💪"Игри на волята: България" (... - 08.09.2019 г.)

  • 55 764
  • 718
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 749
Дали са го качили вече в Новаплей? Понеже гледах паралелно с Фермата изпуснах част от визитките и ми се ще да ги погледна.

# 526
  • Мнения: 317
Дали са го качили вече в Новаплей? Понеже гледах паралелно с Фермата изпуснах част от визитките и ми се ще да ги погледна.
До колкото гледах май не дадоха на всички визитките , ама и се бях поотплеснала по едно време , така че не ми вярвай на 100 % 😁

# 527
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Аз си върнах на телевизора. Не дадоха всичките визитки Simple Smile

# 528
  • Мнения: 4 749
Коментаторите похвалиха много Пламен, а на мен ми настръхва косъма от него. Малко ми е крийпи. Дано първото впечатление да ме лъже.

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Изгледах и аз най-после,че не бях вкъщи,но без коментарното студио.Него не знам дали да си го причинявам,че то Джаферович,то МагитУ,то Ваня Щерева...,все любими персонажи. Mr. Green
Алекс за сега е ок като водеща,макар че щях да съм по-доволна на Владо Карамазов,ама..

Иначе,като първи впечатления-има интересни участници,но има и бая тъповати.
Още не мога да ги запомня всички по имена,та по-натам ще ги коментирам персонално.
Аа,Март го запомних,сладурче е.ДЕтето,каза,че бил доведен син на Виктор Ангелов. Wink

Щеше да е по-интересно отборите сами да се разпределат на някакъв принцип,а не от продукцията.
Умните,например,хич не ги виждам на игрите с плуване.Двете Убавици,близначките,не щат да се мокрят,един не може да плува...,чудо направо.
Ама може пък да ни изненадат,ще видим.

# 530
  • Мнения: 11 547
Леко разочарование от пилотния епизод, заради хаотичното представяне на участниците и разделянето им на умни, красиви и силни и то продукцията, а не от самите тях. Иначе в къщи вече си имаме участник за когото ще викаме- тираджията от Щатите, който се оказа съгражданин, а и ни се стори най-естествен във визитката си. Не знам докъде ще стигне, но ще му стискам палци. По всяка вероятност ще пропускам коментарното студио.

# 531
  • Мнения: 317
Леко разочарование от пилотния епизод, заради хаотичното представяне на участниците и разделянето им на умни, красиви и силни и то продукцията, а не от самите тях. Иначе в къщи вече си имаме участник за когото ще викаме- тираджията от Щатите, който се оказа съгражданин, а и ни се стори най-естествен във визитката си. Не знам докъде ще стигне, но ще му стискам палци. По всяка вероятност ще пропускам коментарното студио.
И на мен ми хареса 😻🤣 нормален ми се стори. Определено има доста интересни и противоречиви участници , но има и такива , които май са там за рейтинг само  🤦🏻♀

# 532
  • София
  • Мнения: 5 551
Предстои ми да изгледам първи епизод и включването от студиото във vbox7 (https://www.vbox7.com/user:igri_na_volyata),  но преди това исках да отворя някакъв репортаж за предаването в Nova Play и се натъкнах на проблем, който досега не съм имала (а съм гледала епизоди на VIP/Big Brother там). Уведомяват ме, че имам adblocker и че трябва да го деактивирам, за да гледам каквото и да било в Nova Play, деактивирам го и отново ми се появява същото съoбщение. Отварям линка в друг браузър (Google Chrome), където изобщо нямам никакви разширения и отново ме предупреждават, че не мога нищо да гледам в прословутия сайт, който до преди година ползвах.
Извинете, че се отклонявам от темата, но дали някой друг има или е имал подобен проблем с Nova Play? Би ми се искало да мога да гледам пропуснати епизоди, които не са разделени на части.

# 533
  • Мнения: 2 182
Разочарована съм от първия епизод.
Тъй като го върнах по ТВ, на много места се усетих, че превъртам или изобщо не гледам.
Не ми хареса почти никой от участниците (много мускули и силикон, а в главите - никой), не ми харесаха и визитките на участниците, които бяха разпокъсани, лошо качество на картината и тъпо решение за разпределяне на племената.
Студиото след това - аре, нема нужда. На 5-тата минута изключих ТВ.

За сметка на това конкурентното предаване Фермата беше мноооого по-добре!

# 534
  • Мнения: 111
Здравейте Дами,

Записвам се да следя темата и да ви кажа, че имам ВРАГИНИ....Joy

Това са петрички срамни буби и аз като Гичка съм ги налепила от някъде и сега чудя как да се отърва от тях..... Падам и умирам, ама не от врагините, а от смях.....JoyJoyJoy

# 535
  • София
  • Мнения: 5 551
Този с тънките вежди, чието име и професия не запомних, го поставих на 'mute' след като нарече съпругата си 'борсук' и така докрая на епизода. За нещастие, се оказа, че точно той говори най-много и имаше коментар за всичко и всеки.
Първите ми впечатления от формата са положителни. Много съм щастлива и от факта, че Ваня Щерева е само гост-коментатор.

# 536
  • София
  • Мнения: 8 124
Как ги запомни всичките?! Dizzy Face
Атанас - много антипатичен защото не престана да се изтъква и да определя останалите за супер тъпи. Дребно и комплексирано човече, но може да стигне далеч с разни схеми и стратегии.
Толко Тупаревско е всичко, че направо и крайния резултат при един добър разбор ще го отгатнем много преди края. Всеки един типаж е стандартен за техните формати и ми изглежда познат, още преди да е започнала играта. Този е Кирил от ББ... И за другите имам сравнения с минали екземплари, но не ми се пише за всеки. Ще ги усетите нататък.

Точно това си помислих и аз, същия Кирчо.

# 537
  • Мнения: 218
Като идея много ми харесва формата и много бих искала да участвам, ама `тва е друга тема. НО, меко казано съм разочарована от почти всички участници, просто очакванията ми бяха други. Мислех си за мускулести и за не толковова мускулести, но жилави мъже и жени, които са по-земни хорица. Тези много се надуват и жените и мъжете. Очаква се, разбира се да са ентусиазирани и надъхани, ама те се шлевят, иде ми да ги плесна през муцуните.
Алекс много я харесвам като водеща, но не ми харесва, че пак ще ги обсъждат по 2 часа на епизод.
Иначе, както казах: да- харесва ми идеята. Ако имах повече лайкове в инстаграм и детегледачка, щях и аз да участвам.

# 538
  • Мнения: 4 749
Не ми харесва, че много евтинее цялата продукция. Качеството на заснемането , подборът на участниците, хаотичността на игри и визитки.
Харесва ми много регламента, водещата, коментарното "студио" и самата идея.

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 10:49 от BaDBluEeYeS

# 539
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Очаква се, разбира се да са ентусиазирани и надъхани, ама те се шлевят, иде ми да ги плесна през муцуните.


Какво се...?

Общи условия

Активация на акаунт