С какво ви дразнят свекървите – 110

  • 34 665
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Е,тя жената от свекървата се оплаква,не от него.
Ах, да, защо ли пък да се оплаква от мъжле, което я заплашва с развод, ако не посрещне Мама Му като савската царица?
Е, те това е.....милУто ще ме заплаши с развод, щото не искам цялата му родА да ми седи на главата дни след раждане, а аз ще се кумя къде да се оплача от ....майка му.
Това е толкова .......невероятно, че дори не ми се струва истина.

# 616
  • Мнения: 7 006
Ъммм..
Първото дете,най-голямото,негово билогично ли е?
Защото останах с впечатлението,че не е...

# 617
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Не питах за свекърва ти, а за мъжа ти. Сега спретва цирк със заплаха за развод, та питах предишни имало ли е? Не може с раждането на предишните деца да се е държал нормално и отговорно, а да се промени за третото дете.
Не знам какво да ти кажа. Аз при такъв мъж изобщо за второ дете няма да помисля, какво остава за трето. И инициативата за развод щеше да е моя, не да чакам той да ме заплашва.
Виждаш му кусурите, действай в насока мъжа ти и остави всички останали. Те са ти второстепенен проблем.

# 618
  • София
  • Мнения: 4 376
Ъммм..
Първото дете,най-голямото,негово билогично ли е?
Защото останах с впечатлението,че не е...



Или не е и затова няма подаръци за него, или не е бил кръстен на тях и те са били възмУтени.
Макар, че тогава защо за второто има...
Аз бих си тръгнала от тия хора много отдавна

# 619
  • Мнения: 3 547
Уплашихте жената, няма да се яви повече.

# 620
  • София
  • Мнения: 24 839
Може и да е в родилното вече, ама на кого му пука?
Важното е да я наритаме от висотата на.....всеки да си избере.  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 3 547
Ами то по-рано да я беше сритал някой, ама ето на - на нас се падна. Наистина заплахата с развод сцепи тъпомера - към жена пред раждане и то на третото ти дете.

# 622
  • Мнения: X
То, както мъжът ѝ я е наритал, и Лео Меси няма да може да я нарита.

# 623
  • Мнения: 108
Аз не разбирам цялата ситуация и въобще как се е стигнало до там. Но доста я обвиняваха. Не знам дали ще имам смелост да разкажа за моята прелюдия със родата на мъжа ми.

# 624
  • Мнения: 14 983
Еми аз нямам какво да добавя към коментарите.  Оставам слисана понякога. Но искам да пожелая на Катето леко раждане и дано свеката пак да се разсърди за нещо още първите дни, та да си надрънди, барабар с кохортата, към дОма. За дълго.

# 625
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Лошото е,че свеки и да се тръшне и да си тръгне, то тя със същия мъж ще остане. Вчера заплашва с развод заради това, че жена му, родилка, не иска цялата рода на гости, утре ще е защото бебето плаче и той горкият не може да се наспи. Тя трябва да е в позиция да заплашва с кардинални промени, не да ги търпи.

# 626
  • Мнения: 2 220
Е, не, рядко оставам безмълвна. Когато родих, майка ми седя една седмица, едвам я изтърпях, представям си още 10 човека на главата, кошмар. Направи така да я разсърдиш, както предишните 2 пъти.

# 627
  • Мнения: 502
Ооо, точно синът ми, за който няма подарък моливчета, е кръстен на тях.. Ама не бяха щастливи, в последствие разбрах, че искали  Златният внук, който е 3-4м по-малък да наследи името и титлата.

Оплаках се и от мъжа ми. Както казах, при него чувствата за малоценност,недооцененост и т..н са наслагвани с години. Там и терапевт би бил безсилен.
Знам, че вашите мъже са страхотни, преданни единствено на вас, но приемете, че има и други, които не могат, наистина не могат да надскочат себе си и да се отърсят от родителското влияние и манипулиране. Както казах, нещата са много дълбоки, наслоявани с години. Дори като възрастен човек да копнее за утвърждаване от родителите, за похвала и потупване по рамото, да реве със сълзи от мъка и срам , че не бил достоен син и не оправдал очаквания и надежди.  Точно в тази насока той е безнадежден случай, клиничен случай. Ще умре с тази мъка, готов е на всичко , за да заслужи минута внимание.

Да, заплахата за развод е върха на сладоледа и само доказва безсилието и неспособността му да реагира адекватно. Сам знае, че това чупи тъпометъра. Но пък успешно успя да скапе последните дни на бремеността ми. След рискова бременност,страха за бебето, вместо да се насладя на последните моменти, аз се гърча в рев и агония заради моя умник.
Ако има начин, бих отишла да раждам без изобщо да му кажа, бих си взела децата и да потъна с тях вдън земя, пък той да се доказва и мазни пред майки, уйни и тетки, белким го забележат най-накрая, че съществува.
Мразя себе си, че нося нов живот, а изпитвам злоба, гняв и яд. И не, не само към свека, към бащата на децата ми повече. Както казах, довотиите на свека мога да изтърпя, но реакциите на мъжа ми ме смазаха.

# 628
  • Мнения: 3 547
Не го мрази, ти си добър човек - прочетох ти предишните публикации и там споменаваш малко за тези неща. Събери се за раждането, което явно много те плаши, после ще решаваш останалите проблеми с мъжа. Но си позволила твърде много в твой ущърб и ти сама си даваш сметка за това.

# 629
  • Мнения: 15 619
Кате, не, нашите мъже не са страхотни. Най-обикновени човеци са. С техните си негативи и позитиви. А коментарите могат да ти бъдат от полза.
Последният ти пост - просто му го кажи. И си помисли какво да смениш ти в поведението си, че да знае, че докато се доказва на други, ще изгуби онова, дето му е подарък от Господ - семейството си.  Там се доказва човек. На останалите  им пука, че им дреме.Да не се окаже един ден, че докато е търсил вниманието на майка, която така и не му го е дала, докато е имал нужда, е изтървал влака за собствените си деца...  

Общи условия

Активация на акаунт