Влизаме в болница

  • 2 076
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
желая ви бързо оздравяване

# 16
Пела, бързо оздравяване и на тричките ви желая! И ние изкарахме нещо подобно, мисля че често се случва през топлите месеци и както Валенцето е писала това са основните неща които помагат в началото. Бързичко да го преборите този вирус  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 6 477
Пела, и ние стискаме палци и пожелаваме скорошно оздравяване и излизане от болницата! Кураж и дано не се налага повече да сте болнични гости! Hug

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Бързо да се оправяте всички  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: X
Въпреки, че няма да си тука да прочетеш, стискаме палци - и аз и Крисче.   bouquet
Веднага да се включиш като имаш възможност. А сестра ти нали и тя пишеше - да драсне някой ред как сте.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 858
  bouquet  бързо оздравяване!

# 21
Бързо оздравяване!Не се безпокой всичко ще е наред!

# 22
  • Мнения: 2 655
У дома съм си вече!
Аз го прекарах най-тежко. Направих дори възпаление на панкреаса Shocked.
Не можех да стана, веднага падах. Малвина прекара най-леко, но я скъсаха от дупчене.

Възмутена съм от некъдърните мед. сестри, които я направиха на решето и не можеха да вкарат една система. Подуха и ръката и т.н. В болницата е ужас, цигани и мизерия. Циганите излизат в коридора, постилат одеало и ядат на земята, акто прасета. Нокой не може да излезе с тях на глава. Пълна анархия. Всеки вика и крещи.
Във Варна има епидемия, но никой нищо не казва. На вечер пристигат по 20 човека и се чудят къде да ги сложат. Ако можете да отложите пътуването си до морето е малко дете, препоръчвам Ви да го направите, ужасно е!
Само да си оправя къщата и ще отговоря на всички л.с.

# 23
  • Мнения: 1 493
Радвам се, че отново сте си у дома !
Да не дава Господ, да попаднеш в болница, Варна, София все едно - мизерията е една и съща !

# 24
  • Popovo
  • Мнения: 571
Радвам се че вече сте добре. И ние лежахме с Марти в болница. Той падна от колелото и си удари лошо коремчето и в същото време и вирус, но сега е добре. Ние бяхме в частна болница, условията и отношението на всички са на ниво. Когато вече ни изписваха Мартин искаше да остане още, защото всички го глезеха и на него естествено му хареса това.

# 25
Добре е, че сте си у дома вече. Тоя гаден вирус и ние го изкарахме с повръщането.

# 26
  • Мнения: 3 091
У дома съм си вече!
Аз го прекарах най-тежко. Направих дори възпаление на панкреаса Shocked.
Не можех да стана, веднага падах. Малвина прекара най-леко, но я скъсаха от дупчене.

Възмутена съм от некъдърните мед. сестри, които я направиха на решето и не можеха да вкарат една система. Подуха и ръката и т.н. В болницата е ужас, цигани и мизерия. Циганите излизат в коридора, постилат одеало и ядат на земята, акто прасета. Нокой не може да излезе с тях на глава. Пълна анархия. Всеки вика и крещи.
Във Варна има епидемия, но никой нищо не казва. На вечер пристигат по 20 човека и се чудят къде да ги сложат. Ако можете да отложите пътуването си до морето е малко дете, препоръчвам Ви да го направите, ужасно е!
Само да си оправя къщата и ще отговоря на всички л.с.
Слава Богу, че вече сте си в къщи!!! къщата няма да избяга, Пела - почивайте си! Hug

# 27
  • Мнения: 6 315
Добре че вече сте си у дома! Дано никога повече не ви се налага да влизате в болница!

Остави къщата още малко - предполагам, че си преуморена. Гледай да почиваш повечко сега. Много здраве за всички ви!

# 28
  • Мнения: 2 655
 Laughing Laughing LaughingНай-накрая съм малко на линия!Исках да сменя заглавието на темата, за да отмине и лошото, но не успях. Embarassed
Отговорих на всички л.с. и на момичетата тук във форума. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 493
Пусни нова, слънчева тема, за теб и принцесите  !   Hug

Общи условия

Активация на акаунт