NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 930
  • 756
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 75
В T-Market италианската серия е пусната на 23 лева.Има и някакви капсули,които са съвместими с машинката-10 броя за 4.50 с карта.

# 481
  • Мнения: 65
Здравейте! Искам да попитам тези, които имат кафемашина Movenza, когато натосна копчето старт за да се отвори машината, при отварянето се чува шум и щракане. Така ли трябва да е или трябва да се отваря безшумно?

# 482
  • София
  • Мнения: 39 787
За колко време се обработват поръчките в сайта?
Направих поръчка на 24ти и все още се обработва.

# 483
  • Мнения: 669
Аз направих първата си поръчка вчера. Изписа ми, че ще дойде до 1-3 работни дена. Ще видим.

# 484
  • Мнения: 1 229
Последният път, когато поръчвах, доста се позабави, не помня колко. Даже им бях писала да питам какво се случва. Но тогава беше офанзивата с бонус точките, които уж трябваше спешно да оползотворим 😂 Сега ако да имали много поръчки около Черния петък с “ голямото” им намаление, може пак да има забавяне. Пишете им по месинджър на страницата във фейсбук.

# 485
  • Мнения: 2 028
Моята последна поръчка беше около септември и се забави 2 седмици, тези 1-3 работни дни не защо изобщо ги пишат.

# 486
  • София
  • Мнения: 39 787
Поръчах си Latte Macchiato Caramel (защото не мога да го намеря по магазините) без точки, без намаления... Дали ще го пия не знам Simple Smile

# 487
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 803
Поръчах си Latte Macchiato Caramel (защото не мога да го намеря по магазините) без точки, без намаления... Дали ще го пия не знам Simple Smile
На мен не ми хареса. Става воднисто и блудкаво плюс това е прекалено сладко. Пробвай с по-малко вода първо, ако ти е силно, можеш да пуснеш още.

# 488
  • София
  • Мнения: 39 787
Поръчах си Latte Macchiato Caramel (защото не мога да го намеря по магазините) без точки, без намаления... Дали ще го пия не знам Simple Smile
На мен не ми хареса. Става воднисто и блудкаво плюс това е прекалено сладко. Пробвай с по-малко вода първо, ако ти е силно, можеш да пуснеш още.
Стига да ми го доставят Joy

Аз по принцип пия чисто нес кафе. В едно заведение пих фрапе с карамел и ми хареса. ММ много добре го докарва на вкус. Дано ми хареса това от капсулите.

# 489
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 803
Карамелът е в капсулата с млякото Simple Smile. На аромат наистина е супер, само да беше с по-плътен вкус и не така сладко.
Аз пия кафето със сметана, но без захар и това ми е като боза.

# 490
  • София
  • Мнения: 5 828
Във Фантастико има промоция на различни видове капсули Якобс.
Те нали стават за нашите машинки?
14 капсули JACOBS CAFÉ AU LAIT за 7,49 лв. - не съм го пробвала.

# 491
  • Мнения: 72
Аз поръчах на 27.11 и още не са дошли.

# 492
  • Мнения: 771
Здравейте! Искам да попитам тези, които имат кафемашина Movenza, когато натосна копчето старт за да се отвори машината, при отварянето се чува шум и щракане. Така ли трябва да е или трябва да се отваря безшумно?

Аз имах Movenza но набързо я разкарах защото много ме дразнеше че не мога да видя колко вода има останала в резервоара. Но докато я имах такова щракане и шум не се чуваше. Може би ако се е амортизирала вече може да има някакъв шум.

# 493
  • Мнения: 65
Здравейте! Искам да попитам тези, които имат кафемашина Movenza, когато натосна копчето старт за да се отвори машината, при отварянето се чува шум и щракане. Така ли трябва да е или трябва да се отваря безшумно?

Аз имах Movenza но набързо я разкарах защото много ме дразнеше че не мога да видя колко вода има останала в резервоара. Но докато я имах такова щракане и шум не се чуваше. Може би ако се е амортизирала вече може да има някакъв шум.
Не е амортизирана. Чисто нова е. Това се чува при отварянето на така наречената глава или не знам как да го обясня.

# 494
  • Мнения: 416
На 23.11 направих поръчка през Емаг на капсули. Миналата седмица им звънях, имали много работа. Вчера пак им звънях / на Нестле/ и днес поръчката е при мен.13 дена...

Общи условия

Активация на акаунт