Избор на сушилня - Тема 12

  • 49 037
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 250
Благодаря!

# 736
  • Мнения: 11 608
Вземете си Горение, но с иноксов барабан.

# 737
  • Мнения: 4 048
Кои модели на Аeg са проблемни?
Цялата 8 серия, като окончаващата на 49S е с най-малък % рекламции. Погледнете miele, gorenje, bosch, според вашата необходимост и праг на цена. Няма проблем с предлагания от tehnomix, моделът е известен и под др. интет. номер.

# 738
  • Мнения: 756
Някой има ли този модел на Miele TDD430WP https://shop.miele.bg/11230240.html. Заслужава ли си, на коя програма сушите или да се ориентирам към Бош? По скъпите модели не са ми по джоба Sad

# 739
  • София
  • Мнения: 16 193
Милето изглежда по-добро от моето (купено горе-долу на същата цена преди 6 г.), струва си всяка стотинка. Ползвам няколко програми, не само една.

Моето Миле досега майстор не е виждало, не се разваля.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Някой има ли този модел на Miele TDD430WP https://shop.miele.bg/11230240.html. Заслужава ли си, на коя програма сушите или да се ориентирам към Бош? По скъпите модели не са ми по джоба Sad
Дори този, мисля че се води базов модел, си заслужава всяка стотинка. Пипнати са отвсякъде. Имат си програми за абсолютно всякакво пране, въпреки че не е отбелязано на програматора. Времето за сушене се самокоригира след като датчиците отчетат влажността им. Филтрите се почистват уникално лесно.
Моята е друг модел, но не от най- скъпите и откакто я имам и ползвам, а не е като да съм нямала сушилня, се удивявам всеки ден колко интелигентно е сътворена. Смесени, пухени(за тях мога да напиша цяла тема), кашмирени дрехи и аксесоари- всички излизат идеално сухи, ненамачкани  и опияняващо уханни, благодарение на ароматизаторите на марката.
Всяка програма може да се настрои(поне моята, но мисля, че и тази), така че да отговаря на персоналните изисквания на ползващия е. Какво имам предвид: ако при програма “Екстрасухо”, прането излиза прекалено сухо, това може да се донастрои да е удобно за гладене, например, или обратното.

# 741
  • Мнения: 756
Благодаря ви!
AlexaS би ли споделила кой е твоят модел за му видя финкциите?

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Благодаря ви!
AlexaS би ли споделила кой е твоят модел за му видя финкциите?
Miele TWF 500 WP Edition Eco

# 743
  • Мнения: 756
Благодаря ви!
AlexaS би ли споделила кой е твоят модел за му видя финкциите?
Miele TWF 500 WP Edition Eco
Консуланта ми каза че разликата е само във вратата. Благодаря Flowers Hibiscus

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Страхотно! Въобще не се чуди тогава, взимай я.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 1 557
Имат си програми за абсолютно всякакво пране, въпреки че не е отбелязано на програматора.

И как се избира тази програма като я няма на програматора?
Аз по-голямо и "опианяващо"  превъзнасяне не съм виждал в обяснение за електроуред Simple Smile
Всички неща ,които сте описали за въпросната сушилня ги има и в други сушилни без да са Miele.
Не ме разбирайте погрешно,много харесвам марката.

# 746
  • Мнения: 11 608
Някой има ли този модел на Miele TDD430WP https://shop.miele.bg/11230240.html. Заслужава ли си, на коя програма сушите или да се ориентирам към Бош? По скъпите модели не са ми по джоба Sad
Дори този, мисля че се води базов модел, си заслужава всяка стотинка. Пипнати са отвсякъде. Имат си програми за абсолютно всякакво пране, въпреки че не е отбелязано на програматора. Времето за сушене се самокоригира след като датчиците отчетат влажността им. Филтрите се почистват уникално лесно.
Моята е друг модел, но не от най- скъпите и откакто я имам и ползвам, а не е като да съм нямала сушилня, се удивявам всеки ден колко интелигентно е сътворена. Смесени, пухени(за тях мога да напиша цяла тема), кашмирени дрехи и аксесоари- всички излизат идеално сухи, ненамачкани  и опияняващо уханни, благодарение на ароматизаторите на марката.
Всяка програма може да се настрои(поне моята, но мисля, че и тази), така че да отговаря на персоналните изисквания на ползващия е. Какво имам предвид: ако при програма “Екстрасухо”, прането излиза прекалено сухо, това може да се донастрои да е удобно за гладене, например, или обратното.
Ами те и останалите сушилни си имат тези екстри.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ами да, това е през погледа на една жена- потребител, защо се учудвате!? Да ви разкажа ли какво удоволствие е да я гледам с осветен барабан 🤣🤣🤣,  пък като се развали- сервиз, като остарее морално- нова ✌🏻.

Потребителката попита точно и ясно кой има този или подобен модел на точно тази марка (Miele!!!), съответно помоли и за отзиви...или да се преориентира към друга. Включете се към преориентирането, не бих опонирала.

Мъж с пушка, избират се комбинация от бутон, степен на сушене, фина настройка и т.н. Пример: няма отделна програма “пух”, но суши изделия от такъв превъзходно, не преувеличавам, на една от програмите плюс функция за деликатно. Искаше ми се да напиша много надълго моите впечатления точно за това, но през телефона не е достатъчно удобно, може би някой друг път.

(От марката не ми плащат, за да им правя реклама и по никакъв начин не съм обвързана с този вид техника, освен като потребител.)

Последна редакция: чт, 10 окт 2019, 10:50 от AlexaS

# 748
  • Мнения: 4 768
Ами да, това е през погледа на една жена- потребител, защо се учудвате!? Да ви разкажа ли какво удоволствие е да я гледам с осветен барабан 🤣🤣🤣,  пък като се развали- сервиз, като остарее морално- нова ✌🏻.

Потребителката попита точно и ясно кой има този или подобен модел на точно тази марка (Miele!!!), съответно помоли и за отзиви...или да се преориентира към друга. Включете се към преориентирането, не бих опонирала.

Мъж с пушка, избират се комбинация от бутон, степен на сушене, фина настройка и т.н. Пример: няма отделна програма “пух”, но суши изделия от такъв превъзходно, не преувеличавам, на една от програмите плюс функция за деликатно. Искаше ми се да напиша много надълго моите впечатления точно за това, но през телефона не е достатъчно удобно, може би някой друг път.

(От марката не ми плащат, за да им правя реклама и по никакъв начин не съм обвързана с този вид техника, освен като потребител.)

Коя програма използвате за пух? Деликатно функцията как е на немски? Аз суших един елек с пълнеж от пух, стана много хубав, но не знам дали правилно съм използвала програмата, защото на два пъти пусках повторно сушене. Като цяло се справям, но все още пробвам. На коя програма сушите мих?

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Не разбирам немски, но с помощта на ръководството за употреба и съвети от темата:
шушляково яке с пълнеж пух суших на Pflegeleicht+ Schonen + Schranktrocken; ( пробвах първо с едно яке на ММ, няма да си съсипвам моите я 😉🤣);
промазка с пух (90%) - на предходните две + Extratrocken;
завивка - външна част сатениран памук, 90% пух, 10% пера- като горното. Тук много, ама много съжалявам, че не направих снимка преди и след, тъй като беше прибрана във фабричната си опаковка, след химическо почистване (около 35 лв) през пролетта и отлежаваше до използване през новия сезон. Изпрах я преди това и центрофугирах на макс обороти, противно на препоръчаното, но на МОЯ отговорност.

Ежедневни дрехи, микс материи суша на Памук + Extratrocken или Schanktrocken, дънки- на съответната. Все още и аз я проучвам и пробвам, така че... колко да съм полезна 🤔...

Общи условия

Активация на акаунт