Той е в кризата на средната възраст ??? Дали???

  • 4 779
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Притеснявах се , че само аз съм лелята във форума, но явно не съм. Ама не се даваме на 20 год.нали Де Ваня. Тя средна средна ама палава възраст и за нас жените се отнася. Hug

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Каква леля, я ми виж децата. Предната събота спечелих приза за най-млада мама но събирането на випуска.
Гейши...Пфууу...Ми ние за какво сме Joy

# 17
  • Мнения: 42
Мойто е колкото твоята голямата. Ти сега да не вземеш да се обидиш ей. Ние нашето поколение сме с чувство за хумор. Но я ги питай 20 годишните какво си мислят за 40 годишните. Пък и аз като си спомня като бях на 18 какво казвах за 40 г. ми е срам да го повторя. Хайде на всички мами на средна възраст  bouquet Колко още много неща имаме да свършим нали? Аз се напъвам и още едно дете на родя - да видим какво ще стане. Гейшите ще идват на уроци при нас нали? Joy Joy Joy

# 18
Не е задължително като е станал един мъж на "средна възраст" да изневерява, както е не е длъжна жена му да го търпи, ако се стигне до изневяра. Статията нещо не ми харесва.
newsm10  Е Mr. Greenй, и от кога една хубава кола е признак на "криза на средна възраст".Ама,че статийка.Аз съм над 40 ,но с кеф ще карам едно пенсионерско ферари /пояснявам - двуместно,спортно/ Те това е. newsm44 newsm44 newsm44

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Днес по "Искренно и лично" се разискваше моногамността и от по-младата част се изказа мнението, че след 40-50г си моногамен, щото никой не те харесва. Тая статия на нещо такова ми намирисва - видиш ли, от страх, че няма да те харесат - юрууушш! А жената на средна възраст какво прави в случая?! Тя трябвя да му помогне! Shocked А на нас кой ще помага?!
 След общо 18г семеен стаж с двама мъже мога да кажа, че те влизат в тая криза още след третата година брачен живот Mr. Green

# 20
  • Мнения: 215
Днес по "Искренно и лично" се разискваше моногамността и от по-младата част се изказа мнението, че след 40-50г си моногамен, щото никой не те харесва. Тая статия на нещо такова ми намирисва - видиш ли, от страх, че няма да те харесат - юрууушш! А жената на средна възраст какво прави в случая?! Тя трябвя да му помогне! Shocked А на нас кой ще помага?!
 След общо 18г семеен стаж с двама мъже мога да кажа, че те влизат в тая криза още след третата година брачен живот Mr. Green

Права си до безобразие  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 405
Но я ги питай 20 годишните какво си мислят за 40 годишните.

Хм, а 30 годишните къде ги отлюспихте Crossing Arms Mr. Green нито кон, нито камила, а Grinning

Няма криза на средната възраст, има такива дето от късен пубертет влизат в ранна критическа Mr. Green

шегувам се, всеки изживява собствената си криза по свой начин и не са необходими толкова крайни мнения като в статията Peace

# 22
  • Мнения: 5 577

 Ааа, моят мъж е много млад още за тази криза. След време заедно ще я изживяваме. Той неговата си, аз моята си  Wink

И моя, даже и баща ми е млад за тази криза още.

# 23
  • Мнения: 631
На това му се вика "синдром на застаряващия мъж", някои мъже го проявяват и на 35, някои на 50. Всеки го преживява някак - къде с изневери, къде с хоби, някои се успокояват, други пощуряват. То и за жените важи същото.
Статията не ми харесва наистина е едностранно.

Общи условия

Активация на акаунт