NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 667
  • 756
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 386
Ако може, дайте линк към регистрирането на кодове, събрах няколки кутии.

# 646
  • София
  • Мнения: 6 182
Ако си в БГ, страницата е това, но ще трябва да се регистрираш от "моят акаунт" горе в дясно. След това от секция моят акаут, отиваш в моите бонуси. Там попълваш кода само с главни букви, цифри и без интервали.

# 647
  • Мнения: 9 776
Само да допълня, че кодовете ги приема системата и с малки букви.

# 648
  • Мнения: 771
Да се похваля с новите вкусове купени от Англия Simple Smile Трите кутии за 10 лири.

# 649
  • Мнения: 20 172
Интересно. А защо пише Старбъкс отгоре?
Аз пия а няколко дена от био кафето Перу, харесва ми.

# 650
  • Мнения: 771
Двете кутии са производство на Старбъкс  а третата е на Costa кафе и са за машини Долче Густо. Има ги на оферта в хранителните магазини ( Tesco, Asda, Ocado) 3 кутии от които искаш за 10 паунда. И в Амазон ги има само че не могат да се комбинират всички видове. На Старбъкс са по 12 капсули докато на Коста кафе са 16.

# 651
  • София
  • Мнения: 39 765
Бе видях аз Старбъкса, но понеже ММ не ги харесва - не влязохме. Иначе щях да изляза с Карамела Simple Smile
В нашият Старбъкс няма капсули? Или аз не съм видяла добре?

# 652
  • Мнения: 1 511
Аз съм си вземала карамела на Старбъкс от Spar във Виена, обаче нещо не го одобрих. Беше на някаква смешна цена - около 3 евро кутията идваше по спомен.

# 653
  • Мнения: 771
AnMary да няма капсули за Долче Густо в нашия Старбъкс.

# 654
  • Мнения: 142
Здравейте, може ли линк към офертата?

Да се похваля с новите вкусове купени от Англия Simple Smile Трите кутии за 10 лири.

# 655
  • Мнения: 771
plol ето линк към ASDA че в момента само там ги има на оферта 3 за 10 лири: Starbucks и Costa като може да ги комбинираш и от двата вида. Иначе както писах и по-горе ги има и в другите магазини. Без намалението са една кутия за 3,50 - 4 лири.
Аз си ги взех най-вече заради карамеленото макиато на Старбъкс че ми е любимото, но от капсулите както може да предположите не е точно същото Simple Smile може би ако имам течен карамел за отгоре ще заприлича на тяхното.

# 656
  • Мнения: 2 220
В Била са на 8.99 лв.

# 657
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Има ги при нас Старбъкса, но не съм очарована. Пробвах, няма да ги повторя.

# 658
  • София
  • Мнения: 10 310
Карамеленото ти макиато го няма и в Хит, май са го спрели, пишете ако го видите он-лайн или в София.

Точно мислех да поръчам от Асада, но щом не е кой знае какво, ще го пропусна.

# 659
  • София
  • Мнения: 39 765
Тези дни ще отида до магазина на Нестле, макар че съм се запасила с капсули.
Обмислям покупката на стойка за капсули, но тази в магазина на Долче е малка и скъпа.

В Англия си купих 3в1 с карамел.

Общи условия

Активация на акаунт