NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 724
  • 756
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 135
Благодаря за отговорите, взех Lumio от Технополис. Пробвах Buondi хубаво сутрешно кафе, но го пускам на две чертички вода (не харесвам супер къси и силни кафета). Другото, което взехме е Cortado, което по-скоро е мляко с кафе. Капучино и Чокочино-но още не сме ги пробвали. Като цяло съм доволна. Сега само се оглеждам за капсули-искам да ги пробвам всичките. Има ли вариант за кутия микс от кафета?

# 256
  • София
  • Мнения: 248
Благодаря за отговорите, взех Lumio от Технополис. Пробвах Buondi хубаво сутрешно кафе, но го пускам на две чертички вода (не харесвам супер къси и силни кафета). Другото, което взехме е Cortado, което по-скоро е мляко с кафе. Капучино и Чокочино-но още не сме ги пробвали. Като цяло съм доволна. Сега само се оглеждам за капсули-искам да ги пробвам всичките. Има ли вариант за кутия микс от кафета?

Буонди е любимото ми! Миксове има в кафемания и Италия шоп. Simple Smile

# 257
  • Мнения: 20 172
Аз ги пия на 3 чертички, и Буонди и Бариста, и Ристретото.

# 258
  • София
  • Мнения: 85
Аз 10 дни след поръчката си получих кафетата от сайта им - 2 кутии с точки  и една платена. Голям мерак ми беше да пробвам моката, карамела и латето. От трите само моката ми допадна - прилича ми на мокачиното на Дънкин донътс. Латето става, но е доста сладко. Карамелът ми дойде като капучиното им плюс силен ароматизатор за карамел и май няма да взема пак.

# 259
  • София
  • Мнения: 39 771
Моята машина май се развали. Вчера раздигах всичко от плота. Местих машината.
Сега я сложих на място, напълних каната. Пуснах я, но само бръмчи и не пуска вода.

# 260
  • София
  • Мнения: 248
Моята машина май се развали. Вчера раздигах всичко от плота. Местих машината.
Сега я сложих на място, напълних каната. Пуснах я, но само бръмчи и не пуска вода.

Директно за сервиз е, дано бързо я оправят Sad

# 261
  • Мнения: 2 028
Е, не е задължително. Може да се пробва почистване с препарат за котлен камък или оцет,вода и разтворена сода и тогава ако не става, е необходимо сервизно обслужване. На майка ми 2 машини вече така отказват без причина, но не ме послуша да опита вкъщи да ги почисти и цяла седмица стоя без машина, за да плати накрая 20лв. и да й кажат следващия път да опита първо сама. Grinning

# 262
  • Мнения: 2 901
Моята машина май се развали. Вчера раздигах всичко от плота. Местих машината.
Сега я сложих на място, напълних каната. Пуснах я, но само бръмчи и не пуска вода.
Опитай да наместиш добре контейнера с вода, и на мен ми се е случвало.

# 263
  • Мнения: 2 587
Така бръмчи при мен, ако съм изтървала да сложа вода и засмуче въздух(празна все едно)
Сложи вода и остави да работи малко ще по бръмчи малко и ще тръгне да смуче вода.

# 264
  • София
  • Мнения: 39 771
Намествах контейнера. Ще я оставя малко да побръмчи.

Не мисля, че е за почистване. Сравнително нова е и наливам само филтрирана вода.
А и зелената лампичка още не ми е светнала в жълто Simple Smile

# 265
  • Мнения: 1 460
От днес - 7.97 в Билла

# 266
  • Мнения: 9 776
В Метро са 7.99, но не знам до кога. Бях в магазина и случайно ги видях. Грабнах три кутии. Аз купувам от един вид само, но май цената за всичките видове беше тази.

# 267
  • Мнения: 5 832
Момичета, влизам с бърз въпрос към вас. Поръчах си многократни капсули и лъжица, но не зная кафето как трябва да е смляно - по- едро, по- ситно? Ще се радвам да споделите за определен вид кафе, от което сте доволни.
Машината я имам от ноември и честно да си призная не съм изобщо доволна от кафетата. Пробвала съм почти всички и всички ми бият на нескафе, а не на еспресо. Горе - долу ми допада само Буонди и Есенса ди мока, но и за тях не мога да кажа, че са кафе. А последния път купих Ристрето и по - голяма гадост не съм пила честно казано. Освен това постоянно забравям, че ми свършват капсулите и най - редовно сутрин се оказвам без кафе. Ще пробвам многократните капсули и ако не става и с тях, директно ще я засиля в контейнера и ще си купя някаква с ръкохватка.

# 268
  • Мнения: 2 721
Къде се намира кода за регистрация в сайта? В моите листовки към малината го няма на посоченото в сайта място.

# 269
  • Мнения: 1 221
Някой беше писал, че вече са ги махнали тези кодове, които са от машините.

Общи условия

Активация на акаунт