се, глезят се. Родопски диалект.

# 544
  • София
  • Мнения: 4 429











За тези които използват МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ,
към видеото в много по-малък размер

 
       



,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението    Native HLS Playback  LINK


Повече подробности за директните линкове и адреси за разширението за различните браузъри, поставям в спойлера.


Скрит текст:

След направените промени в ,

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


и на онези десктоп браузъри, които още поддържат този Флаш плеър,
 
Скрит текст:


линкове се зареждат без добавки и разширения.

_______________________________________________________________
_______________________________
линкове за разширението, за различните браузъри






_________________________________________________________________________________

_______________ за ОПЕРА_______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да се изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player  Videolan
                        
                  ETO  KAK...





Игри на късмета - епизод 1

# 545
  • София
  • Мнения: 2 239
За начало реших да дам шанс на Игрите пред Фермата. На 10-тата мин смених канала. Очаквах повече. Не се доближава и минимално до Сървайвър. Днес ще опитам да гледам на запис. И при двата формата ми липсва лайфа при старта.

# 546
  • Мнения: 4 744
Няма как да има лайф, освен коментарно студио, защото върви на запис.

# 547
  • Мнения: 36 425
И аз гледах малко вчера, но не харесах участниците и едва ли ще гледам следващите епизоди. Напомни ми за една игра, която Слави Трифонов организира навремето.

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Всеки път ли ще бъдат тези коментатори? Angry

# 549
  • Мнения: 4 744
В тази игра на Слави, лъсна Златка Дъ Бляк, участваше с братовчедка си.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
В крайна сметка можеха снощи да дадат визитките на всички, вместо някакви да сеят "мъдрости" сума време. Слави в неговото предаване също ги беше подбрал по липса на акъл, за да се получи гротеска.

# 551
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
На първо четене съм за Пламен и Радостина. 
Самоцитирам се, защото това го написах преди два дни на база само визитки. Сега, след вече изгледан първи епизод, се подписвам под него, като добавям още двама участници-Венцислава и Март. Това са хората, които за мен и според мен ще стигнат доста напред, стига да не се наредят кофти нещата в друг аспект. Гледайки и коментарното студио, мнението ми се припокрива на 90% с казаното от всички там, особено с това на Джаферович, а и аз лично съм съгласна със почти всичко, което той каза за всеки един, когото коментира.
Що се отнася до Сърчаджиева-потрес Rolling Eyes. Може да съм изненадана защото не съм гледала Биг Брадър, където се изявяваше като водеща, но за мен тази жена не става за водещ. Изкуствено рецитира, големи паузи между изреченията и цели пасажи,  грешна интонация на моменти...просто наистина съм разочарована. А едно време какви водещи имаше....на Сървайвър...ех, Владо Heart Eyes, ех, Карамазов..... Heart Eyes
Що се отнася до видяното, на първо четене на мен ми допадна. Сега, ако търсим критики, кусури и недостатъци, ще намерим на всяко едно предаване. Няма да ги изброявам, казали сте ги. За мен засега най-големия недостатък е водещата. Останалото се преглъща. Участниците-разнородна материя. Simple Smile Казах кои на този етап са ми фаворити, анти такива са ми близначките, Гичка, Марешка, и Добрин-той като че ли ми е най-дразнещ. Единак, мрази хората /чии го дири тогава в предаване с хора не знам/, не може да плува /във формат, в който е ясно, че това е от първостепенна важност/, изглежда ми конфликтен, ще създава проблеми и скандали, ако се задържи. Надявам се това да не се случи. Марешка също ще изпада в истерии-видяхме в началото откъси от епизодите, имаше някакъв рев и монолог колко  е изпатила и т.н. Георгиус ми е също неприятен персонаж, какъв секс символ, какви пет лева, с тази кичара и конска физиономия ми прилича на всичко друго, но не и на секс символ. Много надъхан, пренавит, това, че победи /между другото само на мен ли ми се стори, че до последно, ама наистина до последно Март водеше, накрая, съвсем накрая се спъна, падна на плиткото, оня го задмина и така "победи" Thinking/ нищо не значи, той си повярва и се взе насериозно...напълно съм съгласна са казаното от Ваня за него. Неясни образи са ми Роберта, Стоян и Илиян. Много малко видяхме от тях, никакво мнение не можах да си изградя, не помня и кой в кой отбор е. А, за отборите. Още един недостатък на продукцията-за мен. Очаквах след някаква игра да се излъчат трима най-добри, които като капитани -евентуално, да си изберат участниците в отборите. Това разпределение от продукцията не ми хареса. Много хора изобщо не са за отбора, в който са попаднали, нито умни, нито красиви, нито силни. На този етап траките за мен са обречени, предвид състава, дано поднесат изненада, но не вярвам.
Много дълго стана, имам мнение за още хора, но по-нататък.
А, и съвсем изненадващо се оказа, че имам градска в предаването. Shocked Ще я подкрепям, но...дано стигне колкото се може по-напред.

# 552
  • Мнения: X
Аа,Март го запомних,сладурче е.ДЕтето,каза,че бил доведен син на Виктор Ангелов. Wink
За мен това е достатъчно да опорочи участието му... 🤐

# 553
  • Мнения: 385
Тъй като познавам едно от момичетата чаках предаването с голямо нетърпение, обаче много се разочаровах от пилотния епизод, даже нейна визитка не видях, да не кажа, че нищо не видях за нея. Ще гледам само и единствено, защото тя участва и все пак се надявам от тук нататък да стане по интересно.

# 554
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Аа,Март го запомних,сладурче е.ДЕтето,каза,че бил доведен син на Виктор Ангелов. Wink
За мен това е достатъчно да опорочи участието му... 🤐
И защо да го опорочи? Момчето може да има много положителни личностни и физически качества, учи/л е в Германия мениджмънт на сигурността ако не се лъжа, младо, интелигентно момче, какво общо има това кой му е доведен баща? Thinking Че е влязъл с "връзки" ли? Ами току що прочетох, че Анита била някаква звИзда от "София ден и нощ"-не знам, и това не го гледам. Гичка била пробутвана от Гала в някакви други предавания. Все протежета нечии. Това момче поне изглежда ...абе според мен се вписва в обстановката, засега, много е рано да се правят прогнози и коментари.
Изобщо голям хейт върви в момента в мрежата, не очаквах чак толкова да е. В страницата на предаването е ужасно, хейт, хейт, и тук там нещо положително. Били копирали от "Фермата", което според мен не е така, изобщо само суперлативи за "Фермата" и хейт за "Игрите". Вече започвам да си мисля, че е целенасочено. То, че можеха да заложат на друг водещ, можеха, и това е от значение, ама пък чак толкова зле поне на мен не ми се видя.
Не знам, аз след четири сезона на "Фермата" ще заложа тук, още повече и заради градската ми. Надявам се да не се разочаровам.

Общи условия

Активация на акаунт