NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 528
  • 756
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 776
Не мога да си вляза в профила, за да си "издумкам" точките. При някой друг този проблем?

Това не, обаче преди два дни като поръчах три кутии с точки, получих потвърдителен имейл, и веднага след него друг, с въпрос: Какво се случи, че не завърши проръчката си? Моля ти се! И точките си издумках, и сега не знам ще,  или не ще получа кафета... Ще се разправяме май. Misc Bomb

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
При мен също се получи този номер, но в четвъртък ми доставиха поръчката

# 227
  • Мнения: 48
момичета, може и да се повтарям с някого или да не е за тук тази информация, но в Била бяха намалени на 80 лв. машини Dolce Gusto и имаше намаление на капсулите, мисля

# 228
  • София
  • Мнения: 248
Новите условия са с изместена дата, вече пише 30 Септември.

# 229
  • Мнения: 2 583
Междувременно са поорязали ползването на точки.
Доста неща не могат да се купят с точки, само кеш...Някои аксесоари, и големите кутии кафе примерно, не позволява да ползваш точки при покупка.

# 230
  • София
  • Мнения: 248
Отношението към клиентите не е особено добро, ако съдим по тези решения. Дано ни се реваншират по някакъв начин. В противен случай бих си променил отношението към системата DG, а не ми се иска.

# 231
  • Мнения: 2 583
Машината ми е на път да издаде багажа, и по този повод аз също силно се замислям дали да е пак ДГ.

Скрит текст:
Искаше ми се май да скоча на неспресо, въпреки, че те пак са техни. На лаваца харесвам само синята и ще е голяма мъка с избора там май.

# 232
  • Мнения: 1 937
Къде четете новите условия?

# 233
  • София
  • Мнения: 248
Къде четете новите условия?

Очакваме ги.

@deede: Мислим еднакво.

# 234
  • Мнения: 771
Аз имам на Лаваца и на Долче Густо машини, като лавацата я взех покрай великденските намаления в Амазон че беше доста изгодна и да имаме резервна. Сравнявах кафетата и от двете и като цяло на Долче Густо повече ми харесва. Иначе като цена и двете ги вземам на намаления по 7,50-8 лв. Така че там няма разлика. Не че на Лаваца не е хубаво кафето но просто повече ми допада Долче густото.

# 235
  • Мнения: 2 220
От понеделник в Кауфланд-Пиколо на 89.99 и кафе на 7.98 лв.

# 236
  • Мнения: 35
Аз имам на Лаваца и на Долче Густо машини, като лавацата я взех покрай великденските намаления в Амазон че беше доста изгодна и да имаме резервна. Сравнявах кафетата и от двете и като цяло на Долче Густо повече ми харесва. Иначе като цена и двете ги вземам на намаления по 7,50-8 лв. Така че там няма разлика. Не че на Лаваца не е хубаво кафето но просто повече ми допада Долче густото.

Лаваца блу са супер добри капсули (поне двете които съм опитвал - Crema Dolce и Espresso Dolce. Страхотни вкусове и аромат. Друго което ми прави впечатление, е че капсулата може да изкара с добър вкус и без тежко разреждане наистина дълго кафе.

# 237
  • Мнения: 9 776
Лавацата и аз я харесвам. По-скъпи са машинките им.

Получих съобщение , че ще ми доставят капсулите от точките днес, куриера мина, капсули няма. Странна работа.

# 238
  • Мнения: 431
Къде пише, че се удължава срока на точките в сайта ли?

# 239
  • Мнения: 9 776
Къде пише, че се удължава срока на точките в сайта ли?

Да.

Общи условия

Активация на акаунт