NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 467
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 6 182
sway911029, предполагам си направила всичко от това клипче https://www.youtube.com/watch?v=V8FjInVVS9g  Признавам си, че не го следих внимателно - Х мин. насам, У мин. натам... останах с впечатление, че след тази процедура трябва сама да си светне зелено. Ако и с игличката не стане, питай в сервиза.

# 736
  • Мнения: 705
sway911029, предполагам си направила всичко от това клипче https://www.youtube.com/watch?v=V8FjInVVS9g  Признавам си, че не го следих внимателно - Х мин. насам, У мин. натам... останах с впечатление, че след тази процедура трябва сама да си светне зелено. Ако и с игличката не стане, питай в сервиза.

Да, да 10 сек., за да влезе в режим, след това топло, студено... препарати, оцет.
Сега не ме домързя да стана да търся иглата. С нея ръчках и в съдчето където се слагат капсулите. Свети си оранжево.
Утре ще им звъня. Благодаря ви за помощта.

# 737
  • София
  • Мнения: 39 758
Набързо прегледах моята машина и не намерих игличка. Ще проверя за инфо в брошурата.

Ред.
Намерих я Simple Smile
Някой беше писал за Infinissima. Игличката е под поставката за чаши. Номер 9 на снимката.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 12:33 от AnMary

# 738
  • Мнения: 1 220
На моята машина е пъхната в едно отворче на гърба, зад резервоара. Аз мисля, че и кламер ще свърши работа, горе-долу с такава дебелина е.

# 739
  • Мнения: 5 384
И аз мисля, че кламер, ако се изправи, ще стане за целта.
Моята игла също бе на отворчето, откъдето минава водата от резервоара към машината. Не мисля, че трябва да стои там, прибрах я в кутията.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 869
AnMary, благодаря за нагледно показаното на картинка. Въобще нямаше да ми не през акъла , че може да е там.

# 741
  • Мнения: 1 220
Сега тръгнах да поръчвам в сайта на долче густо и като маркирах кафето, натискам Добави в кошницата и ми изскочи един прозорец. Той предлагаше 4-5 сайта, от които да поръчам- емаг и разни други. И в единият сайт -coffee spot, цената беше 8лв. Та да знаете. Симулирах поръчка, над 40лв е безплатна доставката, изгодно е според мен. Аз сега имам един код от Теленор за отстъпка и кодове за 1 безпл. кутия, така че няма засега ще поръчвам от официалния сайт.

# 742
  • Мнения: 1 457
Сега тръгнах да поръчвам в сайта на долче густо и като маркирах кафето, натискам Добави в кошницата и ми изскочи един прозорец. Той предлагаше 4-5 сайта, от които да поръчам- емаг и разни други. И в единият сайт -coffee spot, цената беше 8лв. Та да знаете. Симулирах поръчка, над 40лв е безплатна доставката, изгодно е според мен. Аз сега имам един код от Теленор за отстъпка и кодове за 1 безпл. кутия, така че няма засега ще поръчвам от официалния сайт.

имаш инсталирана някаква добавка в браузъра най-вероятно.. Няма как официалният сайт да те насочи да правиш покупка от друг сайт. Има много сайтове за поръчка на капсули и всеки са прави промоции, когато си реши.

# 743
  • Мнения: 1 220
Да, възможно е , ползвах компютъра на сина ми😉.Но пък в емаг има нещо подобно за някои продукти. Както и да е , само споделям заради цената.

# 744
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
В Била има нови капсули съвместтими Спетема 3 вида са. Имаше 2 вида Интенсо и Ристрето. А ИМА и Кортадо. Цена 7.99 лв /16 брой

# 745
  • Мнения: 1 327
Рекламиратот в Технополис кафемашина infissima на промоция с 2к кафе. Цената ми изглежда добре.
Обаче ми е чудно на тази кафемашина сам ли си спираш водата и определяш колко дълго да е?
Няма чертички като другите, за да избереш,според капсулите?

Последна редакция: сб, 22 фев 2020, 14:55 от J_M_L

# 746
  • Мнения: 5 384
Относно металната капсула , пиша със закъснение, поръчах тази https://www.aliexpress.com/item/32982929017.html?src=criteo& … 74303_32982929017

# 747
  • Мнения: 1 327
Вече съм горд собственик и аз на машина Infissima, обаче не мога да я пусна Angry AnguishedAngry
Задържам копчето от червено става оранжево, после зелено, но продължава да мига оранжаво и зелено да се редуват.... и не светва само зелено??
Къде бъркам?
В указанието пише да задържа 30с, задържам редуват се двете светлени и до там...

# 748
  • Мнения: 416
Вече съм горд собственик и аз на машина Infissima, обаче не мога да я пусна Angry AnguishedAngry
Задържам копчето от червено става оранжево, после зелено, но продължава да мига оранжаво и зелено да се редуват.... и не светва само зелено??
Къде бъркам?
В указанието пише да задържа 30с, задържам редуват се двете светлени и до там...
Не знам какво ви е указанието, но няма машина на която копчето да се държи натиснато 30 сек.Копчето се натиска еднократно.Пък най-лесния начин е гугъл все пак при добро желание. На прима виста ми излезе клип като за хора  никога не виждали уред https://www.youtube.com/watch?v=NOd9G6dyS_E

# 749
  • Мнения: 276
Копчето се задържа 30 секунди само когато машината трябва да мине в  режим"почистване", т.е. сложили сте препарат срещу варовик.

Общи условия

Активация на акаунт