Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 25

  • 25 705
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 567
Аз познавам Дая- 20 год.
То и Мая е трибуквено, ама сме свикнали.

# 286
  • Мнения: 19 687
Ти пък! Да се кръщава на нормално трибуквено име, дето се знае от сто години... Абсурд! Скучна работа Stuck Out Tongue Winking Eye

# 287
  • София
  • Мнения: 2 426
Ксения Кметска - лекар, около 60 г.
Просто комбинацията е интересна Simple Smile

# 288
  • Мнения: 2 558
В един списък на деца го видях: Йоан Асен Ясен Димитров 😁

# 289
  • София
  • Мнения: 9 549
Василен. Срещала съм го само в женския вариант, затова ми се стори странно. Мъжът е на около 40 г.

# 290
  • Мнения: 13 807
Има една нова тема в бг-мама за майка която допитва за двойно име на детето. Първото да е Даниел а второто но с Х. Има предложения :Даниел-Християн, Даниел-Христо и подобни. Вместо да й кажат каквото е всъщност. Ужас е това, хората вече нямат никакво усещане кое граничи с трагично.

# 291
  • Мнения: 46
От днес по детските площадки - Макензи и Джонатан, на когото казват Джонка или Джонатане. Децата нямат общо между тях, както и родителите им бяха българи.

# 292
  • София
  • Мнения: 11 489
ЖДНБ Fearful
Макензи и Джонатан Close

# 293
  • София
  • Мнения: 9 549
РумЯн. На 68 г.
И един Рубин от вчера. На 40г.

# 294
  • Мнения: 2 560
Страх ме е да си помисля как му казват на галено на Макензи😝.
Баба Плума и баба Кераца, съседки, имената са гръцки, доколкото знам. 

# 295
  • Мнения: 13 807
Страх ме е да си помисля как му казват на галено на Макензи😝

Е как-как , ясно че Кензи ще е галеното.... НО не производно от това което си помислихте Wink , а от Кензо Такада - японския дизайнер....

# 296
  • София
  • Мнения: 9 549
Може и направо Аки. Шегувам се, не се връзва, но покрай галеното на Макензи се сетих за един български сериал, сега не се сещам заглавието - беше с Юлиан Вергов и Стефания Колева. Та там те двамата се грижеха за едно малко момченце, което се казваие Анаки и на галено му казваха Аки.

# 297
  • Мнения: 4 406
На мен Йоан Асен ми хареса. Старобългарско, с почит към стари владетели.
Рубин също ми звучи красиво Simple Smile

# 298
  • София
  • Мнения: 8 114
Може и направо Аки. Шегувам се, не се връзва, но покрай галеното на Макензи се сетих за един български сериал, сега не се сещам заглавието - беше с Юлиан Вергов и Стефания Колева. Та там те двамата се грижеха за едно малко момченце, което се казваие Анаки и на галено му казваха Аки.

"Тя и Той", на Анакин Скайуокър беше кръстен, от Междузвездни войни. Но наистина Аки му викаха Joy
Макензи женско име ли е?

# 299
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Гръцкото  Плума  има хубаво значение-накит,украшение.Но никак не е благозвучно.

Фабиола с бг фамилия
Мартиния



Общи условия

Активация на акаунт